Şimdi Ara

Yangın - proje iptal... Murat Yıldırım & Cansu Dere | (senaryo: Kerem Deren&Pınar Bulut)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uçurum ve Ezel dizilerinden tanıdığımız Kerem Deren, Twitter hesabından yazdığı “TV tozlu, sıradan, risksiz, yeniliksiz işlerle 2 sene kaybetti. Seneye bu durağanlığı kırmamız, biraz macera yaşayıp/yaşatmamız gerek” mesajına ünlü oyuncu Murat Yıldırım’dan “Kerem Deren dönelim mi diyorsun?” yanıtı geldi.

Yeni dizide Murat Yıldırım’ın da rol alacağı olarak yorumlanan bu mesaja Deren yeni bir tweetle cevap verdi: “Galiba döndük diyorum abi”…. İkili arasındaki bu mesajlaşma daha önce rafa kaldırılan Fedai projesinin tekrardan gündeme alındığı ve yakın zamanda ekranlara geleceği şeklinde yorumlandı.

netlestiginde editlenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 29 Aralık 2014; 1:43:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tutabilir.
  • Okan Yalabık ve Nejat İşler inşallah aynı kadroda olurlar.
  • haa bu arada mesaja eklemeden edemicem kendisini

Sende bi yorum yap hocam.

@DiCaprio
  • Muhteşem yüzyıl gibi olmamasını temenni ediyorum ama isimlere bakınca açıkcası tahmin etmemek pek de mümkün değil. okan yalabıkmış nejat işlermiş

bütün ayyaşları toplayacaklar anlaşılan diziye.

Dünyanın zekasına ve tecrübesine hayran kaldığı 2. Abdülhamid hanı inşallah kötü göstermezler. temennim o
  •  Yangın - proje iptal... Murat Yıldırım & Cansu Dere | (senaryo: Kerem Deren&Pınar Bulut)

Yapılmışı var..

Şaka bir yana, sonları aynı olmasın..
  • tutabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Yangın - proje iptal... Murat Yıldırım & Cansu Dere | (senaryo: Kerem Deren&Pınar Bulut)

Yapılmışı var..

Şaka bir yana, sonları aynı olmasın..

bodyguard filminin çakması demeyin sakın
  • tutabilir ama Okan yerine başka biri seçilebilirdi.Biz onu pargalı olarak hatırlayacağız.
  • Konuyu görünce benimde ilk aklıma gelen o oldu.
  • Tutmaz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiCaprio

Muhteşem yüzyıl gibi olmamasını temenni ediyorum ama isimlere bakınca açıkcası tahmin etmemek pek de mümkün değil. okan yalabıkmış nejat işlermiş

Dünyanın zekasına ve tecrübesine hayran kaldığı 2. Abdülhamid hanı inşallah kötü göstermezler. temennim o

ayyaşları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

quote:

Orijinalden alıntı: DiCaprio

Muhteşem yüzyıl gibi olmamasını temenni ediyorum ama isimlere bakınca açıkcası tahmin etmemek pek de mümkün değil. okan yalabıkmış nejat işlermiş

ayyaşları

Bosver bosver

• Uçurum ve Ezel dizilerinden tanıdığımız Kerem Deren, Twitter hesabından yazdığı “TV tozlu, sıradan, risksiz, yeniliksiz işlerle 2 sene kaybetti. Seneye bu durağanlığı kırmamız, biraz macera yaşayıp/yaşatmamız gerek” mesajına ünlü oyuncu Murat Yıldırım’dan “Kerem Deren dönelim mi diyorsun?” yanıtı geldi.

Yeni dizide Murat Yıldırım’ın da rol alacağı olarak yorumlanan bu mesaja Deren yeni bir tweetle cevap verdi: “Galiba döndük diyorum abi”…. İkili arasındaki bu mesajlaşma daha önce rafa kaldırılan Fedai projesinin tekrardan gündeme alındığı ve yakın zamanda ekranlara geleceği şeklinde yorumlandı.

Ay Yapım imzalı olacak yeni dizide Sana Bir Sır Vereceğim dizisinden tanıdığımız Demet Özdemir’in de rol alması bekleniyor.
  • Bence dizi başka bir ad ile yayınlanır. Ayrıntıları da bu yaz belli olur ve yeni sezonda başlar. Bir şey söylemek için şimdilik erken.
  • Takip
  • Ezel, Ucurum, 20 Dakika, Bi Kucuk Eylul Meselesi gibi dizi ve filmleri yazmis birisi Kerem Deren. Muhtemelen esi Pinar Bulut ile beraber yazacaklar. Pinar Bulut da tum o projelerin senaristiydi ayri olarak sadece Suskunlar'i yazmisti. Ben kalemlerini cok begeniyorum ve muhtemelen guzel bir dizi ortaya cikacak.

• Pinar hanim da yazacak tabiki o gun soyledi bir etkinlikte.Dizi 19. Yuzyil doneminde geciyor.

• L@STREVENGE L kullanıcısına yanıt
    beraber yazıyorlar genelde 1er bölüm şeklinde, kerem derenin eşi zaten

• Başrol kadın netleşti.Cansu Dere.Yapım şirketi Endemol.Senaryo Kerem Deren ve Pınar Bulut.Murat Yıldırım 75 bin, Cansu Dere 65 bin tl alacak haftalık.İyi bir bütçeyle başlanıyor.Hayırlısı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.