Şimdi Ara

Titanfall'dan Muhteşem Bir Oynanış Videosu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       E3 ödüllerinde pek çok otorite tarafından ödüllere boğulan ve bu konuda rekor kıran Respawn Entertainment'ın multiplayer odaklı shooter oyunu Titanfall, Gamescom videosunda da göz doldurdu. Oyun alanında durmak bilmeyen bir aksiyon yaşanıyor olması, insan askerlerin parkur yetenekleriyle etrafta gezinmesi ve tabii ki dev robotların gölgesinde Titanfall, FPS deneyimini baştan tanımlayacak bir oyun izleniminde.

• İşin içnde EA var ve hala bu oyuna ex diyorsunuz. Bu oyun kesinlikle TimeEx olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 20 Ağustos 2013; 19:24:39 >
  • Daha konsol hazır değil :) ama oyunları hazır gibi
    acaba hangi süper pc de oynuyorlar :D
  • bi ara mirror's edge zannettim
  • Platform olarak sadece pc ve xbox one
  • Çok sağlam
  • Grafikler daha iyi olabilirdi.
  • şimdi bu havada uçmalı koşmalı manevralı aksiyon oyun mouse klavye gerektirir, analogla auto aimle bu oyun ziyan olur desem pc fanboyu derler eksilerler

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • merak etmeyın ps4 cüler sizin icinde llafnatit cıkartırlar :D bu kada cok üzülmeyın
  • Arkadaşalr Titanfall da Destiny gibi MMO altyapısında mı olacak ?
  • Grafikler ps2 xbox 360 arasında gidip geliyor. Vanquish çakması bir oyun

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quake 3 e çok benzetiyorum bu oyunu nedense
  • E3 videosunu beğenmemiştim ancak bu mükemmel. Her türlü alınacak.
  • xbox ın sistemi o kadar zayıf ki dikey senkronizasyonu bile kapatmışlar oyun kasmasın diye...şu screen tearing den nefret ediyorum arkadaş....ekranın dalgalanması insanın gözlerini mavhediyor...adamı oyundan soğutuyorlar...bu oyun pc de oynanır arkadaş kim ne derse desin...şimdi bana hak vermeyenler zamanı geldiğinde bana katılacaklardır...
  • Grafikler ps2 xbox 360 arasında gidip geliyor. Vanquish çakması bir oyun
  • bence bu oyun overrated olacak ,bakın gorursunuz ,bu gameplayda ki gibi oynayamayacaksiniz ,oynamaya kalkarsanız sizi cig cig yiyeceklerdir , ayrica titanlar gucsuz gozukuyor, bu kadar kolay harcanmalari onlarla oynamayi anlamsiz kiliyor.grafiklerde yeni nesil icin cok iyi sayilmaz.
    anlayamadigim bir sekilde cok gaz veriliyor bu oyuna.
  • başka platformlarıda düşünebiliriz demişlerdi zaten
  • Beganmedim resmen gel beni öldür modundaydilar.
    adem tek basina oyunun galibi oldu böyle sisiriyolar sizi talha aynaci dahil.
  • Bir sevemedim gitti şu FPS'leri
  • Oynanış harika duruyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.