Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51245125512651275128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Double Penetration

Marshmallow gelir mi G2 ye acaba?

İnşallah gelir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu lolipoptan hic memnun degilim arkadaslar asiri isinma ve sarj sorunu var.Hard reset filan attim bir ise yaramadi

• arkadaslar merhaba, telefonumu dusurdum ekran catladı ve dokunmatık artık çalşmıyor. ekranda pin kilidi vardı . şimdi pc dende baglanamıyorum kılıtlı oldugu ıcın . fotoları alıp resetlemek ıstıyorum. telefona nasıl ulaşabılırım pc den ? bılgısı olan bı arkdas var mı? yardımcı olabılırsenız sevinirim. tşkler
  • Arkadaslar bugun telefonum dustu ve ekran kirildi.dokunmatikte calismiyor.yeni ekran taktirmanin maliyeti ne olur.yeni telefona mi yoneleyim.fikirlerinizi alabilirmiyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

Arkadaslar bugun telefonum dustu ve ekran kirildi.dokunmatikte calismiyor.yeni ekran taktirmanin maliyeti ne olur.yeni telefona mi yoneleyim.fikirlerinizi alabilirmiyim.

İzmir servis Yaslı Elektronik 450 TL. Haziran ayında bir arkadaşım değiştirdi. 3 dakika filan sürdü işlem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

Orijinalden alıntı: recep41

Arkadaslar bugun telefonum dustu ve ekran kirildi.dokunmatikte calismiyor.yeni ekran taktirmanin maliyeti ne olur.yeni telefona mi yoneleyim.fikirlerinizi alabilirmiyim.

İzmir servis Yaslı Elektronik 450 TL. Haziran ayında bir arkadaşım değiştirdi. 3 dakika filan sürdü işlem...

Yeni telefon alayim o zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım 250 tlye degistirdi telefoncuya. Servis orjinali demiş adam pek inanmadim ama goruntude hic bir fark yok ekranda benim ekranla goruntude hic bi farklilik goremedik

• Hep iphone kullandım.2.5 yıldan fazladır iphone5 kullanıyorum.Aslında memnunum ama degistirmek zorunda kaldım bir nedenden dolayı.Lg g2 benim icin dogru tercih olur mu?

• Iyi aksamlar. Iphonedaki gibi, herhangi bir uygulamadayken ingilizce kelimeyi secince, ingilizce aciklamasini gosteren bir sozluk, uygulama var mi acaba android icin?

• quote:

Orijinalden alıntı: kajmer_55

Bu lolipoptan hic memnun degilim arkadaslar asiri isinma ve sarj sorunu var.Hard reset filan attim bir ise yaramadi

aynen kitkata donmek istiyorum bende

• Boşta 800 mb ram olduğu halde mesela oyun açıyorum alta alıp facebook falan takılıyorum oyuna döndüğümde Oyun kapanmış oluyor. En çok sıkıntı olan durum mesela google playde birşey indiriyorum o inerken tarayıcıda birşey bakıyorum hop hop inme duruyor google play kapanmış. Boşta bukadar ram varken sorun nerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Boşta 800 mb ram olduğu halde mesela oyun açıyorum alta alıp facebook falan takılıyorum oyuna döndüğümde Oyun kapanmış oluyor. En çok sıkıntı olan durum mesela google playde birşey indiriyorum o inerken tarayıcıda birşey bakıyorum hop hop inme duruyor google play kapanmış. Boşta bukadar ram varken sorun nerde?

Sorun lolipopla birlikte slide aside özelliğinin gitmesi 3 parmakla surukle yaparak oyunu donduruyorduk ve sonra herhangi bi ekranda tekrar oyuna devam edebiliyorduk malesef kitkatta kaldi

• quote:

Orijinalden alıntı: alihoca20

ilk aldığımızda hangi testleri uyguluyorduk teşekkürler

test kodları var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona su kacti.kulaklik surekli takili gorunuyor.ne yapabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ggirgic

arkadaslar merhaba, telefonumu dusurdum ekran catladı ve dokunmatık artık çalşmıyor. ekranda pin kilidi vardı . şimdi pc dende baglanamıyorum kılıtlı oldugu ıcın . fotoları alıp resetlemek ıstıyorum. telefona nasıl ulaşabılırım pc den ? bılgısı olan bı arkdas var mı? yardımcı olabılırsenız sevinirim. tşkler

Telefonuna otg kablosu ile bir fare bağla o şekilde işini gör

• Eski G2'cilerden kimler kaldı?

Sırf kamera yuzunden arayıştayım. Note 5 sd kard icermediginden oturu biraz sogudum. note 4'te gecen senenin telefonu birde eski touchwiz kullanılıyor s6 daki hafifletilmiş touchwiz yok. Iphone alsam ios cok sınırlı bir işletim sistemi androidi özleyecegimi hissediyorum ayriyetten çok pahalı. Çok kararsız kaldım.

• Beyler g2 nin şebeke sorununu nasıl halledebilirim bilen varmı

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Maddi olarak imkanım olsa bekler 6s çıkınca basar parasını alır kafam rahat takılırdım hocam ios istemiyorum birse büyük ekran olsun dersen note5 güzel cihaz fakat Avrupa'ya çıkmaması filan beni killandiriyor güncelleme ve geliştirici desteği konusunda. 64 gb tavsiye ederim tabiki. Bizim telefonun kamerası xcam olmasa gerçekten çöp hocam malesef. E bunuda aosp romlar da filan kullanamıyoruz. Kullansakta aosp romlar da nekadar başarılı olur belli değil buda sıkıntı yaratacak benim gibi ileride aosp kullanmak isterseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 19 Ağustos 2015; 11:29:06 >
  • Hocam xcam ı denedim sadece renk dogrulugunu düzeltiyor benim istedigim az ışıkta pastel pastel çekmesin birazda kaliteli çeksin ama bir çok program denedim bu telefonun kamerasıyla imkansız gibi. Daha root rom islerine girmedim onun icin aosp hakkında bir fikrim yok.

Note 5 hakkinda dediklerine katiliyorum 2k ekranlı 5.7 inc telefon aliyorsun 32 gb a mahkumsun hatta 23 gb ile geliyormuş şaka gibi. Şeytan diyor note 4 al bütün amerikan dizilerini sd karta at canın sıkıldıkca izle

• 
Sayfa: önceki 51245125512651275128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.