Şimdi Ara

<-<-<-.::CEP TELEFONU TAVSİYELERİ::.->->-> (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
0
Favori
6.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nokıa 1600 2. hat kullanımı ıcın gercekten guzel ıstersen ıncele
  • saol dostum da o telefon büyük daha küçük

mesela samsung x480, nokia 6060, samsung x300, sony ericson z300i tarzında önerileriniz nelerdir çünkü 200 civarı max 300ytl çok özellikli bir telefon bulamadım varsa bildiğiniz söyleyin bu nedenle bu modellere yöneldim yardımlarınız için şimdiden sağolun ama bu gidişle yeni topic açmak zorunda kalıcam :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 25 Haziran 2006; 15:57:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: as_hasan

slm arkadaşlar güzel bi topic olmuş bende bu forum ailesinin yeni üyelerindenim iki sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim

1- 200 ytl civarı 2. hat takmak için özellikle boyut olarak küçük temel fonksiyonları olan + renkli ekran nasıl bir cep tlfnu tavsiye edersiniz dediğim gibi ikinci hattı takıcam ve 4-5 ay sonra 600-700 ytl civarı asıl tlfnu alıcam ve şu anda klima alacağım için 200 ytl civarı tavsiyelerinizi bekliyorum

2- ikinci olarak benim 6610 cep tlf nu vardı 3 yıldır kullandığımbir tlfn, wc ye düştü :( tlfncuya götürdüm baktı kntrl etti içindeki suyu süzdü ki tlf abdest almış durumdaydı :( neyse, abi 30 dk 1 saat sürer dedi kntrl etti %50 olur dedi
    olursa ne kadar tutar diye fiyatını sordum 15-20 hasara göre değişir hiç düzelmiyedebilir dedi nese işim vardı ayrıldım 1 saat sonra geldim ekranı ölmüş 50 ytl ye olur dedi

(kafama takılan, anlamam ama suya düşmekle ekranına birşey olurmu o tlfncu orda bozuk herhangi bir ekranı çıkarıp takmış olamaz mı takmışsa bunu nerden anlarım ? fikirleriniz için teşkler.)
    yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim gülmeyin insanlık hali günün birinde boş anınızda sizinde başınıza böyle şeyler gelebilir :(

sanırım özellik aramıyorsun..sl55 öneririm..çok küçük ve şık bir telefondur..
    kızılötesi vardır..wav da çalıyor sanırım..2mbta yakın hafıza,4096 renk ekranı falan var..
    tabi eski bir telefon..

nokia 6030,se k300i gibi telefonlara da gözat derim

• dostum sl55 i siemens in kendi sitesinde dahi bulamadım bilgi almak için
    NOKİA 6030 ise boyut olarak büyük bana göre diğerleri ile kıyaslayınca
    k300i güzel bir telefon ama birkaç ay sonra zaten kameralı bir tlf alıcağım için
    samsung x480, nokia 6060, samsung x300, sony ericson z300i tarzında
    boyut olarak küçük telefon düşünüyorumkarşılaştırmaları

sizin bu fiyat aralığında küçük boyuta sahip, şık tavsiyeniz nedir
    ilginiz için tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 25 Haziran 2006; 17:07:39 >

• BN CE K750İ DERİM AMA TEK SORUNU VAR O DA JOİSTİK ONUN DA ORASINI KULAK TEMİZLEME ÇÖPÜYLE TEMİZLE Bİ SORUNUN KALMAZ

• Ben nokıa dan başkasını tavsiye etmem sımens vb markalar ve kuıruluşlar rın telefonları çok pis demiyim de kullanılmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOMBER

quote:

Orjinalden alıntı: kemirgen

quote:

Orjinalden alıntı: BOMBER

quote:

Orjinalden alıntı: kemirgen

ya arkadaşlar nokia n80 sizce alimmi(fiyatı 1500 civarı)
    yoksa o özelliklerde başka nokia tel var mı bana önerebileceğiniz?? kanerası iyi ve sürgülü veya kapaklı olan??

N80 bence alınmaz

Sürgülü kapaktan vazgeçebilirsen N90, fotosu en iyi nokia o şu an

saolasın....

neye karar verdin, ama N90 öneririm

walla n90 birad daha hantal duran bi tel.kullanan arkadaşlarım var onlara sorup karar verice.
    ama zaten şuara hiçbi tel. alamicam çünkü dolar-euro uçmuş durumda

• bu telefon piyasası adamı delirtir ya.s.e nun her özelligi bir arada sunmasına karşı tasarımda geri kalması,samsungun dizayn üstünlügü fakat özellikte geri kalması,nokia nın bir özelligi iyiyse digerinin vasat olması,yeni çıkacak modeller,kurun yüksekligi kafamız karı$tı iyice yav
  • Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim. Önerdiğiniz telefonları araştırıyorum.

Başka önerisi olan var mı? Eklemek isteyen?
  • beyler sizce sony ericsson w810 mu nokia 6280mi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gøød chãrlotté -- 26 Haziran 2006; 13:19:11 >
  • Video kayıt kalitesine çok önem vermiyorsan W810i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 27 Haziran 2006; 13:40:14 >
  • selam arkadaşlar şu an kullandıgım cep tlefonum samsung d600 zaten bu telefonun özelliklerini az çok çogumuz biliyoruz fakat çok yıprandı telefonum ve artık degiştirecem şimdi kararsız kaldım şu an çok kullanışlı ve samsung d600 den daha özellikli aynı kibarlıgı taşıyan bir cep telefonu almak istiyorum sizin önerileriniz neler olur lütfen yazarsanız sevinirim para problem degil hangi cihaz olursa olsun şimdiden teşekkürler...

• burcen gercekten el verıyorsa kullanıslı ve ozellık bakımından guzel w810i kucık boyutları guzel ozellıklerı kamera ve ses de ıyı olması bunun gıbı bır cok avantajı var
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 26 Haziran 2006; 16:04:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KNİGHT586

Video kayıt kalitesine çok önem vermiyorsan W810i

+1

• Gökhan,arasında kalınacak birşey yokki
    ekran,malzeme kalitesi,karizma;v3i
    kamera,radyo;k750i..

kamera çok lazım değilse v3i derim ben..mesela ben hiç radyo dinlemem..

gerçi bana van_hooijdonk v3i ile çektiği bir fotoğrafı atmıştı..tatminkar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 26 Haziran 2006; 22:48:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qui¢K_Mυяdє®

Gökhan,arasında kalınacak birşey yokki
    kamera,radyo;k750i..

yok abi bıktm walla ben tel işlernden artk cok ıvır zıvır bişe yapmıom zten,bişe sorcam bilen warsa;v3i sadece 50 tane mi mp3 alıo???
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

Orjinalden alıntı: Qui¢K_Mυяdє®

Gökhan,arasında kalınacak birşey yokki
    kamera,radyo;k750i..

yok abi bıktm walla ben tel işlernden artk cok ıvır zıvır bişe yapmıom zten,bişe sorcam bilen warsa;v3i sadece 50 tane mi mp3 alıo???

v3i yok

v3i'nin konusu var..onun linkini vereyim..sorarabilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_6283976/mpage_1/key_v3i/tm.htm

kart olarak 512mb desteklediğini biliyorum ama mp3 konusunda bilgim yok maalesef..konuyu okumadım ama orada da belki bahsi geçmiştir

• beyler baska konularda yazdım cvp gelmedıgı ıcın bıde buraya yazim dedim..

1 hafta ıcınde telefon alıcam

sıemens s75

samsung e730

k600i

samsung x700

hangısı tercıh edeyım beyler bıde neden oldugunu soylersenız sevınırım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.