Şimdi Ara

İOS 7 İTOOLS VE İTUNES

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ios 7 geçmem beraber böle cins bişi oldu iphone 4 var itools ile müzik veya video attıktan sonra itunese girince iphononenin içeriği okunamıyor diye hata veriyor

• aynı hatayı bende alıyorum
  • Çünkü henüz iTools iOS 7 destekleyen versiyonunu çıkarmadı dostum. iOS 6'ya göre çalışan bir sistemi olduğu için iOS7'yle uyum sağlayamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkAssassin35

Çünkü henüz iTools iOS 7 destekleyen versiyonunu çıkarmadı dostum. iOS 6'ya göre çalışan bir sistemi olduğu için iOS7'yle uyum sağlayamıyor

+1

Sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

arkadaşlar ios 7 geçmem beraber böle cins bişi oldu iphone 4 var itools ile müzik veya video attıktan sonra itunese girince iphononenin içeriği okunamıyor diye hata veriyor

Ayni sorunu itunese girince bende aliyorum. Cözumu nedir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sorun olunca iTools 'u açıp filesystem kısmından itunes control ordan da itunes içerisinden itunescdb yi silin. Sonra itools 'u kapatıp usb kablosunu çıkarıp tekrar takın. iTunes normal olarak açılacaktır.
  • ios 7 e gecmek için en az 3 ay var güncellemesiydi jb siydi uygulamaları uyumluluguydu anca toparlanır gecerim saat gibi çalışan sistemi bozmam asla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih98

quote:

Orijinalden alıntı: DarkAssassin35

Çünkü henüz iTools iOS 7 destekleyen versiyonunu çıkarmadı dostum. iOS 6'ya göre çalışan bir sistemi olduğu için iOS7'yle uyum sağlayamıyor

+1

Sağol

Rica ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caGATay89

Bu sorun olunca iTools 'u açıp filesystem kısmından itunes control ordan da itunes içerisinden itunescdb yi silin. Sonra itools 'u kapatıp usb kablosunu çıkarıp tekrar takın. iTunes normal olarak açılacaktır.

çok teşekkürler +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: caGATay89

Bu sorun olunca iTools 'u açıp filesystem kısmından itunes control ordan da itunes içerisinden itunescdb yi silin. Sonra itools 'u kapatıp usb kablosunu çıkarıp tekrar takın. iTunes normal olarak açılacaktır.

Eyvallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.