Şimdi Ara

samsung galaxy note 10.1 N 8005 tablet projeksyona bağlanır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba tabletimize projeksyon bağlamak istiyoruz.Bağlayabilir miyiz? Bağlayabiliyorsak eğer nasıl bir bağlantı kablosu lazım nereden temin edebilirim? Tabletimde sadece şarj aletini takabileceğim giriş var.Bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

• Hdmi dock ünitesi satılıyor. Bu aksesuar sizin işinizi görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

Hdmi dock ünitesi satılıyor. Bu aksesuar sizin işinizi görür.

İnternetten hdmi dock a baktım yanlış bakmadıysam o baya büyük bir alet sanırım.Öğretmenim, okula sürekli götüreceğim için taşıması kolay olmalı zaten tableti de o düşünceyle almıştım pişman olmaya başladım.Kablo tarzı şeyler takarak projeksiyona bağlasam olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manolyaaa

quote:

İnternetten hdmi dock a baktım yanlış bakmadıysam o baya büyük bir alet sanırım.Öğretmenim, okula sürekli götüreceğim için taşıması kolay olmalı zaten tableti de o düşünceyle almıştım pişman olmaya başladım.Kablo tarzı şeyler takarak projeksiyona bağlasam olmaz mı?

Olur neden olmasın..
    http://www.samsung.com/us/mobile/galaxy-tab-accessories/ET-H10FAUWEGUJ
    bu kablo da olur...

• quote:

quote:

quote:

Olur neden olmasın..
    http://www.samsung.com/us/mobile/galaxy-tab-accessories/ET-H10FAUWEGUJ
    bu kablo da olur...

merhaba Linkteki ürünü inceledim ama bizim tabletin o kabloyu bağlayabileceğimiz girişi yok sim kart hafıza kartı kulaklık girişi şarj girişi var sadece bu kabloyu alınca nereye bağlayabiliriz? ayrıca bizimki note tablet yinede uyarmı?

• merhaba
    bu adresten dönüştürücü bulabilirsiniz.
    bu da amazon linki.
    bu dönüştürücü ile tableti hdmi girişi olan bir alete bağlayabiliyorsunuz. Eğer okuldaki projeksiyonlarınız da hdmi girişi yok ise ek bir aparat yardımı ile hdmi girişini vga ya çevirebilirsiniz.

• merhaba arkadaşlar n8005 almayı düşünüyorum ancak sadece vga çıkışı olan projeksiyon cihazına kablosuz olarak bağlanabilir miyim diye düşünüyorum. biraz araştırma yaptım ve all share cast diye bir bağlantı aparatı buldum ancak bu aparatla hdmı çıkışı olan cihazlara bağlanılabiliyormuş bununla beraber aşağı linkteki kabloyu kullanarak vga çıkışlı cihazlarla bağlantı sağlayabilir miyim?

all share cast dongle
    kablo

• quote:

merhaba tabletimize projeksyon bağlamak istiyoruz.Bağlayabilir miyiz? Bağlayabiliyorsak eğer nasıl bir bağlantı kablosu lazım nereden temin edebilirim? Tabletimde sadece şarj aletini takabileceğim giriş var.Bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

Merhaba öncelikle tabletinizin marka ve modelini yazar mısınız ona göre çözüm önerelim.. @manolyaaa

Duzeltme: @manolyaaa

Pardon cihazinizi baslikta yazmissiniz zaten :) All share cast dongle ve HDMI to VGA converter yeterlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaturanga -- 16 Eylül 2013; 0:35:16 >
  • Orijinalden alıntı: avicdan

merhaba arkadaşlar n8005 almayı düşünüyorum ancak sadece vga çıkışı olan projeksiyon cihazına kablosuz olarak bağlanabilir miyim diye düşünüyorum. biraz araştırma yaptım ve all share cast diye bir bağlantı aparatı buldum ancak bu aparatla hdmı çıkışı olan cihazlara bağlanılabiliyormuş bununla beraber aşağı linkteki kabloyu kullanarak vga çıkışlı cihazlarla bağlantı sağlayabilir miyim?

all share cast dongle
    kablo

Hayır linkteki VGA HDMI kablosu işe yaramaz, VGA analog HDMI dijital sinyaldir, aktif dönüştürücü cihaz gerekir, bende var ve düzgün çalışıyor.

Samsung tablet yada akıllı Samsung telefonunuza herhangi bir kablo bağlamadan ekran görüntünüzü aktarmak istiyorsanız All Share Cast uzerinden HDMI girişi olan projeksiyon veya TV/Monitöre Samsung tablet ve akıllı telefonlardan doğrudan görüntü ve ses aktarılıyor (Örneğin S3 720p, S4 ise 1080p olarak bağlanıyor, All Share Cast 1080p destekliyor) ancak eğer görüntü aktaracağınız Projektör/TV yada Monitör'de HDMI portu yoksa VGA (RGB) portu varsa All Share Cast dongle yanında HDMI VGA dönüştürücüde gerekir.

All share cast dongle olmadan diğer çözüm ise, MHL kablosu (Samsung cihazınıza bağlanıp çıkışı HDMI olan kablo) ve HDMI VGA dönüştürücü. @avicdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• chaturanga C kullanıcısına yanıt
    hocam hdmı dan vga ya çeviricinin linkini yollar mısınız? arama yaptım fakat çok çeşitli ürün var hangisinin işe yarayacağını bilmiyorum. teşekkürler.
  • arkadaşlar note 8010 tableti hdmi kablosu ile tv ye bağlamak istiyorum ama her defasında tabletten uyarı sesi gelmesine rağmen tv de siyah ekranla karşılaşıyorum.kabloyu bağladıktan sonra tabletten bir ayar mı yapmak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arastgeldi

arkadaşlar note 8010 tableti hdmi kablosu ile tv ye bağlamak istiyorum ama her defasında tabletten uyarı sesi gelmesine rağmen tv de siyah ekranla karşılaşıyorum.kabloyu bağladıktan sonra tabletten bir ayar mı yapmak gerekiyor?

Tablet şarja bağlı olmalı yoksa olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.