Şimdi Ara

İngiltere Orange iphone 4 sim kilit açtırmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam , ingiltereden gelen bir arkadaş orange dan iphone 4 almış , burada çalışmıyor sim kilitli. sim kilitler çıktı açtırılıyor diye duydum bir arkadaş da aldı açtırdı ama hatırlamıyor nerden açtığını 1$ a açtırmış öyle açılıryorsa hemen alacağım varmı bilgisi olan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThEnD©

Selam , ingiltereden gelen bir arkadaş orange dan iphone 4 almış , burada çalışmıyor sim kilitli. sim kilitler çıktı açtırılıyor diye duydum bir arkadaş da aldı açtırdı ama hatırlamıyor nerden açtığını 1$ a açtırmış öyle açılıryorsa hemen alacağım varmı bilgisi olan ?

hocam ölebişey varsa bendede var t mobile orange açtırmanın iki yolu var ingilterede t mobile 6 ay lık bir hat olacak ve onun üzerinden 20 pound kesip açıolar bir ikinciside factory unlock şuan serverleri açık 290-360 tl arası fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: knoll

quote:

Selam , ingiltereden gelen bir arkadaş orange dan iphone 4 almış , burada çalışmıyor sim kilitli. sim kilitler çıktı açtırılıyor diye duydum bir arkadaş da aldı açtırdı ama hatırlamıyor nerden açtığını 1$ a açtırmış öyle açılıryorsa hemen alacağım varmı bilgisi olan ?

hocam ölebişey varsa bendede var t mobile orange açtırmanın iki yolu var ingilterede t mobile 6 ay lık bir hat olacak ve onun üzerinden 20 pound kesip açıolar bir ikinciside factory unlock şuan serverleri açık 290-360 tl arası fiyat

yuh! harbimi yaw 300 tl vereceğime 300 daha eklerim hazır açık alırım :) ya arkadaş aldı 350tl ye 1 dolarada açtırdı kullanıyor mis gibi onun operatörümü değişikti acaba ucuza açtılar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: knoll

quote:

yuh! harbimi yaw 300 tl vereceğime 300 daha eklerim hazır açık alırım :) ya arkadaş aldı 350tl ye 1 dolarada açtırdı kullanıyor mis gibi onun operatörümü değişikti acaba ucuza açtılar

bide eğer pasaport kaydı yoksa o zmn masrafa bak :D aynen hocam büyük ihtimalle başka operatordür..o operatorde t mobile almanya olma ihtimali çok yüksek çünkü sözleşmesi biten cihazları ücretsiz açıolar :)

• almanya zor ihtimal ingilteredir büyük ihtimalle ama arkadaşla iletişime geçmeye uğraşıyorum. bir yabancı siteden yapmış 3 dolara 10 dk içinde açmışlar kullanıyormuş. yokmu başka bilgisi olan
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.