- x
ADIM ADIM versiyon düşürme (DENENDİ-ÇALIŞIYOR)
67 Cevap27122 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

146 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:25:49 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar versiyon düşürmeye başlamadan önce şunları belirteyim. İlk versiyon düşürmeye başladığımda bir kaç hata aldım bunun üzerine FORMAT ATILMIŞ VİRÜS PROGRAMI KURULMAMIŞ SADECE İTUNES YÜKLÜ bilgisayarla yaptım HİÇ BİR HATA ALMADIM.

Ayrıca benim telefonumun SHSH kaydı mevcut. Eğer SHSH Kaydınız yoksa deneyip durumdan haberdar ederseniz sevinirim.

Yinede normal olarak versiyon düşürme işlemine başlamadan önce aşağıdaki işlemleri GERÇEKLEŞTİRİN:
1--Virüs Programını Komple kapatın...
2--Başlangıçta çalışan programları temel düzeye indirin.
Bu işlemlerden sonra bilgisayarı yeniden başlatın...

İŞLEMLERİ DİKKATLE UYGULAYIN

1-- ilgili IPSW Dosyası indirilir. Aşağıda linleri mevcut. istediğiniz versiyonu indirin.
4.3.3. Versiyonu için: http://www.limera1n.cc/...sw-download-iphone.html
4.3.2. Versiyonu için: http://www.limera1n.cc/...-3gs-ipod-touch-4g.html
4.3.1. Versiyonu için: http://www.limera1n.cc/...ilable-iphone-ipod.html

2--İphone veya İpod veya İpad nizi DFU moda alın. Bunları yaparken aşağıdaki adımları izleyin.
a--Cihazınızı bilgisayara bağlayın.
b--Cihazınızı kapatın.
c--İtunes i açın.
d--Elinizi yaklaşık olarak 10sn. boyunca power ve home tuşuna basılı tutun.
e--10 sn. sonra elinizi power tuşundan çekin fakat home tuşuna basılı tutmaya devam edin.
f--Bilgisayarınız yeni bir donanım algılandı diyecek. (3-5sn içinde). Bundan sonra home düğmesinide bırakabilirsiniz.

NOT: Arkadaşlar eğer telefon ekranı boş siyah bir ekransa tebrikler bu aşamaya kadar doğru geldiniz. Eğer ekranda itunes logosu varsa DFU modda değil recovery modda sınız demektir. Adım 2 yi tekrarlamanız gerekir. (Recovery mod ile DFU mod aynı şeyler değil)

3--Bu adımda sanki bilgisayarın Apple bağlanmış olarak düşünmesi için aşağıdaki işlemi gerçekleştiriiyoruz. İlgili resim aşağıda var...
Windows kullanıcıları için: C:\Windows\System32\drivers\etc\ Klasörünün içinde host dosyasını sağ klik yapıp notpad ile açın.
apple ile ilgili satırları silip en alta şu satırı ekleyin.
74.208.105.171 gs.apple.com
NOT: Windows 7 kullanıcıları için eğer kaydederken hata alırsanız dosyayı yönetici olarak açmalısınız. veya dosyayı masaüstüne kaydedip uzantısını silip tekrar ilgili klasöre atabilirsiniz.

4--İtuneste restore veya güncelle düğmesine Shift ile beraber tıklayın ve indirmiş olduğunuz IPSW dosyasını programa gösterin. bundan sonra sabır ile bekleyin olay tamamdır.

BUNDAN SONRAKİ ADIMLAR YÜKLEME TAMAMLANDIKTAN SONRA VEYA YÜKLEMNİN EN SONUNDA ALINAN HATALAR İLE İLGİLİDİR. EĞER DAHA İŞLETİM SİSTEMİ YÜKLENMEDEN HATA ALIRSANIZ ÖNCE BU HATALARI ÇÖZÜP SONRA DEVAM EDİN.

5--Eğer "Bilinmeyen bir hata oluştu" gibi bir hata alırsanız meraklanmayın. (Normalde böyle bir hata gelmemeli). Telefonu yeniden başlatın tamamdır.

