Şimdi Ara

Bu kez iPhone Lite ve iPhone 5 yanyana

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
166
Cevap
2
Favori
3.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu kez iPhone Lite ve iPhone 5 yanyana

Gün geçmiyor ki Apple'ın bu yıl piyasaya süreceği iddia edilen iPhone Lite modeli ile ilgili yeni bir görsel internete sızmasın. Son olarak farklı renklerde arka kasa görselleri internete sızarken, bu kez iPhone Lite ve iPhone 5 karşılaştırması yapıldı.

Apple tarafında resmi bir teyit olmasa da kaynaklar bu yeni modelin iPhone Lite olacağı konusunda fikir birliğine varıyor. iPhone Lite ile Apple özellikle gelişmekte olan ülke pazarlarını hedef alıyor. 

Zira Zenvo kod adlı bir versiyonda Samsung üretimi H5P çift çekirdekli işlemci, 1GB RAM, FDD 4G bağlantısı desteği bulunurken, Zagato/Bertone kod adlı diğer versiyon ise H6P işlemci ve Çin pazarına yönelik TDD 4G LTE desteği sunuluyor. Bu bakımdan iPhone Lite modeli ülkeye göre iki versiyon olarak piyasaya sürülecek.

iPhone Lite ile iPhone 5 modelinin yanyana olduğu görselde iPhone Lite modelinin çok az bir miktar daha küçük olduğu görülüyor. Bunun dışında logo ve kamera yerleşimleri aynı. Son dönemlerde Apple'ın, durgunluğa girdiği şeklindeki analizlerin sonucu olarak bir iPhone Lite modeli ile alt seviye pazarda da rekabeti hareketlendirmek planları olduğu belirtiliyor.

• Ipod touch 5 gibi arkasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu Apple kendi demedi mi öyle birşey yok diye ?

Daha ne haberini yapıp duruyorsunuz ? Değerli olan birşeyin içine etmeseler olmaz. Ucuz iPhone nedir ?

Lamborghini Aventador 1.6 120 HP - 60.000 TL gibi birşey bu. Saçmalığa bak.

• Çok kalitesiz duruyor. İlla iPhone olsun diyenler tarafından tercih edilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Yahu Apple kendi demedi mi öyle birşey yok diye ?

Daha ne haberini yapıp duruyorsunuz ? Değerli olan birşeyin içine etmeseler olmaz. Ucuz iPhone nedir ?

Aynen katiliyorum, apple in hisselerini yukseltmek yerine apple i bitiren adim bile olur.

• quote:

Simdi gelir "steve jobs ekrani buyutmeyecez dedi ama buyuttuler" diyen yarim akillilar.

• Şimdi, telefonla hava attığını sanan şahıslar düşünsün.

• Apple daha çok cihaz satmak için bü ürünü çıkarır " herkeste alır, herkes ister yani aynı özelliklere kalitesiz teli, sonuçta sırf oyun için ipod alanlar var", ve APPLE İMAJI silinir
  • Çıkıcak gibi duruyo yoksa bu kadar görüntü sızmazdı. Milletin yaptığı saçma sapan paint terk tasarımlar gibi değil bu apple'ın elinden çıktığı çok belli iphone lite hayırlı olsun.

• CEO'lar gelmiş yine 1dk da Koca Appleyi batırdılar

• Hakikaten ucuz duruyor yani bilmiyorum. Çıkarsa tabiki fiyat uygun olduğu sürece satacaktır ama nasıl benim için Samsung ortalığı çöplüğe çevirdiyse buda öyle olacaktır. Apple alanlar genellikle tamamlayıcı bi tasarım unsuru olarak alıyorlar yani bi elit seviye göstergesi gibi. Çoluk çocuğun elinde olacak bu telefonu kim niye tercih etsin ki, özellikle de elit diye tabir edilen paralı insanlar.

• Ucuz iphone çıkması apple sonu olmaz.Aksine android işletim sistemli telefonların sonu olur.Bizzat yaşadıklarımdan örnek vereyim.Bir teknoloji mağazasında cep telefonları satış sorumlusuydum.Ve telefon almak isteyen bütçesi 700-750 tl olan kişilerin yüzde 90'nı ilk sorduğu iphone'nun fiyatı ne kadar.Ee iphone'nun fiyatı belli doğal olarak bütçesi yetmeyenler android bölümüne yöneliyorlar.Lafın kısası Apple ucuz telefon çıkarırsa satış anlamında ciddi kâr sağlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dahili kauçuk kılıfla geliyormuş gibi duruyor :D açıkçası çok da kötü duruyor. sadece görüntüsünde bile kalitesizlik var. samsung plastiğini aratmasın sonra.

• zaten asgari maaşıyla 12 aydan 36 aya kadar taksit ödeyip, taksitleri bitmeden telefonu eskiyen yarım akıllılar varken iphone lite gereksiz
  • O ne arkadas, cok kotu

• Valla bin liraya piyasaya çıksın bak nasıl satılıyor.hele donanım iphone5 e daha yakın olrsa o zmn görün :)

• Fiyatı 2000-2200TL civarı olursa alınabilir iPhone Lite.

• Apple supriz yapacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesertEagle67 -- 20 Temmuz 2013; 13:07:07 >
  • quote:

Allahaskina yaptigin karsilastirmaya bak.abartmayi.ne kadar cok seviyorsunuz.Bas bas bagiriyorlar isletim sisteminde bitiyor olay kasada degil diye. sen de nasil yuceltecegini bilememissin!

hayrola yoksa iphone mu kullaniyorsun !
    ipad mini de yapmayacaklardi ama yaptilar.sirketin politikasini anlayan yok dogru duzgun.

sahsen ben bir telefona 2000-3000ira veremem. benim durumumda olanlar icin gayet iyi .niye rahatsiz ediyor seni bu durum.

• bütün sihiri gitti telefonun 2-3 günce çalışan modelinde videosu yayınlanır tam olur

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.