Şimdi Ara

iphone 4 versiyon düşürme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben iphone 4 ü 2.el almıştım 6.1.3 ile geldi shsh kaydı varmı diye bakim dedim tiny umbrella programı ile 4.3.3 den tut 6.1.2 kadar varmış bunlara düşürme imkanım oluyor dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

arkadaşlar ben iphone 4 ü 2.el almıştım 6.1.3 ile geldi shsh kaydı varmı diye bakim dedim tiny umbrella programı ile 4.3.3 den tut 6.1.2 kadar varmış bunlara düşürme imkanım oluyor dimi

shsh kaydınız varsa istedğiniz versiyonun dosyasını indirp redsnow ile versiyon düşürebilrsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: knoll

quote:

arkadaşlar ben iphone 4 ü 2.el almıştım 6.1.3 ile geldi shsh kaydı varmı diye bakim dedim tiny umbrella programı ile 4.3.3 den tut 6.1.2 kadar varmış bunlara düşürme imkanım oluyor dimi

shsh kaydınız varsa istedğiniz versiyonun dosyasını indirp redsnow ile versiyon düşürebilrsn

iphone 4 benim yurt dışından geldi ama pasaporta kayıtlı sim free düşürsem bişi olmaz dimi bide nasıl düşürceğimi bilmiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: knoll

quote:

iphone 4 benim yurt dışından geldi ama pasaporta kayıtlı sim free düşürsem bişi olmaz dimi bide nasıl düşürceğimi bilmiyorum

Sim free ise jailbreak yapilabilen bir versiyon sec ve sn0wbreeze ile cuatom fimware olusturup dfu moda al ve olusturdugun custom fvyi yukle
    Cok basit yuklemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam çok iyi anlatıyonda ben ilk defa yapıcam hiç bişi bilmiyom custom firmware oluşturma filan nese ya baya karışık geldi bana
  • Hocam youtubede anlatan videolar var yapman gereken işlem çok basit kolayca yaparsın

• Custom Firmware Oluşturup iOS sürümünüzü düşürebilirsiniz.
  • Buyur
    http://m.youtube.com/watch?v=D91j-gm-I2I&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DD91j-gm-I2I#

• nese ilgilebdiğiniz için teşekkür ederim hiç bişi anlamadım ya çok karışık geliyo bana işlemi
  • Hocam oncelikle cok sanslisiniz jb yapacaksaniz bile 5.1.1 varsa ona yapin 4 de falan yapmayin uygulama bulamazsiniz

• Ben önceden hiç yapmadım ama size kaynak konusunda yardımcı olabilirim özelden ulaşabilirsiniz bana.

http://forum.donanimhaber.com/m_55104270/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

Hocam oncelikle cok sanslisiniz jb yapacaksaniz bile 5.1.1 varsa ona yapin 4 de falan yapmayin uygulama bulamazsiniz

shsh kayıtlarında bi bende 5.1.1 bide 5.1.1b var o ne oluyor
  • quote:

quote:

Hocam oncelikle cok sanslisiniz jb yapacaksaniz bile 5.1.1 varsa ona yapin 4 de falan yapmayin uygulama bulamazsiniz

5.1.1 b yi anlamadim ama yapacaksani 5.1.1 i yapin

• quote:

quote:

Yani iphone 4 5.1.1 (206) firmwaresi ile işlem yapacaksınız yoksa hata verir yüklenmez.
  • quote:

quote:

quote:

tmm ilerde yapmayı düşünüyom biraz telefonu öğrenimde bide bu işlerle ilgili internetten araştırma yapıyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tmm ilerde yapmayı düşünüyom biraz telefonu öğrenimde bide bu işlerle ilgili internetten araştırma yapıyorum

Tinyumbrella ac sag ustte save shsh var ona tıkla shsh kayitlarini pc ye kaydeder o sonra ifaith programini indir ve hangi versiyona donmek istersen tavsiyem ios 5.1.1 en mukemmel surum iphone 4 icin indir ifaith i ac ordan shsh bloblu olan secenegi tikla senden shsh kayitlarini yerini goster diyecek sonra tinyumbrella shsh leri indirmisti irdan ios hangi versiyonu kuracaksan onun dosyasini sec sonra versiyonu yani ipsw uzantili ios surumunu sec program shsh yi ios sürümne gömecek ve hazir olacak sonra ifaith den en alt sagdan ireb dfu moda almaya tikla ordan gerekli talimatlari dinleyip dfu moda al itunes ac shift basili tutarak geri yükle de ifaith olusturdugu shsh kayitli versiyonu sec yükle de gerisini yapar 1600 hatasi alirsan host dosyasini degistir onuda netten arastir onu yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rahatolun -- 5 Eylül 2013; 20:53:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.