6--Eğer telefon recovery modda açılıyorsa TinyUmbrella programını indirin. Programı çalıştırdığınızda telefonunuzu zaten görecek. buradan "exit recovery" butonuna tıklayın. (Linkler Aşağıda) (Resimler diğer mesajda)
http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/

7--Eğer telefon hala recovery modda çalışıyorsa "Tiny fix Recovery" programını indirin. Aşağıdaki şekilde çalıştırın. (Linkler Aşağıda)
a--Zlib1.dll dosyasını googledan aratıp indirin.
b--Program ve dll dosyası aynı klasörde olsun.
c--Telefonu DFU moda alın. (Yukarıda yazıyor).
d--fixrecovery43.exe programını çalıştırın. 1-2 dk. sonra olay tamamdır.

ARKADAŞLAR BU İŞLEMİ BİRKAÇ DEFA YAPTIM. TERCİHİNİZ FORMAT ATILMIŞ BİR BİLGİSAYAR OLSUN. VEYA HERŞEYİN KAPALI OLDUĞUNDAN EMİN OLUN. İŞLEMLER DENENDİ YANİ BAŞKASINDAN ALINTI FELAN DEĞİL. EMEĞE SAYGI GÖSTERİN LÜTFEN. BU DÖKÜMANI HAZIRLAMAK 1 SAATİMİ ALDI. O YÜZDEN "ne gereği vardı vb..." LÜZÜMSÜZ YORUM YAPMAYALIM LÜTFEN...

iyi çalışmalar...[simage][/simage][simage][/simage]

0

local://upfiles/414397/FE1EAC35B5AB4797A056A74C12DAC932.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikmuratim -- 29 Kasım 2011; 20:44:06 >

146 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:29:48 

Yukarıdaki açıklama ile ilgili yardımcı resim

0

Ekteki dosya (1)

255 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:32:13 

Ellerine saglik tam da aradigim konu olmus. Bi sorum simdi ben burdaki shsh kayitlarini indirsem benim telefon sorun cikarmaz dimi? Ayrica ben 4.3.3 um simlockluyum. Yine 4.3.3 e restore edicem baseband ile ilgili sorun yasar miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

146 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:32:48 

Tiny ile ilgili gerekli programların linki

0

Ekteki dosya (1)

1539 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:34:42 

Tabiki shsh kaydi gerekli bu arada degil mi

146 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:34:59 

quote:

Orijinalden alıntı: tahadutkuner

Ellerine saglik tam da aradigim konu olmus. Bi sorum simdi ben burdaki shsh kayitlarini indirsem benim telefon sorun cikarmaz dimi? Ayrica ben 4.3.3 um simlockluyum. Yine 4.3.3 e restore edicem baseband ile ilgili sorun yasar miyim?

Hocam benim telefonda simlock yok. O yüzden baseband ile ilgili bir sorun yaşarmısın bilmiyorum. Eğer denemeye karar verirsen, denedikten sonra bir sorun çıkmazsa bizide bilgilendirirsen sevinirim.

146 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:36:02 

quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

Tabiki shsh kaydi gerekli bu arada degil mi

Benim SHSH kaydım vardı. Hemen ana konuya ekliyorum. Hatırlatma için çok sağol

255 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:36:27 

Haftasonu denicem :) emin ol haber veririm :D bu arada konu icin tekrar tsk. Cok yardimci oldu :D

1228 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:36:33 

sagol

Renault Captur

MacBook Air, iPhone 4, iOS 7 , Apple App Developer.

146 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:38:27 

quote:

Orijinalden alıntı: tahadutkuner

Haftasonu denicem :) emin ol haber veririm :D bu arada konu icin tekrar tsk. Cok yardimci oldu :D

Ben bu forum sitesinden çok yardım aldım. Eğer bende bir başkasına yardımcı olduysam ne mutlu bana...

1072 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:49:14 

Sakatlık çıkarmı hocam ?

2219 Mesaj
29 Kasım 2011; 20:50:25 

En onemli kisim SHSH videolu anlatsaniz
Super olur !

