Şimdi Ara

Bu kez iPhone Lite ve iPhone 5 yanyana (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
3.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koca Appleyi batırdılar yazan arkadaş oku;

apple'ı batırdılar yazabilirsin. appleyi yazarsan okunuşu ile mi yazıyorsun derim ama onun okunuşu "epılı" şeklindedir. yani okurken epılyı diye okursan onu bilemem.

Ben bu yazım şeklini birçok yerde görüyürum

artık söylemeden edemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: takım elbiseli penguen

Bence bu renkli olan iphone 5s
    iphone lite denmesinin nedeni 4g LTE olmasından dolayı.

Lite ile 4G LTE arasinda nasil bir baglanti kurdun cok merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Bence bu renkli olan iphone 5s
    iphone lite denmesinin nedeni 4g LTE olmasından dolayı.

Lite ile 4G LTE arasinda nasil bir baglanti kurdun cok merak ediyorum

etme
  • neden bilmiyorum ama sarı renk'li iphone görünce lumia çakması gibi görülüyor
  • Yok yok ediyorum cunku muazzam olsa gerek. Bu arada senin internette yazmiyor galiba ama zaten iphone 5in lte destegi var. arada usenme sozlukten 'lite'in kelime anlamina, wikipedia'dan da LTE nin acilimina bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yok yok ediyorum cunku muazzam olsa gerek. Bu arada senin internette yazmiyor galiba ama zaten iphone 5in lte destegi var. arada usenme sozlukten 'lite'in kelime anlamina, wikipedia'dan da LTE nin acilimina bak.

çok zekisin
  • quote:

quote:

Yok yok ediyorum cunku muazzam olsa gerek. Bu arada senin internette yazmiyor galiba ama zaten iphone 5in lte destegi var. arada usenme sozlukten 'lite'in kelime anlamina, wikipedia'dan da LTE nin acilimina bak.

çok zekisin

Senin kadar olmak mumkun degil ama... "Iphone lite deniyor cunku LTE destegi var..." buyuksun

• quote:

quote:

quote:

çok zekisin

Senin kadar olmak mumkun degil ama... "Iphone lite deniyor cunku LTE destegi var..." buyuksun

/>

• Aynen oyle... Valla kurdugun sacma baglantiya denecek baska laf yok zaten. Hadi sana magara net'in ile mutluluklar.

• En ucuz 4s fiyatı olur, sonra 4sten litea geçenleri görürüz
  • bu telefon en az 1500 tl den çıkar
  • Leğen herkesin hakkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Yeni iPhone bu desen yutacak çok kişi var ülkemizde.

Koşarak alır

yutmayı bırak da yenisi gerçekten bu olursa gör sen
  • bir de darbeye dayanıklı yipranmayan DÖKÜLMEYEN bir kasa olursa uzun süre kullanılır bu

• ben 5 i tasarım olarak beğenmiyorum.4s in tasarımı iyiydi.keşke kamerasını falan güncelleyip yeniden sürseler piyasaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armanatilgan

quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Yahu Apple kendi demedi mi öyle birşey yok diye ? Daha ne haberini yapıp duruyorsunuz ? Değerli olan birşeyin içine etmeseler olmaz. Ucuz iPhone nedir ? Lamborghini Aventador 1.6 120 HP - 60.000 TL gibi birşey bu. Saçmalığa bak.

Şöyle düşün. Aventador da var Gallardo da var. :)

Gallardo ucuz araba mı ? Örneği anlamamışsınız sanırım. Aventador Gallardo'dan önce çıkmış bir araba değil. Burda iyi olan bir iPhone çıkmış. Sonra ucuz iPhone denen saçmalıktan bahsediliyor. Lamborghini şöyle demiyor yani " ulan Aventador çıkardık ama ucuz bir araba yapalım. "

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: akmac Yeni iPhone bu desen yutacak çok kişi var ülkemizde. Koşarak alır
    Bunu iphone 6 diye satsalar 5 bin tlye 648 taksitle alacak enayi dolu ülkede.

Anlamıyorum.iPhone çıkıyor resmi 2000tl satılıyor samsung galaxy s4 çıkıyor 1999tl ye satılıyor.iki tarafinkide çıkar çıkmaz alıyor.Ama Apple pahalı oluyor alanlar enayi oluyor.Yok öyle.

• bu telefon plastık ıye makara yapanlar olcak tabi elindeki s4 e s3 e bakmadan yorumlar gelecektir

• apple kasa kalitesini ve birazda donanımdan kısarak bu telefonu çıkaracak orası belli ama değermi yani böyle bir ürün çıkartmaya?
    belliki jobs dan sonra apple yeni devrimsel nitelikde ürünler çıkaramayacak, iphone 4 de olduğu gibi kullanıcıların çoğu apple sevdiği için bu cihazı aldı,iphone 5 ise nasıl gelir bilemiyorum ama şuanki standartların çok çok üstünde bir cihaz ile piyasaya çıkmaz ise işleri çok zorlanacak sektörde.Apple ios sisteminin üzerine yaslanıp tabiri caizse arapların sırtlarını petrole dayadıkları gibi bir strateji izlerlerse o beğenilmeyen android ve windows platformları kısa zmanda ios sistemi geçerler,nokiada aynısı yaptı symbiandan vazgeçmedi patladı,appleda bunu yapmamalı,adına yakışır devrimsel değişikliklere gitmeli tasarım ve donanım bakımından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

apple kasa kalitesini ve birazda donanımdan kısarak bu telefonu çıkaracak orası belli ama değermi yani böyle bir ürün çıkartmaya?
    belliki jobs dan sonra apple yeni devrimsel nitelikde ürünler çıkaramayacak, iphone 4 de olduğu gibi kullanıcıların çoğu apple sevdiği için bu cihazı aldı,iphone 5 ise nasıl gelir bilemiyorum ama şuanki standartların çok çok üstünde bir cihaz ile piyasaya çıkmaz ise işleri çok zorlanacak sektörde.Apple ios sisteminin üzerine yaslanıp tabiri caizse arapların sırtlarını petrole dayadıkları gibi bir strateji izlerlerse o beğenilmeyen android ve windows platformları kısa zmanda ios sistemi geçerler,nokiada aynısı yaptı symbiandan vazgeçmedi patladı,appleda bunu yapmamalı,adına yakışır devrimsel değişikliklere gitmeli tasarım ve donanım bakımından.

iphone 5 ise nasıl gelir bilemiyorum ama şuanki standartların çok çok üstünde bir cihaz ile piyasaya çıkmaz ise işleri çok zorlanacak sektörde.

Sen biraz geride kaldın galiba?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.