Şimdi Ara

HUAWEİ G301 KULLANANLAR KULÜBÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
19
Favori
59.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjinal rom içerisinde kvk programları varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brucelee

Orjinal rom içerisinde kvk programları varmı?

Evet var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

quote:

Orijinalden alıntı: brucelee

Orjinal rom içerisinde kvk programları varmı?

Evet var.

bunları rootsuz kaldırma yöntemi varmı peki çeşitli uygulamalarla?
  • Ben rootsuz denedim programlarla ama kaldıramadım. Baktım olmuyor aktıvasyonlarını yaptım aktif çalışıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba anlatılan sekilde root yaptım . Hersey guzel ama telefon htc desire hd olarak görünüyor. Ve tel imei no görünmüyor. Sim kart tanımıyor. Ne yapayım ? Android verzion da 4.0.3 oldu

• Baseband.zip dosyasini yukledinmi.bunu yuklemeden sebeke gelmez,desire olayina gelirsek arada o dosyayida eklemisim o zaman bu dosyayi hafiza kartindan sil ve islemleri en basindan yap baseband yuklemeyi unutma eger sebeke gelmezse restart yap tekrar

• bu ana ekrandaki 5 sayfa varya hani onların içeriğiyle istediğimiz gibi oynayamıyor muyuz? gereksiz şeyleri kaldırıp tek sayfa yapmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

bu ana ekrandaki 5 sayfa varya hani onların içeriğiyle istediğimiz gibi oynayamıyor muyuz? gereksiz şeyleri kaldırıp tek sayfa yapmak istiyorum

iceriginu degisebilirsiniz tabi. ama ekran ekle yada sil gibi bir secenek cikmiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: furkani

quote:

bu ana ekrandaki 5 sayfa varya hani onların içeriğiyle istediğimiz gibi oynayamıyor muyuz? gereksiz şeyleri kaldırıp tek sayfa yapmak istiyorum

iceriginu degisebilirsiniz tabi. ama ekran ekle yada sil gibi bir secenek cikmiyor..

diğer 3 sayfaya ekleme yapılıyor ama silinmiyor işte. eklediğimiz uygulamayı silemiyoruz, rahatça kontrol edebileceğimiz bir yer olmalı ama ben bulamadım.
  • hocam surukleyip sol alt taraftaki cop kutusuna atarsan kisa yol siliniyor. benim bahsettigim olay bos ekrani silme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkani -- 11 Eylül 2013; 14:40:47 >
  • telefon elime az önce geldi fakat başlangıçta sim kartımı görmüyor. nasıl halledilir?
  • Arkadaşlar şöyle hiç bilmeyene, afedersiniz salağa anlatır gibi resimli adım adım bir anlatım yapsa bilen üstadlardan biri de biz de şöyle rootlu, performanslı bir şekilde ikinci telefon yapsak piyasadan çekilen i5'imizin yerine.

Emeği geçen arkadaşa da teşekkürler ilk yazıda @sendomi
  • bildirim ışığı nereden açılıyor acaba
  • arkadaslr telefon dun geldi bana bence gayet güzel ve fiyat performans ürünü ekran üstündeki film cok iyi kaplanmış oldugunu faretmek ve sökmekt izin baya uğraştım. kesinlikle tavsiye ediyorum. ve cihazında hic bir sorun yok cizik olu piksel vs...

• arkadaslr telefon dun geldi bana bence gayet güzel ve fiyat performans ürünü ekran üstündeki film cok iyi kaplanmış oldugunu faretmek ve sökmekt izin baya uğraştım. kesinlikle tavsiye ediyorum. ve cihazında hic bir sorun yok cizik olu piksel vs...

• bildirim ışığı yanıyordu kapanmış nereden açılıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: prvn90

bildirim ışığı yanıyordu kapanmış nereden açılıyor..

ayarlarda ekran bölümünde bildirim ayarları var o olabilir mi bir bakın isterseniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prvn90

bildirim ışığı yanıyordu kapanmış nereden açılıyor..

ayarlarda ekran bölümünde bildirim ayarları var o olabilir mi bir bakın isterseniz.

o degil huawei yazınsının üstünde mikrofonun sagında ışık yanıyordu şimdi yanmıyor.
  • telefonum kablosuz ağıma bağlanırken '' wpa/wp2 psk ile güvenlik altına alındı '' diyor. Modemim airtes,ttnet kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.