694 Mesaj
29 Kasım 2011; 21:52:38 

ifaith ile shsh kaydı aldım nasıl 4.3.3e döneceğim?

2012 polo bm

1321 Mesaj
29 Kasım 2011; 21:53:51 

bu nedir arkadas atom parcala daha iyi adamlar saka maka versiyon ayağına mühendis yetiştirmeye calısıyorlar

1955 - 2011
Aç kal, budala kal..

iMac 21.5 || iPhone 5 16 GB Black || iPod Nano 3G 4GB || iPod Touch 4G 8GB || iPad 2 16 GB 3G + WiFi
Mac OS X Mavericks

382 Mesaj
29 Kasım 2011; 21:55:33 

Mesajım bulunsun...

137 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:05:43 

İPad 2 3G icin bu yöntemi deneyipte başarılı olan var mı acaba ?

ci7

146 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:09:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Sins

Sakatlık çıkarmı hocam ?

Ben bu düşürme işlemini 2 defa kendi telefonumda 1 defa da arkadaşımın telefonununda bizzat denedim. bir sorunla karşılaşmadım. yinede kendin bilirsin.

217 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:10:00 

Shsh kaydim yok var ya da bilmiyorum heralde. Yani ben pcye bagladim hep bu kendini esledi. İlk aldigimda neydi bilmiyorum ama hep ayni pcde guncelledim, kendini esledi hep. Simdi sprum ipad2 mi nasil dondurevbilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kalp 10'u unutur mu?

146 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:10:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Vivera

En onemli kisim SHSH videolu anlatsaniz
Super olur !

Bir dahaki sefere aklımdan geçiyor inşallah videolu adım adım anlatım ekleyeceğim. Bu seferde aklıma gelmedi. İnşallah bir dahaki sefere...

2346 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:18:37 

SHSH kaydı olmadan versiyon düşüremezsiniz. Başkasının SHSH kaydını da kullanamazsınız çünkü SHSH kayıtları sizin telefonunuza ve kullandığınız versiyona özeldir.

SHSH kaydı olmayan arkadaşlar boşuna uğraşmasınlar.

Döküman için elinize sağlık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cholonya -- 29 Kasım 2011; 22:21:04 >

Temenni vuku-u mutlaktır...

137 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:21:07 

Shsh kaydım var fakat iPad 2 3G de bir türlü 4.3.3 e geri dönmemiyorum :S

ci7

1710 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:25:12 

quote:

Orijinalden alıntı: burak11

+1

iFaith ile ben de local bilgisayarıma 4.3.3 shsh kaydı aldım... bu durumda restore nasıl yapılıyor?

4.3.3 ten yine 4.3.3 e ve 5 ten 4.3.3 e yapılan restorelerde biraz farklılık var sanırım ?

@burak11 belki burası yardımcı olur ama ben de henüz denemedim
http://iphoneism.com/20...server-or-tinyumbrella/

This world will soon be annihilated

146 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:32:06 

quote:

Orijinalden alıntı: DoomBringér

+1

iFaith ile ben de local bilgisayarıma 4.3.3 shsh kaydı aldım... bu durumda restore nasıl yapılıyor?

4.3.3 ten yine 4.3.3 e ve 5 ten 4.3.3 e yapılan restorelerde biraz farklılık var sanırım ?

@burak11 belki burası yardımcı olur ama ben de henüz denemedim
http://iphoneism.com/20...server-or-tinyumbrella/

Hocam hakikaten bu sitede süper anlatmış. Birisi denerse yorumlarını paylaşırsa seviniriz.

146 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:36:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Alpset

Shsh kaydim yok var ya da bilmiyorum heralde. Yani ben pcye bagladim hep bu kendini esledi. İlk aldigimda neydi bilmiyorum ama hep ayni pcde guncelledim, kendini esledi hep. Simdi sprum ipad2 mi nasil dondurevbilirim

Hocam benim cihazın SHSH kaydı vardı. SHSH kayıtsız nasıl olur pek bilgim yok.
Fakat aşağıdaki sitede bir şeyler okumuştum. Belki denemek istersin.

http://www.limera1n.cc/...without-shsh-blobs.html

Eğer denersen sonuçlarını bizimlede paylaşırsan sevinirim.

