Şimdi Ara

HUAWEİ G301 KULLANANLAR KULÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
19
Favori
59.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buyur kardeşim.

http://www.mediafire.com/download/c17y92ct0n4hflu/huawei_8816_flashrecovery.rar
  • quote:

Orijinalden alıntı: prvn90

nasıl bir micro sd kart alalım acaba

kardeş sandisk 16gb ultra class10 almada ne alırsan al.

sanırım cihazı beğenmiyor ikide bir sd kart beklenmedik bir biçimde çıkarıldı uyarısı veriyor.örneğin filemanagerde apk uygularıma bakarken scroll anında takılmalar oluyor.forumlarda da bazı kimseler bu kartın bu huyundan bahs etmiş galaxy note2 de bile

size tavsiyem team marka class10
    http://www.hizlial.com/team-micro-sd-sdhc-16gb-class-10-ultra-yuksek-hizli-flash-kart-sd-donusturucu-hediyeli-tmmsd16gc10/03.006.9338.0036

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 9 Eylül 2013; 20:09:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Buyur kardeşim.

http://www.mediafire.com/download/c17y92ct0n4hflu/huawei_8816_flashrecovery.rar

çok teşekkür ederim kardeş
  • tesla romu yüklediğinde kvk ile ilgili herşey gidiyor zaten teelfonda garantiden çıkmış oluyor,verdiğim linkteki winrar'da herşey var nasıl yükleneceğinide yazdım
  • ben sadece root yapmak istiyorum nasil yapacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

tesla romu yüklediğinde kvk ile ilgili herşey gidiyor zaten teelfonda garantiden çıkmış oluyor,verdiğim linkteki winrar'da herşey var nasıl yükleneceğinide yazdım

garantiden çıkıyor ama bir sorun olduğunda tekrar orjinal haline getirip garantiye yollayamıyacak mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

quote:

tesla romu yüklediğinde kvk ile ilgili herşey gidiyor zaten teelfonda garantiden çıkmış oluyor,verdiğim linkteki winrar'da herşey var nasıl yükleneceğinide yazdım

garantiden çıkıyor ama bir sorun olduğunda tekrar orjinal haline getirip garantiye yollayamıyacak mıyız?

Beni de o çok düşündürüyor.Garantili telefon alıp ilk günden garantisini bitirmek nasıl olacak bilmiyorum.
    Bir de eşime hediye edeceğim.Bozup eline tutuşturursam ne yaparız düşünmek bile istemiyorum.

• 1. ve 2. maddeleri yaptım ancak recovery moda giremiyorum. Huawei logosunda kalıyor.

Edit: Pardon ya hallettim ben hala Ses Kısma + Power yapıyormuşum Ses Açma + Power olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeWRee -- 9 Eylül 2013; 22:19:13 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

quote:

Beni de o çok düşündürüyor.Garantili telefon alıp ilk günden garantisini bitirmek nasıl olacak bilmiyorum.
    Bir de eşime hediye edeceğim.Bozup eline tutuşturursam ne yaparız düşünmek bile istemiyorum.

orjinal romu yükleyince ilk haline dönüyor .

• Geri orijinal roma dönüşüm olmuyor deniliyor hocam.Yüklemeye çalışınca pembe ekran veriyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 9 Eylül 2013; 22:25:08 >
  • orijinal roma dönmenin yolu vardır muhakkak,htc explorer kullanırken pc üzerinden yüklenerek yapılıyordu vardır bir yolu ancak siz olmadığını düşünerek harekt edin ben grantiyi falan umursamadım sorun olacağını sanmıyorum düşürmedikten sonra
  • quote:

orijinal roma dönmenin yolu vardır muhakkak,htc explorer kullanırken pc üzerinden yüklenerek yapılıyordu vardır bir yolu ancak siz olmadığını düşünerek harekt edin ben grantiyi falan umursamadım sorun olacağını sanmıyorum düşürmedikten sonra

şimdi kardeş bende orjinal romu pek sevmedim görev yöneticisi bile bi tuhaf. peki sen bu başarıyla kurduğun romun + - yönleri olarak neleri sıralarsın? + ları garantiyi riske etmeye değer mi? sadece görsel gelişmemi sağlar bu rom yoksa neler nelr?
  • Rom atma olayına nedense cesaret edemedim. en azından bir süre sonra telefonun donanım olarak hatasız olduğunu anladıktan sonra atmayı planlıyorum.
    radyo uygulaması arıyorum orjinal romda çalışan. bulabilen varmı?
    Rom ekleyen kardeşim; herkes sizin gibi profosyonel olmadığı için geri döndürememe korkusuyla romu hemen denemeyecektir. zamanla mevcut rom sıkacak ve bizde yükleme gereksinimi duyacağız:)
  • quote:

Geri orijinal roma dönüşüm olmuyor deniliyor hocam.Yüklemeye çalışınca pembe ekran veriyormuş.

Ben denedim pembe ekran olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olórin

quote:

Geri orijinal roma dönüşüm olmuyor deniliyor hocam.Yüklemeye çalışınca pembe ekran veriyormuş.

4.2.1 i yükledin ve sonra orijinal roma geri döndün öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olórin

quote:

sen cihaza rom atmışmıydın daha önce
  • Arkadaşlar merhaba

Telefonumda 2gb thumdata3 diye bir klasör bulunmaktadır. Bunun ne işe yaradıgını bilen var mı ? Silsem herhangi bir sakıncası olur mu ??
  • İlk başta 4.2.1'i yüklemeye çalıştım ama huawei ekranında takılı kaldı sonra orjinal romu yükledim.
    @Mr.Blof @sendomi
  • sen rom yüklememişsin zaten onun için tekrar yüklemen normal
  • Hala root eden yokmu???????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.