Şimdi Ara

General mobile discovery sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
8.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun mavisini aldım ilk sorun ölü pixel sorununun olması onu geçtim tarayıcıdan hiçbirşey indiremiyorum tarayıcı durduruluyor. operayı indirdim ondan indirmeyi denedim. indirme başlatılıyor diyor ama indirme yok.
    ilk aldıgımda microsd kartı taktım dosya yöneticisine geldi resimler videolar ama tıklayınca açılmıyor silemiyorum da.kartı çıkarınca gitmiyor da ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozera01 -- 13 Temmuz 2013; 18:17:37 >

• alırken baksaydın ölü piksele varmı yokmu diye.İnternetten aldıysanda iade edebilirsin
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    telpa marketten aldım aradım ama açık değiller pazartesi bi daha arıcam bakalım.kaç gün içinde yollarlar ?
  • Bendede var ölü piksel ama yollamaya niyetim yok. Kim bilir telefonu ne zaman alırız yollarsak
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    ben de ondan dolayı yollamak istemiyorum yollarsam telefonsuz kalırım eski telefonu hediye ettim.diğer tüm sorunları hallettim tek sorun ölü pixel ama öyle bir yerdeki çok rahatsız ediyor insanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozera01

ben de ondan dolayı yollamak istemiyorum yollarsam telefonsuz kalırım eski telefonu hediye ettim.diğer tüm sorunları hallettim tek sorun ölü pixel ama öyle bir yerdeki çok rahatsız ediyor insanı

bendeki hiç gözükmüyor bile seninki tam neresinde ?
    ortanın biraz altı biraz solu ama yazı okurken ister istemez dikkat çekiyor sağda veya üstte bir yerde olsaydı çok daha iyi olurdu ama olsun ben aslında bunları bu kadar takan biri değilim.17 inçlik hertarafı derin çiziklerle dolu olan bir monitörü kullanırken bile çok dert etmemiştim tek endişem ölü pixellerin artması
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozera01

ortanın biraz altı biraz solu ama yazı okurken ister istemez dikkat çekiyor sağda veya üstte bir yerde olsaydı çok daha iyi olurdu ama olsun ben aslında bunları bu kadar takan biri değilim.17 inçlik hertarafı derin çiziklerle dolu olan bir monitörü kullanırken bile çok dert etmemiştim tek endişem ölü pixellerin artması

biraz zaman geçsin garantiye yollarız. ben suan telpanın elinde yedek parça oldugunu düşünmüyorum
    ben de öyle düşünüyorum biraz daha zaman geçsin öyle yollarız yoksa telefonsuz kalırız uzun bir süre
  • bendede 2 tane ölü pixel var pazartesi vericem b ende
  • Geçmiş olsun arkadaşlar. Ana konuya da yazmıştım. Aynı dertten ben de muzdaribim. Ekranın sol alt kısmında, o yeşil yaprağın üzerinde. Bende ki siyah renkte belli olmuyor, beyaz renkte siyah olarak görünüyor. Aklıma geldiğinde gözüm ilişiyor görebiliyorum. Ama unuttuğumda fark etmiyorum. Kameradaki pembe renk te var üstüne üstlük. Telpaya göndermeyi düşündüm. Muhtemelen uzun bir süre ellerinde tuttuktan sonra geri iade edeceklerdir. Telefonlara bile cevap vermekten aciz bir Telpa sonuçta. Neyse bir süre daha şöyle kullanayım diyorum.
  • cihazımda sanırım 3 tane ölü piksel var. sanırım değiştirme yapmayacağım. ödünç telefon kullandığım için ihtiyaçtan aldım cihazı ve değişimde de ölü pikselli cihaz gelme ihtimali yüksek olacaktır. iade edip de başka telefon aramak istemiyorum. keza 1999 tl'lik htc one'da bile bi ton ölü piksel çıktı. o telefonu alsam herhalde iade ederdim ama bunu iade edip alacak başka f/p ürünü bulamam sanırım. bakalım fikrim değişecek mi. sizce cihazların hepsinde var mıdır ölü piksel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi painkill -- 14 Temmuz 2013; 1:09:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • painkill P kullanıcısına yanıt
    Ana konuda bir arkadaş sormuş, ölü pixel çıkmayan cihaz var mı diye, bazı arkadaşlar telefonlarında öyle bir sorunun olmadığını yazmışlar. Demekki sağlam telefonlar da var. Geçmiş olsun.
  • çeşitli tipi var sorunun ya. bendekiler sadece siyah ekranda belli oluyor. renklerde hiç sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende gm kullaniyorum ve hic bi sorun yok eger 3g ile bi sorun varsa guc tasarrufunu kapt ve sim 1 kullan ve bende olu piksel olayi yok cok memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben marmara forum aveadan aldım hiçbir sorun yok çok güzel işliyor çok şükür.. şanslıymışım valla üzüldüm sizin durumunuza da, geçmiş olsun
  • bende de ekranın sol altında çiçeğin içinde 1 ölü piksel var dikkat ettimde hep aynı noktada ölü piksel çıkmış siyah renkte belli oluyor...ayrıca oyundan çıkarken siyah ekranda biraz bekletip ana menüye dönüyor. onun dışında kamera sararması yok. abimde beyazı var onda ölü piksel yok acaba olmayanların teli de beyaz mı
  • Ben telefoncudan aldim bi sorun yasamadim henuz Allaha sukur

• Bende 16 lik siyah var olu piksel yok yalniz kamerada pembelik var 650 ye n11 den almistim.yaklasik 1 aydir kullaniyorum hicbir sikintisi yok kamera haric.sans isi sanirim bunlar..

• Bende olu piksel var sol uste yakın ama goremiyorum kafaya nasıl bu kadar takıyorsunuz anlamıyorum gorebilmek icin şaşı gibi bakmak gerekiyor ki bu boyutta bi ekrana yakından bakılmaz zaten.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.