Şimdi Ara

iPad mini 2 modeline ait olduğu iddia edilen görsel internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPad mini 2 modeline ait olduğu iddia edilen görsel internete sızdırıldı

Apple'ın iPad tarihindeki dönüm noktası olarak gösterilen ve satışları ile orijinal iPad modellerini bile geride bırakan iPad mini, bu yıl ikinci kez piyasada boy göstermeye hazırlanıyor.

Bazı kaynaklar ürünün Retina ekran nedeniyle gelecek yıl başlarında piyasaya çıkacağını dile getirse de elini çabuk tutan bir kaynak modelin ilk prototipini eline geçirdiğini iddia ediyor.

Daha önceki bilgilerle uyusan görselde iPad mini 2 modelinin köşeden köşeye bir ekran kullandığı görülüyor. Model önceki versiyona göre daha ince kenarlara sahip. Kaynak prototipin, nihai versiyonun hemen öncesi olduğunu ifade ediyor. Bu da ürünün yıl sonuna yetişeceği kanısının uyanmasına neden oluyor.

Tayvan'lı kaynaklar LG Display'in Apple'ın istediği kalitede 7.9 inçlik Retina ekran üretiminde verimliliği artırdığını ve Ekim ayındaki global satış için herhangi bir engel kalmadığını dile getiriyor. Yani Apple'ın iPad mini lansman döngüsünde herhangi bir gecikme olmama ihtimali yüksek.

Boyut olarak bir değişikliğe uğramayacak iPad mini 2'de en büyük değişiklik çözünürlükte yaşanırken, işlemci muhtemelen A6 serisinden olacak. RAM miktarında da artış yaşanacak. 

• Bu şekilde güzel kullanım imkanı vermez cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle olamaz

• Kenarsız tasarım isterler yaparlar beğenilmez kenarlı olur beğenilmez Androidciler bir gidin ya 10 numara tasarımı var ipad mini'nin bu da çok güzel görünüyor.Normal ipad bana çok kötü geliyor çerçevesi çok kalın.

• Ne anlıyorsunuz acaba böyle yapınca ? Sabredin çıksın. Bu DH nin hayalleri hep.
  • çok hoş olmuş

• Güzel olmuş. Adamlar yapıyor. Uygun bir fiyatla da gelirse satış tekoru kırar.

• görsel olarak çok güzel olmuş, retina ekran da gelirse ve bu ekranı destekleyecek teknolojiyi de içine koyarlarsa rakipsiz olur.

• kenar inceldikçe kılıfla kullanım imkansız hale geliyor,
    haberiniz olsun.
  • Ipad Mini'yi Ipad'den daha çok seviyorum. Çok şık duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gahst

Kenarlı tasarımı daha hoş ve zarif duruyordu. Şimdi biraz odunumsu olmuş.Yenilicem diye bokunu çıkarma apple.Parmağımı nereye koycam ben orda ?Parmağınızı tanır ve dokunmatik ekrana etkisi olmaz yok o teknoloji ekledik dedinizde, bal gibi de görüyor parmağımı

Kesinlikle hemfikirim. Kendi tasarımı gayet hoş ve de 7.9 inç ile tam uyumlu.

iPad mini 2 modeline ait olduğu iddia edilen görsel internete sızdırıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dentrassi -- 19 Temmuz 2013; 14:01:22 >

• Kenarsız tasarım tamamen ergonomi düşmanıdır. Orayı tutarken elinizi algılamaz teknolojisi bazen işe yaramayınca sinir bozucu oluyor. Televizyonda, bilgisayarda anlarım da, tablet elde kullanmak içindir. Tutacak hiç bir yer bırakmamak aletin doğasına aykırı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrHxor

Ne anlıyorsunuz acaba böyle yapınca ? Sabredin çıksın. Bu DH nin hayalleri hep.

haklısın kardeşim çok doğru söylemişsin adamlar ürenü yapmıssın üretsin millet kullansın eksitsin dimi. Yıllarca nasıl Türkiye Dünyanın en güçlü ülkesi süper ülkesi askeri açıdan mükemmel ülkesi denilerek dünyanın lideri sandıksak kendimizi gene öyle sanalım dimi hatta desinler kayseride ekranı ürettik konyada paneli ürettik

• kussam daha güzel şekil alır bune be yandaki çerçeveyi küçülttünüz iyi yaptınız da bune !

• Yan tarafi sifirlamalari biraz degisik olmus.
  • Bence cok guzel Ipad mini. Apple'in yaptigi en iyi islerden biri. Tasarimlari zaten az cok belli cok fazla kendi cizgilerinin disina da cikamazlar. O yuzden iyi olmus bu ben begendim.

• kullanmadan bir sey diyemem ancak köseleri biraz kapatilsaydi daha iyi olurdu
    sanki sagdan ve soldan bakinca birisi ,cihazin yaydidigi isik etrafa dagila biliyor ister istemez rahtsiz olabilir insanlarin dikkati bozula bilir ucak ,tiren ,herhangi bir yolculuk esnasinda veya bir ortam icerisinde. hani mini oldugu ininde biraz celiskiliyim belki hic sorun olmaz.

iphone ´de olsa bu tasarim tamam derim ist isterim ne yalan söylim.
    bir kac sene sonra düsünüyorumda tamamen cercevesiz cam gibi tabletler vezayre cikacakdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimoney -- 19 Temmuz 2013; 14:55:52 >
  • 9.7 inclik ipadlere ciddi darbe vurur retina mini. Boyut olarak cok ideal. Mini kullandıktan sonra normal ipadi ele alınca, cihaz resmen fırıncı küreği gibi duruyor.

• çıksında o zaman nasıl olduğu belli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

Kenarsız tasarım isterler yaparlar beğenilmez kenarlı olur beğenilmez Androidciler bir gidin ya 10 numara tasarımı var ipad mini'nin bu da çok güzel görünüyor.Normal ipad bana çok kötü geliyor çerçevesi çok kalın.

Tutma açısından sorun yaratabilir böyle dostum telefon değilki bu avuca sığsın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.