Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (769. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sms işini bırakıyolar galiba
    başa çıkamadılar , nasıl bir IT departmanı varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: clamp

https://www.bonus.com.tr/y

sms işini bırakıyolar galiba
    başa çıkamadılar , nasıl bir IT departmanı varsa

Bu tarz daha önce kampanyalar duyuruldu
    Yeni kartları kullanmaya teşvik etmek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tahir26

yeni ay, yeni umutlar. umarım bu ay bari bonus kıpırdanması olur da 20 gündür yatan bonusu kullanırız forumca.

Umudum yok ama bende bekliyorum
  • sms hakkı olanlar deneyebilirmi
    http://www.garanti.com.tr/taksit
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks79

sms hakkı olanlar deneyebilirmi

Kampanya şartlarına uymuyormuşuz.
  • paradoks79 kullanıcısına yanıt
    Kabul etmedi.Anlaşılan sms gelirse kabul edecek artık.

• 1 haftalık sürem de doldu kart iptal oldu tamamen sonunda. 35 money yükleyelim diyorlar bir de. 135 money den aşağı kesmez :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paradoks79 kullanıcısına yanıt
    EYLUL ve ÜCRETSİZ yemedi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks79

sms hakkı olanlar deneyebilirmi

Bu şekilde cevap mesajı geldi...
    YASAL DUZENLEME GEREGI SMS ILE TAKSIT TALEBI GECICI SUREYLE DURDURULMUSTUR.PESIN HARCAMANIZI TAKSITLENDIRMEK ICIN INTERNET SUBE,4440333,SUBEYE BASVURABILIRSINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 1 Eylül 2015; 17:09:26 >
  • Arkadaslar paracardlar icin soyle bir sms aldim deneyin isterseniz
    Alisveriste PARACARD kullanin 25TL bonus kazanin! 30 Eylul'e kadar toplam 350TL alisveris yapin, 25TL bonus kazanin! 3340a DAVET yaz gonder. paracard.com.tr/a9

• EYLUL kabul etti

30/09A KADAR 75-10000TL ARASI PESiN HARCAMALAR UCRETSiZ 3E BOLUNUR.YASA GEREGi TELEKOMUNIKASYON,YEMEK,GIDA,AKARYAKIT ALIMLARI HARiCTiR

• EYLUL kabul etmedi bende

• Mart ayında kart aidatı gelecek. İyisi mi o gelmeden 1-2 ay önce kapatayim ben bunu. Görünen artık pek ise yaramayacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Mart ayında kart aidatı gelecek. İyisi mi o gelmeden 1-2 ay önce kapatayim ben bunu. Görünen artık pek ise yaramayacak gibi.

Bende mart ayı gelmeden kartı kapatacağım.

• Kart aidatları herkese aynı ayda mı geliyor? Ona göre ben de kapatmayı düşünüyorum da...

• karti actirdiginiz ayda geliyor. Herkeste farkli.

• bana her ay şu kadar harcamınıza bu kadar bonus diye sms geliyor. Eskiye göre düşük olsada yinede hiç yoktan iyidir.

dün gelen mesaj 450 tl alışverişinize veya nakit avans çekiminize 35 TL bonus!

HRC yaz 3340'a gönder.

Sms hakkı olan denesin.
  • Vadesiz TL hesabimda 55 lira bekletiyordum. Hesap isletim ucreti olarak 55 liranin tamami cekilmis. Halbuki ozellikle sormustum bu konuyu ve hicbir ucret alinmiyor denmisti. Sirf bu cakalliklari yuzunden ekimde kapattircam kartimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Vadesiz TL hesabimda 55 lira bekletiyordum. Hesap isletim ucreti olarak 55 liranin tamami cekilmis. Halbuki ozellikle sormustum bu konuyu ve hicbir ucret alinmiyor denmisti. Sirf bu cakalliklari yuzunden ekimde kapattircam kartimi.

Banada gecen hafta yaptilar ayni yamugu. Uzun zamandir satis yapmiyordum gittigidiyordan.hesap numaramda eski maas hesabininki kayitliydi. Odeme geldigini gordum ama onemsemedim 2 gun once kontrol ettim 100liranin 63.50sini gasp etmisler resmen aradim iade istedim kesinlikle olmuyor dediler. Sikayetvara kayit actim yine bu kez hakli musteri hattindan arayip iade etmiyoruz istisna yok dendi. Bende maas hesabi disindaki tum hesaplari 3 tane kredi kartinin tamamini kapattirdim. Arayacaklar kartlari kapatmayalim diye bakalim ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Vadesiz TL hesabimda 55 lira bekletiyordum. Hesap isletim ucreti olarak 55 liranin tamami cekilmis. Halbuki ozellikle sormustum bu konuyu ve hicbir ucret alinmiyor denmisti. Sirf bu cakalliklari yuzunden ekimde kapattircam kartimi.

igaranti üzerinden açılan hesaptan ücret alınmıyor. sanırım siz yanlış anlamışsınız. normal garanti vadesiz hesaptan hesap işletim ücreti de alınır, eft-havale ücreti de alınır...
  • 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.