Şimdi Ara

<-<-<-.::CEP TELEFONU TAVSİYELERİ::.->->-> (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
0
Favori
6.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu yeni çıkan philips in 79 YTL lik telefonu nsıldır acep arkadaşlar alıp kullalanınız var mı?
  •  <-<-<-.::CEP TELEFONU TAVSİYELERİ::.->->->

Bi de bunu inceleyin bence...http://www.nokia.com.tr/id91890.html#

Hoş bişiye benziyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ROSACEOUS

<-<-<-.::CEP TELEFONU TAVSİYELERİ::.->->->

Bi de bunu inceleyin bence...http://www.nokia.com.tr/id91890.html#

Hoş bişiye benziyor

Yeni bır ozellık yok yine olmadı nokıa

• ya arkadaşlar nokia n80 sizce alimmi(fiyatı 1500 civarı)
    yoksa o özelliklerde başka nokia tel var mı bana önerebileceğiniz?? kanerası iyi ve sürgülü veya kapaklı olan??
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemirgen

ya arkadaşlar nokia n80 sizce alimmi(fiyatı 1500 civarı)
    yoksa o özelliklerde başka nokia tel var mı bana önerebileceğiniz?? kanerası iyi ve sürgülü veya kapaklı olan??

N80 bence alınmaz

Sürgülü kapaktan vazgeçebilirsen N90, fotosu en iyi nokia o şu an
  • arkadaşlar bende s.e w810u düşünüyordum fakat biraz inceledigimde se w850i gördüm onu da begendim ayrıca k790 ve k800 de kafamı kurcalıyor.ßunlar için beklemeye değer mi malum kur da yüksek.K790 ve 800ü tam hatırlayamıorum ama 2006ının ilk çeyregi ya da ikinci çeyregi diorlardı.se w850i ve bu bahsettigim telefonlar ne zaman piyasada olabilir ve w810 ile w850i çok farkeder mi ne dersiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kvnccelik

arkadaşlar bende s.e w810u düşünüyordum fakat biraz inceledigimde se w850i gördüm onu da begendim ayrıca k790 ve k800 de kafamı kurcalıyor.ßunlar için beklemeye değer mi malum kur da yüksek.K790 ve 800ü tam hatırlayamıorum ama 2006ının ilk çeyregi ya da ikinci çeyregi diorlardı.se w850i ve bu bahsettigim telefonlar ne zaman piyasada olabilir ve w810 ile w850i çok farkeder mi ne dersiniz..

->Bu niye şimdi

W810 kamera olarak daha üstün olacaktır ama ses olarak W850 önde olur gibi..

Bence k790 al, ağustosta tr'de olur

• Arkadaşlar, tavsiye bekliyorum.

Aradığım özellikler:
    - Mp3+fm radyo
    - Fotoğraf - Video çekimi iyi
    - Doğal olarak bellek kartı destekleyecek
    - Şimdilik aklıma bunlar geliyor.

Öncelikle tavsiye alıyım. Fiyatı sonra belirleyecem.
  • çok güzel görünümlü bir telefon,
    w800 w900 ve ipod lar ile yarışabilen müzik çalar özelliğine sahip bir telefon,
    edge li(ki bu özellikle fansa da tv yayınlarınıda alıyor burda öyle bir operatör yok) bir telefon
    2gb hafıza kartı destekli(mini sd) bir telefon
    1,3 mp fotoğraf makinası (biraz gerilerde kalmış ekranı 2mp görüntülerini alabiliyor)
    EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ TEKRAR OLACAK; MP3 ÇALAR KALİTESİ
    BU TELEFON SAGEM MY700X
  • quote:

Orjinalden alıntı: asprin

Arkadaşlar, tavsiye bekliyorum.

Aradığım özellikler:
    - Mp3+fm radyo

W900 var, video çekimi onun iyi, yani iyi dediysemde çokd a değil se ama yine de iyi

O kadar veremem diyorsan sana K750 önerim, en iyi 176x144 videoyu o çekiyor

K750+1Gb almanı tavsiye ederim, yanında bir de flaş veriyorlar k750'nin

• quote:

Orjinalden alıntı: asprin

Arkadaşlar, tavsiye bekliyorum.

