Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51235124512551265127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim ekran 3.kez yine sarardı ilk ikisini mecidiyeköy deki serviste ekranı degistirdim servisteki eleman abi 3. Kez olursa senın cihaz degisir dedi faturada yok ama bu yılbaşına kadar garantisi var dıye bıliyorum, telefonunu bu sekılde serviste degıstiren oldumu tavsiyeniz varmı arkadaşlar...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safsansar -- 18 Ağustos 2015; 0:37:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim

• Telefonunun kılıfını çıkartmıştım yere düştü ekran gitti dokunmatikte %90 gitti.Ne kadara patlar arkadaşlar bu iş bana ?
  • Arkadaşlar merhabalar. sanırım geç te olsa sizlerin arasına ben de katılacağım. bugün büyük ihtimalle 32gb siparişini vereceğim.
    yalnız kafamdaki tek sıkıntı renk konusu.
    bu konu çok konuşulmuş zamanında aslında burada ve diğer forumlarda. ama tekrar değerlendirme yapmanızı isteyeceğim. çünkü tartışılan zamanlarda cihazlar henüz yeniydi. şuan ise üstünden 1 yıldan fazla süre geçti, kullananlar için.
    cihazın siyah renklisi arkadaşımda olduğu için az çok biliyorum ama beyazını gerçekte hiç göremedim.
    fotoğraf ve incelemelerden gördüğüm kadarıyla beyaz renkteki tek korkum, ekranın kenarları ile kasa arasındaki o siyah bölge.
    samsungun cihazlarında görüp çok uyuz olmuştum sadece samsungda var sanıyordum ama kasanın ön kısmı beyaz olan bir çok telefonda bu siyahlık varmış meğer
    beyaz samsung sahibi arkadaşlara baktım da samsung o siyahlığı neredeyse fark edilemeyecek kadar inceltebilmiş. g2 de ise sanki çakma telefonmuş gibi duruyor ama 3 - 5 güne alışılıyordur muhtemelen.
    sorulara gelecek olursam; siyah ve beyaz modeller için uzun süreli kullanım sonucu kasanın dayanıklılığı (çizilme vs.) hakkında bilgi verebilir misiniz ?
    beyazın kirlenme sorunu var mı yine uzun kullanım sonucunda tabii. ele verdiği his her iki renkte de aynı mı (kayganlık falan açısından) ?

şimdiden çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. ayrıca hayırlı sabahlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatsaglams

Arkadaşlar merhabalar. sanırım geç te olsa sizlerin arasına ben de katılacağım. bugün büyük ihtimalle 32gb siparişini vereceğim.
    bu konu çok konuşulmuş zamanında aslında burada ve diğer forumlarda. ama tekrar değerlendirme yapmanızı isteyeceğim. çünkü tartışılan zamanlarda cihazlar henüz yeniydi. şuan ise üstünden 1 yıldan fazla süre geçti, kullananlar için.
    cihazın siyah renklisi arkadaşımda olduğu için az çok biliyorum ama beyazını gerçekte hiç göremedim.
    fotoğraf ve incelemelerden gördüğüm kadarıyla beyaz renkteki tek korkum, ekranın kenarları ile kasa arasındaki o siyah bölge.
    samsungun cihazlarında görüp çok uyuz olmuştum sadece samsungda var sanıyordum ama kasanın ön kısmı beyaz olan bir çok telefonda bu siyahlık varmış meğer
    beyaz samsung sahibi arkadaşlara baktım da samsung o siyahlığı neredeyse fark edilemeyecek kadar inceltebilmiş. g2 de ise sanki çakma telefonmuş gibi duruyor ama 3 - 5 güne alışılıyordur muhtemelen.
    sorulara gelecek olursam; siyah ve beyaz modeller için uzun süreli kullanım sonucu kasanın dayanıklılığı (çizilme vs.) hakkında bilgi verebilir misiniz ?
    beyazın kirlenme sorunu var mı yine uzun kullanım sonucunda tabii. ele verdiği his her iki renkte de aynı mı (kayganlık falan açısından) ?

Beyaz model kullanıyorum. O kasa ile ekran arasındaki siyahlığı zamanla unutup gidiyosun gözüne hic carpmıyo
    Telefonun arkasında boya atmaları oluyo. Ama hic belli olmuyo. Cok dikkat edersen görebiliyosun.
    Çizilme felan yok zaten.
    Siyah rengin hissayat bakımından kullanmadığım icin farkı varmı bilmiyorum.

