Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: FIFA 14 Demo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
4.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FIFA 14'ün demosunu oynadık ve yorumladık..

• Artık gerçekle fifayı ayırt etmekte zorlanmaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TickTok -- 11 Eylül 2013; 15:52:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa bir kez daha futbol oyunlarında devrim yaptı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ersin abi ps4 ve xbox 360 sahipleri demoyu indirebilir dedi öğrenci olmasam bu sene bir futbol oyunu almak isterim o da fifa olur hoşuma gitti gerçekten
  • Yıl olmuş 2014 hala Seyirciler kartondan.Suratlar kalitesiz.Ana menu hariç diğer menüler 13den kalma.Bir tek sesler ve oynayış kalitesi iyi.Ama bence çoğu kişi bu sene PES14'e kayacak gibi.Özellikle PC sürümünü çok ihmal ettiler.13 ile aynı sadece tranferler ve formalar eklenmiş.Ama PES14 MGS motoruyla daha göze hoş geliyor.Oynayışda eminim daha iyilişmiştir.

• Yanlız oyun pc de birebir aynı,farklı diyorsunuzda bizzat denedim hem konsolda hem pcde.

• Kasaya zaten daha iyi grafikler için para bayılıyorlar neden böyle birşey yapmış ea anlam veremedim.

• Elinize sağlık.Kafama takılan birşey var dedinizki pc'lere geliştirilmemiş sürü çıkacak pc geriden geliyor ve şimdiki nesil'le gelecek nesil arasında fazla fark yok.Şimdi biz bunu pc oynasak ps3 ve ps4'deki keyfi alamayacakmıyız pc lerde farklımı olacak.

• Pcye kötü bi port olmuş oyun cam gibi ama oynanabilirlik zayıf ps3de deneyince aradaki farkı anladım

• pc demo oynadım, fifa 14 grafik olarak pc de açık ara üstün 1080p high detay ve aa ile...oynanış olarak ise bence kesinlikle pes e rakip olacak bir oyun değil. hem fifa hemde bir pes oyuncusu olarak diyorumki arkadaşlarımla birlikte eğlenmek, halı saha maçı tadında futbol oynamak için fifa. simulasyon tadında lig maratonu için pes master lig oynarım. görüşlerim bu yönde.pes 2014 ü sabırsızlıkla bekliyorum.
  • fifa ezer geçer
  • Yanlışınız var PC sürümü Xbox 360 ve PS3 ile aynı .
  • gerçekten bu oyuna mı iyi diyorsunuz

• PC ile eski konsol arasındaki fark PC de 60 fpsde yağ gibi akıyor oyun bu videoda kayıt ettikleri için mi bilemem artık ta akıcı değil oyun 20-25 fps heralde.
  • PC ile eski nesil konsol arasında bi fark göremedim.
  • Bazı arkadaslar pc ile konsol versiyonu aynı demiş bu nesil için evet aynı fifa yeni oyun motoru ignite engineyi yeni nesil konsollar için geliştirdi benim bekledigim versiyonda ps4 versiyonu konsolu aldıgımda yanına hemen bir fifa 14 alıcam
  • pc de oyunu açmama sorununu nasıl halledeceğiz? originden girmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thugs_life

gerçekten bu oyuna mı iyi diyorsunuz

Evet noldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

fifa ezer geçer

Hala anlayaman PES fanboyları eksiyi basmış dostum :D Bu eksiler sadece sizin egonuzu tatmin eder ondan öteye gidemez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuhammedBasol

<b>Yıl olmuş 2014 hala Seyirciler kartondan.Suratlar kalitesiz.Ana menu hariç diğer menüler 13den kalma.Bir tek sesler ve oynayış kalitesi iyi.Ama bence çoğu kişi bu sene PES14'e kayacak gibi.Özellikle PC sürümünü çok ihmal ettiler.13 ile aynı sadece tranferler ve formalar eklenmiş.Ama PES14 MGS motoruyla daha göze hoş geliyor.Oynayışda eminim daha iyilişmiştir.</b>

Beğenmeyen PES oynar kardeşim fakat ben hiç senin gibi düşünmüyorum dünyada satış rakamı azalacağına artacak ;) Levent Abi'ninde dediği gibi güzel olan şeyi bozmamak gerekir bozsalardı sen yine burda konuşuyor olacaktın o yüzden sevmiuorsa PES oyna biz FIFA'da mutluyuz :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.