Aradığım özellikler:
    - Mp3+fm radyo

bu saydıkların n70'te var
    ama eğer videoyu sadece telefonda iyi gösterse yeterli bilgisayara atmasam da olur dersen k750i en iyi fotoğraf çeken ve mp3 kalitesi en iyi telefonlar arasındadır
  • CEVAP SAGEM MY700X
    MP3 çalarının rakibi ipod
    2gb hafıza kartı
    fm radio
    1.8 inç ekranda 176*220 piksel çözünürlük (yani29*38 mm ekranda 32*40 mm ekranların 34*41 mm ekranların 34*45 mm ekranların cözünürlüğü var bu şu demek birim alana düşen nokta sayısı my700x de daha fazla, bu da ekran kalitesi demek. renk de 262K)
    edge var
    fotoğraf 1,3MP
    video var
  • quote:

Orjinalden alıntı: toros71

CEVAP SAGEM MY700X
    MP3 çalarının rakibi ipod
    2gb hafıza kartı
    fm radio
    1.8 inç ekranda 176*220 piksel çözünürlük (yani29*38 mm ekranda 32*40 mm ekranların 34*41 mm ekranların 34*45 mm ekranların cözünürlüğü var bu şu demek birim alana düşen nokta sayısı my700x de daha fazla, bu da ekran kalitesi demek. renk de 262K)
    edge var
    fotoğraf 1,3MP
    video var

bu saydıklarının daha fazlası k750'de var
    k750'den iyi mp3 çalamaz
    k750 4gb'a kadar destekliyo
    rds fm radyo
    1.8" ekran 176x220 piksel çözünürlük var k750'de de
    fotoğraf şu anda en iyi fotoğraf k750'de
    video 176x144 çeken telefonların en iyisi

• benim e530 um var..her şeyi süper ama çekim gücü zayıf..normalmi yoksa telde mi bi sorun var acaba???hani şu samsung un bayanlara çıkardığı telefon..
  • Ben 550 YTL'ye kadar olan telefonlardan bakıyorum. Bana bu fiyata kadar telefon önerirseniz çok sevinirim. Ayrıca telefonda bluetooth ve mp3 olmasını istiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ASLIHANASLAN

Ben 550 YTL'ye kadar olan telefonlardan bakıyorum. Bana bu fiyata kadar telefon önerirseniz çok sevinirim. Ayrıca telefonda bluetooth ve mp3 olmasını istiyorum.

sonyericsson K700

sevin2217
    bilemiyorum, zaten burası telefon tavsiyesi bölümü de o yüzden arkadaşlar da ilgilenemeyebilir
    Bu yüzden bence bir servise göster ya da topic aç

• quote:

Orjinalden alıntı: BOMBER

quote:

N80 bence alınmaz

saolasın....

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BOMBER

quote:

N80 bence alınmaz

saolasın....

neye karar verdin, ama N90 öneririm

• slm arkadaşlar güzel bi topic olmuş bende bu forum ailesinin yeni üyelerindenim iki sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim

1- 200 ytl civarı 2. hat takmak için özellikle boyut olarak küçük temel fonksiyonları olan + renkli ekran nasıl bir cep tlfnu tavsiye edersiniz dediğim gibi ikinci hattı takıcam ve 4-5 ay sonra 600-700 ytl civarı asıl tlfnu alıcam ve şu anda klima alacağım için 200 ytl civarı tavsiyelerinizi bekliyorum

2- ikinci olarak benim 6610 cep tlf nu vardı 3 yıldır kullandığımbir tlfn, wc ye düştü :( tlfncuya götürdüm baktı kntrl etti içindeki suyu süzdü ki tlf abdest almış durumdaydı :( neyse, abi 30 dk 1 saat sürer dedi kntrl etti %50 olur dedi
    olursa ne kadar tutar diye fiyatını sordum 15-20 hasara göre değişir hiç düzelmiyedebilir dedi nese işim vardı ayrıldım 1 saat sonra geldim ekranı ölmüş 50 ytl ye olur dedi

(kafama takılan, anlamam ama suya düşmekle ekranına birşey olurmu o tlfncu orda bozuk herhangi bir ekranı çıkarıp takmış olamaz mı takmışsa bunu nerden anlarım ? fikirleriniz için teşkler.)
    yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim gülmeyin insanlık hali günün birinde boş anınızda sizinde başınıza böyle şeyler gelebilir :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 25 Haziran 2006; 2:50:23 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.