Şimdi Ara

Likecard ile sanal alışverişlerde 100TL ve üzerine 10TL worldpuan - Süresiz Kampanya -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
21
Favori
39.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alışverişin en popüleri internet alışverişi:

Likecard ile sanal alışverişlerde 100TL ve üzerine 10TL worldpuan - Süresiz Kampanya -

Like Card ile yapılan her 100 TL ve üzerindeki sanal alışverişlerde, “WEB” yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini 6635 e gönderen %10 worldpuan kazanacaktır. Mesaj alışveriş yapılacak olan ay içerisinde alışveriş öncesi veya sonrası gönderilebilir. Kampanyadan ayda 1 defa yararlanılabilir. Aylık maksimum, 10 TL değerinde worldpuan kazanılabilecektir.

Şuanda bu bilgiler sayfadan kaldırılmış durumda: "Bu kampanya; kuyumculuk&döviz, otomatik fatura, vergi, sigorta, fatura ödemelerinde ve mail order işlemlerde geçerli değildir. Worldpuanlar her ayın 15’inde yüklenecektir.
    15’i hafta sonuna gelmesi durumunda Worldpuanlar bir sonraki iş gününde yansıtılacaktır."

Doğum gününü kutlayan kampanya: Kampanya SONLANDIRILDI

Bundan sonra doğum gününü, bir gün değil 1 hafta boyunca kutluyoruz.
    Doğum gününden önce 1 hafta süresince yaptığın her 50TL alışverişte, 5TL Worldpuan* kazanacaksın.
    Worldpuanlar tam olarak doğum gününüzde yüklenmektedir.

*En fazla, 15 TL değerinde Worldpuan kazanabilirsin.

Vakıfbank Likecard Hakkında Önemli Bilgiler:

- Likecard, Vakıfbank'ın üniversite öğrencilerine özel verdiği bir kredi kartıdır. (Lisans ve Yüksek Lisans öğrencilerine verilmektedir.
    Doktora öğrencileri için henüz bilgi yok)
    - Likecard'lılar aksi belirtilmediği sürece tüm Vakıfbank Kampanyalarına katılabilirler.
    - Yaş aralığı olarak 18-32 istenmektedir.
    - Bu sayfada yazan kampanyalardan kazanılan worldpuanlar'ın son kullanma tarihi yoktur.
    - Kampanya dahilinde World üye işyeri şartı aranmamaktadır.
    - Worldpuan'larınız 3 kat değerlenerek Milplus'a çevrilebilir.
    - 900 TL'ye kadar avans milplus alma hakkı tanınmaktadır.
    - Yıllık kart ücreti var ve 12 TL'dir. Ancak e-ekstre talep edilmesi halinde 12 TL kart ücreti alınmamaktadır.
    - İnternetten başvuru yaptıktan sonra 3 gün içerisinde belge@vakifbank.com.tr ye öğrenci belgenizi göndermeniz gerekmektedir.
    - MTV ve trafik cezası ödemelerinde Şubat 2014 tarihi itibariyle Worldpuan kazanılamayacaktır.
    - Yurtdışı internet sitelerinde yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir.
    - Şimdilik her ay maksimum 10 TL Worldpuan verilmektedir, bu konuda herhangi bir kısıtlama yoktur.

LİKECARD ANASAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ.

Vakıfbank Kredi Kartı başvurusu için tıklayınız.

Vakıfbank'a yapılan olan tüm bilgi edinme taleplerinizi "Sorun Çözelim" kısmından değil de "Bilgi Edinme" bölümünden yada BİMER'den sorularımıza cevap isteyelim.
    T.C. Anayasası gereği tüm bilgi edinme taleplerine cevap verilmek zorunda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgokhan90 -- 9 Mart 2016; 13:07:27 >

• İlk kez duydum.

Bilmeyen için:
    Like Card VakıfBank'ın üniversite öğrencilerine yönelik sunduğu yeni ürünüdür.
  • Bu likecard ne olaki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben başvurmuştum bana çıkmadı ama kardeşime çıktı.güzel bir kart. şekli güzel yani :)

ipad falan çekilişide var..

15tlının sınırı yok. istersen saat başı al
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

ben başvurmuştum bana çıkmadı ama kardeşime çıktı.güzel bir kart. şekli güzel yani :)

ipad falan çekilişide var..

15tlının sınırı yok. istersen saat başı al

MTV ödemesi yaptım ama şimdilik 15 TL worldpuan yüklenmedi. Yarına kadar bekleyeceğim, eğer yüklenmezse yine müşteri hizmetleri ile papaz olacağız :D
  • Puanların son kullanma tarihi varmı?
    Puan yattigini nasil anliyoruz sms falan geliyormu?

• Keşke ykb olaydı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Puanların son kullanma tarihi varmı?

Puanların SKT yok. Puan yattığını da internet şubesi ve Likecard sayfasına üyelik yaparak öğrenebiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgokhan90 -- 8 Temmuz 2013; 11:07:33 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu like kart'ta biriken puanlar milplus'ta kullanılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Puanların son kullanma tarihi varmı?

Puanların SKT yok. Puan yattığını da internet şubesi ve Likecard sayfasına üyelik yaparak öğrenebiliyoruz.

• Vakıf world kart ile Puan transferi yapılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantezimuziginsevilenismi

bu like kart'ta biriken puanlar milplus'ta kullanılabiliyor mu?

Evet kullanılabiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgokhan90 -- 8 Temmuz 2013; 21:28:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etlik

Vakıf world kart ile Puan transferi yapılıyor mu?

Vakıfbank'ın diğer kredi kartlarından birine sahip olmadığım için maalesef bilgi veremiyorum..
  • Kardeşimde bu karttan var. Biz talep etmedik Aöf göndermiş.
  • arkadaşlar bu like karttan 32 yas altı ama üniversite öğrencisi olmayan faydalanabiliyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

arkadaşlar bu like karttan 32 yas altı ama üniversite öğrencisi olmayan faydalanabiliyormu

Netten başvurudan sonra e-posta adresi verip öğrenci belgesi isteniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

arkadaşlar bu like karttan 32 yas altı ama üniversite öğrencisi olmayan faydalanabiliyormu

Netten başvurudan sonra e-posta adresi verip öğrenci belgesi isteniyor

hımm teşekkürler
  • i dont LIKE
  • "Vakıf world kart ile Puan transferi yapılıyor mu?"
    "bu like kart'ta biriken puanlar milplus'ta kullanılabiliyor mu? "

Bu iki sorunun cevabı önemli. Ona göre başvuralım ;).
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.