Şimdi Ara

Sıfır iPhone 5' te Şarj Dolu Mu Oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz önce sıfır iphone 5 aldım...ama hiç şarj yoktu, tamamen batarya boştu....

simkartı ip5 e uyarlamak için vadafoncuya gittim, çocuk bana her sıfır iphone5 biraz şarjla gelmesi lazım bunda bir sorun olabilir dedi, içime oturdu...

biraz önce şarja tatktım aleti ama açılmadı, dolmasını bekliyorum...

sizin aldığınız iphone5 lerde şarj var mıydu acaba?

• ne tam dolu olur ne de tam boş olur. ne zaman aktive edilmiş bi sorgula bakalım? ordan anlaşılır.burda çıkan tarihi buraya yazhttps://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImaginePerest -- 12 Temmuz 2013; 20:33:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kolay anlama yolu kutusunun jelatinini sen mi açtın? Eğer açtıysan o telefon sıfırdır merak etme.
  • Ben aldığımda batarya boş değildi yüzdesini hatırlamıyorum ama kurcalamıştım baya bitirene kadar. Bir sorun çıkmaz umarım telefonunuzda.

• Eğer cihaz ithalatçının deposunda çok beklediyse (ki özellikle siyahlar daha az satıldığı için olabilir) şarj boşalmış olabilir... Ayrıca üstte arkadaşın yazdığı gibi aktivasyon tarihine bakın anlarsınız...
  • %50 veya %64 şarjla çıkması lazım kutudan,hiçbir şekilde boş olmaz !

• quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

Biraz önce sıfır iphone 5 aldım...ama hiç şarj yoktu, tamamen batarya boştu....

simkartı ip5 e uyarlamak için vadafoncuya gittim, çocuk bana her sıfır iphone5 biraz şarjla gelmesi lazım bunda bir sorun olabilir dedi, içime oturdu...

biraz önce şarja tatktım aleti ama açılmadı, dolmasını bekliyorum...

sizin aldığınız iphone5 lerde şarj var mıydu acaba?

Hocam en az yüzde 30 şarjla gelir yeni telefonlar ayrıca iphone 5 i kapalıyken şarja takınca telefon açılıyor kendiliğinden.Sizin telde bir sorun olabilir bilgilendirirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ImaginePerest

ne tam dolu olur ne de tam boş olur. ne zaman aktive edilmiş bi sorgula bakalım? ordan anlaşılır.burda çıkan tarihi buraya yazhttps://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

Benimkinde 24 june 2014 yazıyor,bu ne anlama geliyor hocam telefonu 26 haziran 2013 te aldım

• bende %70 şarj ile gelmişti boş gelmesi normal değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.F.S.A.N.E

quote:

ne tam dolu olur ne de tam boş olur. ne zaman aktive edilmiş bi sorgula bakalım? ordan anlaşılır.burda çıkan tarihi buraya yazhttps://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

Benimkinde 24 june 2014 yazıyor,bu ne anlama geliyor hocam telefonu 26 haziran 2013 te aldım

İthalatçı tarafından 24 Haziran'da resmi satışı yapılmış.
    Yanlışım varsa affola

• quote:

Orijinalden alıntı: E.F.S.A.N.E

quote:

aktivasyon yaptığın tarihten itibaren 1 yıl uluslararası garanti geçerli demek

• Arada sarj olmadan gelebiliyor

• quote:

Bunlar Yazıyor;

Telephone Technical Support: Active

Your product is eligible for complimentary telephone technical support during the first 90 days.
    Estimated Expiration Date: 10 October 2013

Repairs and Service Coverage: Active

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
    Estimated Expiration Date: 11 July 2015

• quote:

Orijinalden alıntı: bugradrn

En kolay anlama yolu kutusunun jelatinini sen mi açtın? Eğer açtıysan o telefon sıfırdır merak etme.

Evet hocam kutunun üstündeki jelatini ve kutunun içindekileri ben çıkardım...

Aletde sorun yok gibi görünüyor an itibari ile...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bugradrn

En kolay anlama yolu kutusunun jelatinini sen mi açtın? Eğer açtıysan o telefon sıfırdır merak etme.

Evet hocam kutunun üstündeki jelatini ve kutunun içindekileri ben çıkardım...

Aletde sorun yok gibi görünüyor an itibari ile...

Bak şimdi hiç şarjı yoksa açılması şarj a taktığında 10 dk kadar sürebilir sen jelatinden çıkardıysan zaten sorum yoktur.

• quote:

quote:

Bunlar Yazıyor;

Telephone Technical Support: Active

Your product is eligible for complimentary telephone technical support during the first 90 days.
    Estimated Expiration Date: 10 October 2013

Repairs and Service Coverage: Active

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
    Estimated Expiration Date: 11 July 2015

sorun yok ilk sen açmışsın telefonu pil tam boşsa sarja takıldıktan 10 dk veya 15 dk sonra otomatik açılması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImaginePerest -- 12 Temmuz 2013; 22:28:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

%50 veya %64 şarjla çıkması lazım kutudan,hiçbir şekilde boş olmaz !

• Başka biri üstünü jelatin ile kaplayamazmı?Tam oturucak şekilde kapatabilirler belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 12 Temmuz 2013; 23:54:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

Başka biri üstünü jelatin ile kaplayamazmı?Tam oturucak şekilde kapatabilirler belki.

Yok be dostum emin ol anlardı orijinal açılmamış jelatin olmasaydı

• İtunes üzerinden aktive tarihini görebilirmiyiz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.