Şimdi Ara

IPOD'DAN ELEKTRİK ÇARPIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta ki gibi şarjdayken elektrik çarpıyor. 2 gün önce sol kenarından çarptı. Şimdi de power butonundan çarptı elime bişey olmuştur dedim dokundum ve tekrar çarptı. Dokunduğumda kıvılcım ve ses çıktı. Cihaz serviste sıfır olarak değişmişti yine mi vercem bunu servise ?
    Cihaz Touch 5 32GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi createemir -- 5 Eylül 2013; 0:33:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hemen servise verin. Mazallah daha kötü sorunlar teşkil eder ama en önemlisi cihazı çöpe atın gerekirse, çünkü sağlığınız da söz konusu. Bir an önce servis
  • Farklı prizden dene hala sorun varsa servise ver direk kasaya akım atlama yapıyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Farklı prizden dene hala sorun varsa servise ver direk kasaya akım atlama yapıyordur

Direk Samsung televizyonun USB sine bağladım. Bazen bilgisayara bağlayıp kasanın üstüne koyuyorum, normalde hiç reset atmayan bilgisayar reset atıyor, ekran kararıyor. Buna da sebep olur mu ?
    Not: Orjinal kablo kullanıyorum.

• iPod'unuzun içini açın ve iyice bakın. İçinde muska bulursanız okutun üfletin, sorun düzelecektir.

servisten başka çare yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

quote:

Farklı prizden dene hala sorun varsa servise ver direk kasaya akım atlama yapıyordur

Direk Samsung televizyonun USB sine bağladım. Bazen bilgisayara bağlayıp kasanın üstüne koyuyorum, normalde hiç reset atmayan bilgisayar reset atıyor, ekran kararıyor. Buna da sebep olur mu ?

Elektronik ustası değilim fakat normalde olmayan şey şarjda yapıyorsa suçlusu iPod

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: createemir

quote:

Elektronik ustası değilim fakat normalde olmayan şey şarjda yapıyorsa suçlusu iPod

@Zetnakah
    @*GameOver*

İlginiz için teşekkür ediyorum.
    @MultiTYRT
    Dedem imam hemen bi telefon edeyim

• Aynısı bende 2-3 kerepcden şarj ederken kulaklık girişinden oldu. Pcde ai charger yüklü galiba fazla voltaj veriyo. Prizden şarj ederken herhangi bir problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-342C956DE -- 5 Eylül 2013; 14:43:21 >
  • PC'ye bağlayıp kasanın üstüne koyduğumda PC'ye reset attırıyor. Demin şarjı bitti TV'nin USB'sine bağladım, daha elimi yaklaştırırken çarptı, çekerken alt tarafı çizildi cihazın
  • Sizin ki çok ciddiymiş. Bende statik elektrik gibi oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-342C956DE -- 5 Eylül 2013; 15:39:47 >
  • Vücudunuzda statik elektrik yüklüyse metal cisimlere değdiğinizde çarpma yapabilir. Bu durumda sorumlu iPod değil siz olursunuz ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

Vücudunuzda statik elektrik yüklüyse metal cisimlere değdiğinizde çarpma yapabilir. Bu durumda sorumlu iPod değil siz olursunuz ama.

Yok hocam kasanın üstüne koyduğumda bilgisayar reset atıyor.
  • akım problemi vardır anakartta olabiir
  • quote:

Orijinalden alıntı: psygoa

akım problemi vardır anakartta olabiir

Kasanın üstüne koymadığım zaman atmıyor(fanlar falan temiz)

• Niye iade edicen birader? yerinde olsam dava peşinde koşardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

Niye iade edicen birader? yerinde olsam dava peşinde koşardım.

Tüketici hakları için 1 yıl içinde en a 3 ya da 4 kez servise gitmesi gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.