146 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:38:32 

quote:

Orijinalden alıntı: isikmuratim

Hocam benim telefonda simlock yok. O yüzden baseband ile ilgili bir sorun yaşarmısın bilmiyorum. Eğer denemeye karar verirsen, denedikten sonra bir sorun çıkmazsa bizide bilgilendirirsen sevinirim.

Aşağıdaki adreste SHSH kayıtsız düşürme ile ilgili bilgi var istersen bi gözat belki yardımcı olur.

2537 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:46:20 

Ah birde ios 5.0.1 den downgrade olsa güzel olurdu...

2555 Mesaj
29 Kasım 2011; 22:51:28 

Su anki versiyonum 4.3, ssh kaydım 4.3.5 e var. Su an bulunduğum sürüme ssh kaydı alabilirmiyim yada 4.3.3 e ?

Moda
Kampanyalı Bayan Giyim
Erkek ucuz giysi

183 Mesaj
29 Kasım 2011; 23:08:27 

Super konu eline saglik hocam ..

2833 Mesaj
29 Kasım 2011; 23:18:54 

Shsh kaydi olmadan ipad 2 icinde olsaydi keske...

"Zalimler İçin Yaşasın Cehennem"

2219 Mesaj
29 Kasım 2011; 23:35:25 

Bu arada denedim hata verdi, tekrar deniyorum.

61 Mesaj
29 Kasım 2011; 23:57:51 

Arkadaş eline sağlık, gerçekten iyi bir emek.. lakin, ben telefonu ya kıracağım yada zararına satacağım, konu sahibi arkadaştan başka deneyen olursa lütfen söylesin, hemen işleme koyacağım.

Burayı Seviyorum:)))

2219 Mesaj
30 Kasım 2011; 0:17:38 

Yaptım millet, anlatım için teşekkürler..

137 Mesaj
30 Kasım 2011; 0:26:12 

Yahu iPad 2 3G için hiç mı kimse denemedi ya çıldırcam bn denedim hep recovery loopta :S

ci7

2219 Mesaj
30 Kasım 2011; 0:32:18 

ipad 2 ile dönemezsiniz, wifi model olsa olurdu, ama 3g modelde işe yaramaz.

798 Mesaj
30 Kasım 2011; 0:53:02 

bi dk bu önemli.

289 Mesaj
30 Kasım 2011; 1:01:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Vivera

ipad 2 ile dönemezsiniz, wifi model olsa olurdu, ama 3g modelde işe yaramaz.

Nasil yani? Biraz aciklayabilir misiniz?

iPhone 5 16GB Beyaz [Simfree] | PS3 120GB CFW | iPad 2 16GB Wifi Siyah | iPod 4 8GB Siyah | Samsung R522 JS08TR | Samsung LE46M87BD LCDTV | Samsung 226BW | 2007 Opel Astra 1.6 Enjoy Twinport

146 Mesaj
30 Kasım 2011; 2:05:59 

quote:

Orijinalden alıntı: MeTaLLicA_91

Arkadaş eline sağlık, gerçekten iyi bir emek.. lakin, ben telefonu ya kıracağım yada zararına satacağım, konu sahibi arkadaştan başka deneyen olursa lütfen söylesin, hemen işleme koyacağım.

Dr. Vivera ve uakoc nick isimli üye arkadaslar basarı ile yapmışlar. Aldığın hataları google de istersen bi arat. Hiç olmazsa kendine hiç virüs programı gibi şu başlangıçta çalışan programlardan yüklenmemiş bir bilgisayar bulsan belki olur.

146 Mesaj
30 Kasım 2011; 2:07:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Sérd@r

Ah birde ios 5.0.1 den downgrade olsa güzel olurdu...

Eğer 4.3.3. de shsh kaydın varsa aynı işlemi uygularsan olur inşallah. Tabi eğer 5.0 a dönmek istiyorsan onu bilmiyorum. Kolay gelsin.