• hasangul01 kullanıcısına yanıt
    Sagolun Allah razi olsun

• son iki gündür telefonda garip sorunlar yaşar oldum bazen ekran kendi kendine dokunuyormuşum gibi algılayıp biyerlere giriyor. bazen ise tam birine bişey yazarken dokunmayı algılamıyor ekranı kapatıp acınca tekrar algılamaya başlıyor. hard reset atsam düzelir mi acaba ya da başka bir çaresi var mıdır
  • bangez kullanıcısına yanıt
    Hard resetle düzelme ihtimali bence düsük. Ama yinede denemeye deger. Olmadı garantiye yollayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

Hard resetle düzelme ihtimali bence düsük. Ama yinede denemeye deger. Olmadı garantiye yollayın.

telefonun garantisi devam ediyor ancak faturası falan yok ortada bu şekilde garanti kapsamında işlem gerçekleştirirler mi? ekranda hafif sararma ve arkadaki lg yazısında da düşme var. garanti kapsamında işlem yapılacaksa hepsini aradan çıkarttırayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bangez

quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

telefonun garantisi devam ediyor ancak faturası falan yok ortada bu şekilde garanti kapsamında işlem gerçekleştirirler mi? ekranda hafif sararma ve arkadaki lg yazısında da düşme var. garanti kapsamında işlem yapılacaksa hepsini aradan çıkarttırayım

Faturasız oluyormu bilmiyorum. Ama olursa hepsini aradan cıkartın. Tavsiyem bataryayıda iletin sorunlu diye. Bataryayıda degissinler. Zaten logodan felan kasayıda degisirler. Sıfır telefonunuz olur

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatsaglams

Arkadaşlar merhabalar. sanırım geç te olsa sizlerin arasına ben de katılacağım. bugün büyük ihtimalle 32gb siparişini vereceğim.

Bizim evde 32 gb siyahi ben kullaniyorum 32 gb beyazi da annem kullaniyor. Siyahi daha guzel gozuktugunu düşündüğüm için almistim ben ama aralarinda bir fark yok. Sizin dediginiz o siyah kisimda kisiden kisiye goze carpmasi degisiyor. Kirlenme beyaz da daha cok tabiki ama kilifla kullanildiginda bir sıkıntı yaratmiyor. Ben ozellikle ikisini yan yana getirip kameralarina goruntulerine herseyine baktim belirgin bir fark goremedim.

• Arkadaşlar 948 TL'ye Media Markt'tan aldığım G2 bugün elime ulaştı.
    Siyah renk satın aldığım için olsa gerek 502k serisinden geldi.
    Siyah renkteki en son seri bu sanırım, beyazlar 503k oluyormuş sadece.

Ne diyorsunuz, bu seride bir problem yaşayan oldu mu şimdiye kadar?
    Kutuyu açmadım henüz, bu seride problem varsa geri göndereceğim.
    14 gün sürem var.
  • Merhaba arkadaslar dun telefonu suya dusurdum ilk baslarda calismadi kuruttum vs calisti ama suan kulaklik takili gozukuyor temizledim,kuruttum sorun ayni yazilimsal olarak kulakligi nasil devre disi birakabilirim?
    Cihaz rootlu

• Benim lg g2 verizon model var nasıl lolipop yüklerim

• ilk aldığımızda hangi testleri uyguluyorduk teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

Arkadaşlar 948 TL'ye Media Markt'tan aldığım G2 bugün elime ulaştı.
    Siyah renk satın aldığım için olsa gerek 502k serisinden geldi.
    Siyah renkteki en son seri bu sanırım, beyazlar 503k oluyormuş sadece.

Ne diyorsunuz, bu seride bir problem yaşayan oldu mu şimdiye kadar?
    Kutuyu açmadım henüz, bu seride problem varsa geri göndereceğim.
    14 gün sürem var.

Aç kullan ne sorunu olmasını bekliyorsun bu kadar vesvese yapmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg g2 lolipop ne zaman Geliyordu arkadaslar bu ay gelirmi

• yardım edebilecek olan varsa lg g2 verizon nasıl guncellenir tabi varsa uğraşıyorum ama bir türlü olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbrt

Lg g2 lolipop ne zaman Geliyordu arkadaslar bu ay gelirmi

Lolipop geldi eskidi bile hocam suanda android M yo bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbrt

Lg g2 lolipop ne zaman Geliyordu arkadaslar bu ay gelirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 51235124512551265127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.