Şimdi Ara

Bisiklet km saati

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Salcano servisinde ng 650 29 bisikletime assize as-528 km saati taktırdım ama doğru ölçmüyor en dik bayırdan inerken bile 30 u zor gördü , tekerlek boyutu yanlış girilmiş heralde tekerlek boyutunun nereye yazıcamı bilen varmı ya da bu cihazı kullanan biri teşekkürler..

• mode dan ayarlıcaksın ilerlet biraz bisikleti öyle bas
  • baka arkadaşım modeye basarak cihazı odometresine gel odo yazar ekranın solunda oraya geldikten sonra set tuşuna bas oradan ayarla 26" mi 29" tmmı yapamassan mesaj at anlatırım
  • casplock kullanıcısına yanıt
    tamam hocam eyvallah bisiklete binince denerim olmassa özelden ulaşırım size
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailuca

onemli değil ben ilk aldığımdada olmuştu aldığım adama götürdüm yaptı biraz kurcaladım yaptım eğğer yapamassan haber ver yaparız
  • quote:

Orijinalden alıntı: casplock

quote:

onemli değil ben ilk aldığımdada olmuştu aldığım adama götürdüm yaptı biraz kurcaladım yaptım eğğer yapamassan haber ver yaparız

hallettim hocam sağolun bugün hafif bayırda çok zorlamadan 54 ü gördüm :) 65 e kadar yolu var bide kaç km yaptığımla ilgili bilgi verirsen makbule geçer hangisi sürmeye başladıktan sonra toplam felan.
  • quote:

quote:

quote:

hallettim hocam sağolun bugün hafif bayırda çok zorlamadan 54 ü gördüm :) 65 e kadar yolu var bide kaç km yaptığımla ilgili bilgi verirsen makbule geçer hangisi sürmeye başladıktan sonra toplam felan.

Mode ye bas ekranın solunda dst yazar o gösterir birdaha mode ye bas odo yazar dst sıfırlayabilirsin ama odo yu sıfırlayamazsın

• quote:

baka arkadaşım modeye basarak cihazı odometresine gel odo yazar ekranın solunda oraya geldikten sonra set tuşuna bas oradan ayarla 26" mi 29" tmmı yapamassan mesaj at anlatırım

Arkadaşım ben aldığımda benimkinde büyük harfle 2 küçük harfle 7 yazıyordu yanında da ınch yazıyor. bisikletim 26 jant onun ne olması lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkfurkan41

quote:

baka arkadaşım modeye basarak cihazı odometresine gel odo yazar ekranın solunda oraya geldikten sonra set tuşuna bas oradan ayarla 26" mi 29" tmmı yapamassan mesaj at anlatırım

Arkadaşım ben aldığımda benimkinde büyük harfle 2 küçük harfle 7 yazıyordu yanında da ınch yazıyor. bisikletim 26 jant onun ne olması lazım?

2 büyük 6 küçük olacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjkfurkan41

quote:

2 büyük 6 küçük olacak

Sagolasin gardaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.