2219 Mesaj
30 Kasım 2011; 6:31:15 

Bu isin 5.0 5.0.1 i yok, 4.3.3 shsh kaydınız varsa bu yöntemle donersiniz, restore bitmek üzereyken hata verince ireb veya konudaki fix recovery programiyla telefonu acarsınız..

Ek olarak Fix recovery programının düzgün calışması için dll dosyası ve programı programfiles/iTunes klasorune atın, ve yonetici olarak çalıştırın..

Son olarak İPad 2 3g modellerde geri dönüş olayı yok, ShSh olsa bile, wifi modellerde bazı durumlarda dönülse bile 3g modellerde hiç dönülmüyor. Cunku ipadin basebandi dusmuyor..Bende iPad de başaramadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Vivera -- 30 Kasım 2011; 6:36:14 >

240 Mesaj
30 Kasım 2011; 7:05:21 

quote:

Orijinalden alıntı: burak11

Burak11 ifaith shsh si geçerli kardesim ben o sekilde yaptım sıkıntı yok..

....la tahzen....

1112 Mesaj
30 Kasım 2011; 8:57:08 

Bir an shsh kaydı olmadan yapabiliyormuyuz acaba diye ümitlenmiştim

Dexter,Kyle XY,
Merlin, Chuck, Criminal Minds, Fringe, How i Meet Your Mother, House MD, Man vs Wild, Oz, Prison Break, Sherlock, South Park, Supernatural, The Bigbang Theory, The Walking Dead, Hellsing, Death Note, Family Guy, Simpsons

146 Mesaj
30 Kasım 2011; 10:26:26 

quote:

Orijinalden alıntı: DonCorleone^^

Bir an shsh kaydı olmadan yapabiliyormuyuz acaba diye ümitlenmiştim

shsh aydı olmadan geçiş hakkında aşağıdaki sitede bilgi var. istersen benim yöntemi shsh ayıtsız deneyebilirsin. sonucuda bizimle paylaşırsan seviniriz.

iyi çalışmalar...

146 Mesaj
30 Kasım 2011; 10:31:13 

Arkadaşlar herhangi bir sorunla karşılaşırsanız... yazın elimden geldiği kadar yardımcı olayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikmuratim -- 30 Kasım 2011; 10:33:53 >

146 Mesaj
30 Kasım 2011; 10:34:38 

USB 3.0 kullanıyorsanız driverlarınızın tam kurulmuş ve güncel olmasına dikkat etmeniz gerekiyor...

iyi çalışmalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikmuratim -- 30 Kasım 2011; 10:37:00 >

240 Mesaj
30 Kasım 2011; 10:39:02 

bu arada recovery modda kalan arkadaşlar ireb4 programını da kullanabilirler..
ipad2 3g ler yapamazlar wifi modeli olması lazım diye biliyorum...

Benim downgrade işlemi sadece 18 dk. mı aldı. Telefonum kendine geldi
formatlı bilgisayar gercekten farkediyor bilmiyorum neden ama fark etti yani..

....la tahzen....

1112 Mesaj
30 Kasım 2011; 12:10:04 

quote:

shsh aydı olmadan geçiş hakkında aşağıdaki sitede bilgi var. istersen benim yöntemi shsh ayıtsız deneyebilirsin. sonucuda bizimle paylaşırsan seviniriz.

iyi çalışmalar...

Çok zahmetli görünüyor.

Dexter,Kyle XY,
Merlin, Chuck, Criminal Minds, Fringe, How i Meet Your Mother, House MD, Man vs Wild, Oz, Prison Break, Sherlock, South Park, Supernatural, The Bigbang Theory, The Walking Dead, Hellsing, Death Note, Family Guy, Simpsons

1710 Mesaj
30 Kasım 2011; 18:56:42 

quote:

Hocam hakikaten bu sitede süper anlatmış. Birisi denerse yorumlarını paylaşırsa seviniriz.

tamam denek benim

bu sitedeki olayı denedim az önce, 4.3.3 jb liydim, iFaith ile shsh kaydımı almıştım.. burdaki adımları aynen uygulayarak 4.3.3 e hiçbir problem yaşamadan hiç hiçbir hata kodu almadan tekrar restore ettim...

