Şimdi Ara

Aynı mesajın tekrar gelmesi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
39.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonuma aynı mesaj bazen 3-4 defa tekrar geliyor. bu hatla mı yoksa telefonla mı alakalı bir problem. avea hat kullanıyorum sony xperia L var.

• aynı sorun bende de var. xperia L alalı 1 hafta oldu fakat bazı mesajlar 2-3 defa tekrar geliyor. yaklaşık yarımşar saat arayla.
  • bazen 4 5 saat sonra da geldiği oluyor, telefonla alakası yok sorun aveada
  • Ben Turkcell kullanıyorum ve hattı başka telefonlara taktığımda böyle bir sorun yaşamıyorum.
    Sorunun GSM operatörlerinden kaynaklandığını sanmıyorum. Yazılım güncellemesi yapılırsa düzelebilir mi acaba? (sony xperia L )
    Mesajların tam yarımşar saat arayla gelmesi de ilginç. Örneğin ilk mesaj 10:03 sonraki tekrar mesajları 10:33 , 11:03..
  • yazılım güncellemesini yaptıktan sonra düzeldi gibi. mesajların tekrar gelme durumu yok bakalım şimdilik bende.
  • Mesajların tekrar gelme, eksik gelme, önceden gelen bir mesajla karışması durumları android işletim sistemi ile alakı bir durumdur.
  • Bende de oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı olay bende şu şekilde idi
    ben Avea kullanıyorum.

Avealı arkadaşlarımın attığı mesajlar sadece birden fazla geliyordu.
  • 2 gündür aynı mesajlar tekrar tekrar geliyor 9 dk arayla uzun zamandır olmuyordun yine başladı
  • Yav turkcell liyim galaxy mini 2 var aynı mesajın 8 kez geldiği oluyo (telefonu değiştircem zaten) vodafone luydum ne zaman turkcell e geçtim böyle oldu

• Yazılım güncelleştirmesi yapmaya kalktım fakat yazılım güncel dedi ve güncelleme yapmadı.Bende bu sorunu hala yaşıyorum.
  • arkada?lar sizde yine az geliyo bana günde 100 mesaj falan geliyor
  • Sormayın ya bende de var o sorun. Artık kırma derecesine geldim telefonu.

• arkadaşlar benim telefonum samsung galaxy pocket benim telefonum da da aynı sorun vardı. Galiba android sürümü ile alakalı birşey (android sürümüm 2.3.6) arkadaşımın attığı bir mesaj en az 150 kere geliyodu babama sorunu söyledim babam ilk önce telefona format attı sonrada bilgisayara bağlayıp 3-4 kere biçimlendirdi şuan hiç bir sorun yok bence bi deneyin derim saygılarımla
  • 10 dk aralıklarla aynı mesaj tekrar geliyordu. Facebook Messenger 'ı sildim. Sorun düzeldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.