Şimdi Ara

yarin galaxy tab 3 7 aliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün inceledim internet siteleri menüler yağ gibi ekranida söylendiği gibi hic fena değil yarın alıyorum teknosa 399 tl inceleme yapicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimse birsey demiyecek galiba

• Tableti aldım

• izlenimlerin neler peki
  • İzlenimlerini yazarmısın acaba?
  • Oyunlardaki performansı nasıl tabletin?
  • Tabletin performansı gerçekten iyi arkadaşlar internet siteleri gömülü dh videolari hd filmler menü geçişleri yağ gibi ekranı kötü diyenlere inanmayin ekran gayet kaliteli renkler Htc one ye göre biraz soluk gibi okadar fiyatını inanılmaz hakediyor yarın oyun yükleyip deneyimimi paylasicam birde kılıf alicam . 7 inç ekranda instagram sketch programları internette surf cok keyifli inanın pc yi actirmiyor

• Bu tabletin hoparlöru stereomu nerden anlarim

• Kullanmadığınız zamanlarda gece vs tableti kapatıyormusunuz ? Uzun süre uyku modunda bıraktığınız zaman şarj bitiyor mu ?
  • bende aldım ama daha detaylı kullanma şansım olmadı hoparlörü stereo mu güzel soru ya allah aşkına onun hoparlörü stereo olsa ne olmasa ne olur alt tarafı ses geleçek işte kulaklık çıkışı stereo olsun onu kontrol etmedim

bu cihaza otg kablosu ile bağlantı yapılıyor u usb flahs v.s.
  • Şarj süresi iyi gayet . Sarja takın diye uyarı geldikten sonra tam yarım saat hd film izledim bitmedi

• Blood glory 2 yukledim oyun gayet akici arkadaslar grafiklerde ust duzey

• quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Bugün inceledim internet siteleri menüler yağ gibi ekranida söylendiği gibi hic fena değil yarın alıyorum teknosa 399 tl inceleme yapicam

Hayırlı olsun. Wifi çekim gücü nasıl? Ayrıca 1-2 çizgi çektiği yerlerde internet hızı 5 çizgiye göre nasıl? Bende Piranha tablet ve 8 mbit internet var. Zaten tablet iyi çekmiyor bir de 5 çizgi çektiğinde 8 mbit görüyor fakat 1-2 çizgiye inince 0.5 mbit bile görmüyor.
  • Real racing 3 denendi sorunsuz calisti telefon dan silip tablette n devam edicem oyun performansi gercekten fiyatinin uzerinde bir basariya sahip

• quote:

Real racing 3 denendi sorunsuz calisti telefon dan silip tablette n devam edicem oyun performansi gercekten fiyatinin uzerinde bir basariya sahip

hala kullanıyor musun kardeş? bende almayı düşünüyorum da memnun musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barixbey

quote:

Real racing 3 denendi sorunsuz calisti telefon dan silip tablette n devam edicem oyun performansi gercekten fiyatinin uzerinde bir basariya sahip

hala kullanıyor musun kardeş? bende almayı düşünüyorum da memnun musun?

Hala memnunum hocam al gitsin

• 8 saat şarjı var.
    abimde var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCoMaX

8 saat şarjı var.
    abimde var.

Benimki bir günü tamamlıyor abinin yoğun kullanımından kaynaklı bu şarj süresi sana göre degisir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.