5.0 dan deneyen olursa onun da sonucunu görmüş oluruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoomBringér -- 30 Kasım 2011; 18:57:54 >

This world will soon be annihilated

2219 Mesaj
30 Kasım 2011; 19:01:44 

Ben restore yaptım ama telefon bir garip, mesela apple logosu çıkarya tel açılırken, birden o logo gidiyor 5 saniye siyah ekran geliyor, sonra tel açılıyor. Birde restart springboard dersem ortada kum saati gibi bir şey çıkıyor.. Şu ifaithe bakmak lazım..

146 Mesaj
30 Kasım 2011; 22:28:50 

quote:

tamam denek benim

bu sitedeki olayı denedim az önce, 4.3.3 jb liydim, iFaith ile shsh kaydımı almıştım.. burdaki adımları aynen uygulayarak 4.3.3 e hiçbir problem yaşamadan hiç hiçbir hata kodu almadan tekrar restore ettim...

5.0 dan deneyen olursa onun da sonucunu görmüş oluruz...

İnşallah tüm işlemlerimizi her zaman hatasız yaparız.

Sizinde hatasız yapmanıza sevindim. Bu işlemi insan hatasız yapınca çok mutlu oluyor hakikaten...

2537 Mesaj
6 Aralık 2011; 18:10:24 

quote:

Eğer 4.3.3. de shsh kaydın varsa aynı işlemi uygularsan olur inşallah. Tabi eğer 5.0 a dönmek istiyorsan onu bilmiyorum. Kolay gelsin.

Geçte olsa denedim yöntemi 4.3.5 kaydım var ama malesef geri dönüş olmuyor sürekli hata veriyor 1 hatası 20 hatası ne hata varsa hepsini verdi nerdeyse 4.3.5te cihazı açınca jailbreak ile şebeke yok bluetooth yok wirelles yok baseband gözükmüyor anlıcağınız üzere sadece ipod gibi kullanılıyor cihaz (iPhone 4G 5.0.1 den 4.3.5e downgrade denedim).

2219 Mesaj
6 Aralık 2011; 18:42:58 

Başarılı demiştim ama maalesef sağlıklı geri dönüş yapamadım. 4.3.3 yükledim ama sistemsel sorunlar peşimi bırakmadı, tekrar iOS 5'e geçtim.

Daha sonra bu konu dışında çok farklı yöntemler de denedim ama Tavsiye etmiyorum..

1881 Mesaj
6 Aralık 2011; 20:45:25 

4.3.5 olan iphone 4 e JB önerirmisiniz?

293 Mesaj
6 Aralık 2011; 21:36:31 

merhaba. benim 3gs iphone var abd den getirtmiştim. kitlendi iphone sadece apple logosu çıkıyor. 3.1.3 olan iphonedan. cydia ile açmıştım zamanında. şimdi itunes verilerinizin hepsi silinecek ve son sürüm yüklenecek diyor. benim telefonuma kavuşmam için ne yapmam lazım? son sürümü yüklersem iyice haşat mı olurum? lütfen yardım edin

240 Mesaj
6 Aralık 2011; 21:42:39 

quote:

Orijinalden alıntı: JAX

4.3.5 olan iphone 4 e JB önerirmisiniz?

kesinlikle evet jailbreakme den sadece 15 saniyede hallet

....la tahzen....

3478 Mesaj
6 Aralık 2011; 22:06:11 

quote:

Orijinalden alıntı: uakoc

kesinlikle evet jailbreakme den sadece 15 saniyede hallet

Soylenen versiyona jailbreakme ile jail break yapilmaz jailbreakme de 4.3.3 versiyonlar yapilabilir 4.3.5 i redsn0w ile yapabilirsiniz 4.3.5 in se untethered jailbreak i olmadigindan telefon kapandiginda just tethered bot now etmesi lazim

240 Mesaj
6 Aralık 2011; 22:07:32 

hatamı düzelttiğin için teşşekkür ederim..bilmiyordum iyi oldu..