Şimdi Ara

3MP+Auto Focuslu Samsung D900

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
0
Favori
78.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung D900 dünyanın en ince kayan kapaklı cep telefonu ve en önemli özelliklerinden biri 3MP li,auto focuslu ve makro özellikli kamerası,işte D900 ün özellikleri ve resimleri....

D900
    Ultra-ince kayan kapak

EDGE, GPRS Class 10

4 Bant (900/1800/1900 MHz)

Boyutlar: 103x51x12.9mm, 93 g

Ekran: 2.12" 262K, QVGA

80 MB Dahili Hafıza + Micro SD (Transflash)

3 MP Kamera (2048x1536) / Auto Focus

Arka planda Macro Mode

352x288 CİF video

MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA player

Java MİDP 2.0/ Bluetooth 2.0 / USB 2.0

TV Out, Uçak modu, File Viewer(word,excel,powerpoint,PDF)

D900 yakın bir zamanda Türkiyeye gelecektiir! Telpanın gelecek modeller arasında gösterilmektedir!

D900 ün bi kaç resmi:

• gerçekten güzel tel ancak çok ince olması ve d820 den geniş olması biraz sıkıntı. çünkü d820 kullanması biraz zordu. fotonun 3 mp olması iyi ancak e900 modelinden çok da iyi çekmeyecektir mesela e900 şu anki p850 den daha iyi. ancak otofocus olması iyi ama macro yok diye biliyorum birde avrupada satışta olan e900 bile hala gelmedi bunun gelmesi çok geç olacak ve fiyatıda tuzlu olur.
  • ayrıca bana e900 ün malzeme kalitesi daha iyi gibi geliyor, ve dizaynıda daha iyi o yüzden ben şu an e900 almayı düşünüyorum bu telin pahalı çıkması malum hadi onu bir kenara bırakalımda henüz avrupada bile satışta değil, geç çıkması kötü erken çıksa hiç değilse karşılaştırıp belki bunu alırız ama zor gibi.
  • D900 ün çıkışı avrupada ağustosu,TR'ye gelmesi ise eylülün sonunu bulur gibi, ancak bu telefon bence E900 den daha şık ve kamerası da E900 den daha iyi olacağı aşikar. geniş olması biraz sıkıntı yaratabilir ama bunun inceliği ve karizması bu kusuru örtmeye yeter de artar bile! ayrıca malzeme kalitesi olarak da E900 den farklı olacağını sanmam. yani ben şahsen 2mp li E900 yerine her zaman 3mp ve auto focuslu D900ü tercih ederim!
  • e900 çıkmadan eskidi biraz w810 olayına döndü bence de d900 daha şık
    mussacım kusura bakma ben alamıyorum k750'yle ikinci baharı yaşıyorum
  • Çok iyi bişeye benziyo yaw ama madem 3MP koymuşsun video´yuda 640x480 yapsaymıssın be SAMSUNG
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeLLaT_1905

e900 çıkmadan eskidi biraz w810 olayına döndü bence de d900 daha şık
    mussacım kusura bakma ben alamıyorum k750'yle ikinci baharı yaşıyorum

olsun canım bi daha ki bahara artık!
    ewet bence D900 hepsinden güzel
    ama en azından D900'de auto focus olduğunu ispatlamış oldum!

• quote:

Orjinalden alıntı: CepDoktor

Çok iyi bişeye benziyo yaw ama madem 3MP koymuşsun video´yuda 640x480 yapsaymıssın be SAMSUNG

o kadar ince kasaya sığmamış herhalde vga video!her güzelin bi kusuru vardır elbet, ama en azından K800 gibi 3mp yapıp da 176x144 video koymamış!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussa

quote:

Çok iyi bişeye benziyo yaw ama madem 3MP koymuşsun video´yuda 640x480 yapsaymıssın be SAMSUNG

o kadar ince kasaya sığmamış herhalde vga video!her güzelin bi kusuru vardır elbet, ama en azından K800 gibi 3mp yapıp da 176x144 video koymamış!

Tamam videoda ezildik ama K800 , D900´den iyi çekecek fotoğrafı iddia´ya girion mu ?

• Hatta D900 çıksın onu k750 ile bile karşılaştıralım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mussa

quote:

Tamam videoda ezildik ama K800 , D900´den iyi çekecek fotoğrafı iddia´ya girion mu ?

aslında girilebilir,çünkü K800 fotoğraf konusunda çok da iyi olmadığı ortaya çıktı,hatta k750 ile kıyaslandığında k800 daha kötü çekiyordu,ama tabii belli olmaz çıkınca görmek gerekir
    hele bi çıksın ikisi de o zaman gireriz iddaya!

• Ok

Alırım D600 ´ ünü.. Satma hee
  • telefon gerçekten güzel ama bana göre resim ve video kaydı pek iyi olmayacak.çünkü samsung bence bunda inceliğe kameradan daha çok özenmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tz-Tales

gerçekten güzel tel ancak çok ince olması ve d820 den geniş olması biraz sıkıntı. çünkü d820 kullanması biraz zordu. fotonun 3 mp olması iyi ancak e900 modelinden çok da iyi çekmeyecektir mesela e900 şu anki p850 den daha iyi. ancak otofocus olması iyi ama macro yok diye biliyorum birde avrupada satışta olan e900 bile hala gelmedi bunun gelmesi çok geç olacak ve fiyatıda tuzlu olur.

d820 ile aynı genişilkte ve e900 den daha ince bence harika olmuş
  • bencede d900 ün inceliği baya hoş görüntü veriyo özellikleride çok güzel ama fiyat olarak pahalı olabilir
  • la yine aynı dizaynn
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

la yine aynı dizaynn

aynen bıktım artık samsung un böle telefonlarından
  • bu telin çok ince olması bence iyi değil bende d520 var baya ince d900 ondan çok daha ince bu kullanımı biraz zorlaştırıyor. yine de gayet güzel tel o ayrı. ayrıca ekran görüntüsü diğer samsunglardan farklı belki bundada farklı bir yazılım olabilir ekran görüntüsü çok hoş olmuş. foto kalitesi z710 P850 gibi tellerle aynı olduğu söyleniyordu bir yerde. ne derece doğru bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 9 Temmuz 2006; 20:18:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

la yine aynı dizaynn

ya aslında bu sırf samsunga özgü bi durum değil, SE ve nokianın da çıkardığı her model birbirine çok benziyor,özellikle de SE'lar (k700,k750,w800,w810,k800 gibi),yani markalar dizaynda çok fazla radikal değişikliğe gitmiyorlar!
  • quote:

Ok

Alırım D600 ´ ünü.. Satma hee

Satmam söz,tabii eğer alacaksan!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.