Şimdi Ara

Deadpool Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);
       "Mükemmel yeteneklerimi ve üstün kişiliğimi kısa bir süreliğine size emanet ediyorum, kıymetimi bilin, köftehorlar ;)" - Deadpool

• Video Bulunamadı!
  • Deadpool en sevdiğim Marvel karakterlerinden biridir incele başarılı oyunun havasında eğlenceli olmuş.Keşke Deadpool un hakkını verecek bi yapımcı çıksa da oynanabilirliği yüksek bir oyun oynasak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Esprilere o kadar kaptırdımki kendimi bitirene kadar kapatmadım oyunu zaten kısa bir senaryo modu vardı

• gereksiz

• Yemişim grafiği, sesi, zartı zurtu. Deadpool kendisi yeter. 10 numara oyundu. Umarım başka Deadpool oyunları da yaparlar.
  • grafikler için ve genel puan için çok fazla vermişsiniz.
    Şu oyunda grafiği 7'nin üzerine çıkaracak ne var ya ? Oynanabilirlik de öyle, o kadar sayıyorsunuz şu kusuru var şu kadar kötü bu kadar gereksiz diye sonra 6,5 ... Gerçekten de oyun puanlamalarınız da çok büyük dengesizlikler var.

• grafik konusunda biraz cömert davranmış editör

Türkçe yama olmadan bu oyunun tadı olmaz
  • Sevgili Levent.
    Artık incelemelerinizi keyifle izliyorum. Uğraştığınız çok açık. Ve her incelemenizde düşünüyorsunuz yeni bir şey yapmak için. kendinizden bir şeyler katmak için...
    Gerçekten tebrik ederim. Ve yeni çıkan yapımlar aradan kaynamadan sizin sayenizde inceleniyor. Elinize, Ağzınıza sağlık...

• yanlız oyun çok pahalı ingiltere satıl fiyatı bile 90 tl civarlarında ama bunun yanında acayip eğlenceli bir oyun yinede meraklıları için hayat hikayesini okumalarını tavsiye ederim ucuzladığı ilk hafta elimde
  • GOTY'e aday olan oyunlar 8.5 alıyor bu dandik oyun 7.5 alıyor bence hiç hak etmediği bir puan 6 dan yukarısı haram bu oyuna

• boş oyun mizah yapısı bizim ülke insanına uygun değil zaten
  • İnceleme için teşşekkürler arkadaşın dediği gibi Türkçe yama olmadan tadı çıkmaz. Video altına Türkçe alt yazı içinde ayrı bi teşekkürler

• hadi herşeye tamam.Karar sizin kararınız,puanlamadada birçok şey insiyatifinize kalıyor fakat videonun başında Tarağı gözümüze soktunuz.Sonrada bu inceleme size ...(hediye)olsun gibisinden devamını izledik.Deadpooldan bula bula o sahneyi bulmuşunuz helal,tarağı yedik gece gece,küfür gib

Not:"Bazen y harflerini klavyem basmıyor,tarak diyebiliyorum"Sorunlu klavye napıcaksın

• Bunu yilin oyunu diye seçen Jüri KÖR olur Kör... Yilin En İyisi Tartişmasiz The Last Of Us'dir..

@wisla GOTY listesine nerden ulaşabilirim ve istediğim oyuna nasil Puan verebilirim.. ?? Link var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 7 Temmuz 2013; 6:57:22 >
  • Sırf espiriler için oynanır bu oyun.

• absurk game :D oynanır

• Esprileri çok iyi izlediğim kadarıyla youtubede biraz izlemiştim komik bir oyun olmuş çok iyi ama oynanış mekaiklerini biraz düzeltseler daha iyi olur

• Oynayış biraz daha gerçekçi ve iyi olsaydı tadına yenmezdi. Ama hakikaten komik oyun. Bazı yerlerde ağzım açık güldüm. :D

• Video başlığı ? puan

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.