Şimdi Ara

Panasonic 55st50 plazma süper fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
7.417
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 60" olsa belki...
  • 2700'e 3 HDMI'lı TV almam!
  •  Panasonic 55st50 plazma süper fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Panasonic 55st50 plazma süper fiyat

Bunlar ortalama değerler mi yoksa max. değerler mi?
  • KaRaSSS K kullanıcısına yanıt
    Baska bir konuda bu televizyonun değerleri olarak verilmiş. Ortalama yada max diye bir not düşülmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

2700'e 3 HDMI'lı TV almam!

3 tane hdmı çıkışı olan cihazın varmı çok merak ediyorum : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: okisevi

quote:

4 tane HDMI çıkışı olan TV'im var.

* dvd + ses sistemi
    * 3d media player
    * xbox
    * ps3

vardı bir ara, laptop'ı da bağlayacağım zaman bir tanesini çıkarıp takmak zorunda kalıyordum. Yani 5 tane cihazım vardı toplam.

Artı bu listeye digituk dsmart da eklenebilir ama modüllü dsmart kullandığım için oradan yırtıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

60" olsa belki...

pencereye mi asıcan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okisevi

quote:

4 tane HDMI çıkışı olan TV'im var.

* dvd + ses sistemi
    * 3d media player
    * xbox
    * ps3

vardı bir ara, laptop'ı da bağlayacağım zaman bir tanesini çıkarıp takmak zorunda kalıyordum. Yani 5 tane cihazım vardı toplam.

Artı bu listeye digituk dsmart da eklenebilir ama modüllü dsmart kullandığım için oradan yırtıyorum.

İkinci TV' nin (Samsung 32" FHD 3D) sadece 2 adet HDMI var ama TV ye receiver yanında bluray player(Smart TV özelliğini kullanmak için yoksa nerdeee orjinal bluray disk parası) ve ekranı kırık notebooku da bağlamak zorunda kalınca çıkarıp takması eziyet verici.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

İkinci TV' nin (Samsung 32" FHD 3D) sadece 2 adet HDMI var ama TV ye receiver yanında bluray player(Smart TV özelliğini kullanmak için yoksa nerdeee orjinal bluray disk parası) ve ekranı kırık notebooku da bağlamak zorunda kalınca çıkarıp takması eziyet verici.

Bundan önceki 106 ekran plazmamda 2 HDMI vardı. Sorunu ebayden aldığım 18 TL'lik bir aparat ile çözmüştüm. 1 HDMI'ı 3 HDMI yapıyordu üstelik hem manuel hem kumandalı idi.

Ama tabi orjinali gibi olmuyor :)
  • abartmayın arkadaşlar
  • elektrik tüketimi led tvye göre ayda ortalama 10-15 tl fazla ödersiniz o verilen değerler sallamadır doğru değildir .

st50 plazma f/p üründür fiyatı çok uygun alınabilir .
  • laider kullanıcısına yanıt
    Bu dediğinin tam tersi. Plasmalarda görüntünün koyu renk veya açık renk olmasına göre değişir. Ledlerde sabittir. Bayağı tersten takip etmişsiniz konuyu.

Normal modda 114 watt denmiş. Bu çok değil zaten. Led'lerde buna yakın yakıyor bu boyutlarda. Bahsedilen değer max. mı ortalama mı onu araştırmak lazım ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siegfried

Bu dediğinin tam tersi. Plasmalarda görüntünün koyu renk veya açık renk olmasına göre değişir. Ledlerde sabittir. Bayağı tersten takip etmişsiniz konuyu.

Normal modda 114 watt denmiş. Bu çok değil zaten. Led'lerde buna yakın yakıyor bu boyutlarda. Bahsedilen değer max. mı ortalama mı onu araştırmak lazım ayrıca.

haklısınız, tam tersini yazmışım.

led'ler sabit,
    plasmalar değişken olacaktı.
  • kaç adet gözlük var yanında
  • hocam dün vatanda gördüm , 50gt50 vardı, 2800 fiyat, içim gitti, ama ne yazıkki alamıyorum, ufff ya
  • güzel cihaz güzel fiyat. 2013 modelleri çok uçuk fiyatlarla girdi piyasaya. bunlar da 2012 nin son ürünleri. panasonic forumunda millet yana yakıla kapalı kutu 2012 cihazı arıyor 2013lerin fiyatları yüzünden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

hocam dün vatanda gördüm , 50gt50 vardı, 2800 fiyat, içim gitti, ama ne yazıkki alamıyorum, ufff ya

Kapalı kutu muydu? Sormadığım Vatan mağazası kalmadı sürekli ellerin de kapalı kutu olmadığı cevabını aldım. Eğer kapalı kutu ise temasa geçip almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

kaç adet gözlük var yanında

Panasonic gözlükleri kıymetlidir, hedaye vermez
    SkyPe kamerası bile 300 dolar
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.