pc ne kadar elektrik harcar ??
3 Cevap155 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2530 Mesaj
18 Temmuz 2013; 14:19:53 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

annem sık sık elektrik faturasının çok gelmesini benim bilgisayara bağlıyor .
benim bilgisayarımın ortalama ne kadar elektrik kullandıgını nasıl ögrenebilirim ????

İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

4876 Mesaj
18 Temmuz 2013; 15:31:44 

bi bilgisayarın harcadığı elektrik sistem donanımlarının gücü ve psu yani güç kaynağına bağlıdır
ortalama bi sistem 24 saat çalışsa harcayacağı elektrik 1.50 tl dir

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir

711 Mesaj
18 Temmuz 2013; 15:49:43 

quote:

Orijinalden alıntı: zeki1981

bi bilgisayarın harcadığı elektrik sistem donanımlarının gücü ve psu yani güç kaynağına bağlıdır
ortalama bi sistem 24 saat çalışsa harcayacağı elektrik 1.50 tl dir

ben gece torrent atıorum pc leptop sarjda kalıor ama batarya doluor o zamanda elektrik harcar mı ?

DAF XF 105.480

4876 Mesaj
18 Temmuz 2013; 16:48:30 

o zaman dahada az harcar

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » pc ne kadar elektrik harcar ??
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.273