Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.317
Cevap
721
Favori
1.974.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 aydır hiçbir kampanyayı kabul etmiyordu. Bunu kabul etti. Çok teşekkürler :)

TEBRiKLER!KATILIM TALEBiNiZ ALINDI.HEDEFi GERCEKLESTiRMENiZ HALiNDE YUKLENECEK BONUSU 6-13 EKIM ARASI KULLANABiLiRSiNiZ.KULLANILMAYAN BONUS GERi ALINACAKTIR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EYLUL
    HRC

Kabul etmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Vadesiz TL hesabimda 55 lira bekletiyordum. Hesap isletim ucreti olarak 55 liranin tamami cekilmis. Halbuki ozellikle sormustum bu konuyu ve hicbir ucret alinmiyor denmisti. Sirf bu cakalliklari yuzunden ekimde kapattircam kartimi.

Banada gecen hafta yaptilar ayni yamugu. Uzun zamandir satis yapmiyordum gittigidiyordan.hesap numaramda eski maas hesabininki kayitliydi. Odeme geldigini gordum ama onemsemedim 2 gun once kontrol ettim 100liranin 63.50sini gasp etmisler resmen aradim iade istedim kesinlikle olmuyor dediler. Sikayetvara kayit actim yine bu kez hakli musteri hattindan arayip iade etmiyoruz istisna yok dendi. Bende maas hesabi disindaki tum hesaplari 3 tane kredi kartinin tamamini kapattirdim. Arayacaklar kartlari kapatmayalim diye bakalim ne olacak

En iyisini yapmissiniz hocam. Zaten kart ucreti veriyoruz birde hesap ucreti neymis ya..

Umarim donus yapip guzel bir teklifte bulunurlar size. Haber verirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Vadesiz TL hesabimda 55 lira bekletiyordum. Hesap isletim ucreti olarak 55 liranin tamami cekilmis. Halbuki ozellikle sormustum bu konuyu ve hicbir ucret alinmiyor denmisti. Sirf bu cakalliklari yuzunden ekimde kapattircam kartimi.

igaranti üzerinden açılan hesaptan ücret alınmıyor. sanırım siz yanlış anlamışsınız. normal garanti vadesiz hesaptan hesap işletim ücreti de alınır, eft-havale ücreti de alınır...

Hocam yanlis anlama olmadi maalesef. Bankaya ozellikle sordum ve ucret alinmaz dendi net hatirliyorum. Neyse olan oldu ne halleri varsa gorsunler. Ekstresi 1000 liranin altina inmeyen musteriyi kaybettiler.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Alınmaz diyen personeli bul tekrar sor bakalım dediğinin arkasında duracak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Alınmaz diyen personeli bul tekrar sor bakalım dediğinin arkasında duracak mı?

Bizim burdaki bankada veznede calisiyor kendisi. Bu saatten sonra tekrar sormam birseyi degistirmezki. Telefonda sormus olsam ispati olurdu ama boyle mumkun degil. Kadin hatirlamiyorum der siyirilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: uray01

TEBRiKLER!KATILIM TALEBiNiZ ALINDI.HEDEFi GERCEKLESTiRMENiZ HALiNDE YUKLENECEK BONUSU 6-13 EKIM ARASI KULLANABiLiRSiNiZ.KULLANILMAYAN BONUS GERi ALINACAKTIR

hangi kampanya ne yazıp yolladınız ?
  • arkadaslar banka bana bugun 3000 tl ye 6 veya 9 ben 6 yi sordum. 6 taksite 3210 tl geri ideme 9 taksite 3368 tl geri odeme seklide baska masraf yok. sizce nasil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam nedir anahtar kelime?
  • EYLUL ve HRC Denedim Kabul etmedi
  • HRC yazıp gönderdim

• quote:

HRC yazıp gönderdim

bende yemedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

quote:

HRC yazıp gönderdim

bende yemedi

BENDE DE YEMEDİ
  • y@s@r kullanıcısına yanıt
    Aylık 1,7 civarına ve yıllık % 25 in üstüne denk geliyor, ben şahsen kesinlikle düşünmem.
  • 20TL bonus kazanma sansi! 04-07 Eylul arasi BONUS ile istediginiz yerde toplam 300TL ve uzeri harcamaniza 20TL bonus! 3340a SANS yaz,gonder bonus.com.tr/h6 Size ozel indirim ve kampanyalarimiz ile ilgili ucretsiz SMS almak istemiyorsaniz SMSIPTAL yazip 3342ye gonderebilirsiniz. Mersis:0879001756600379

• Hem hiçnir kampanya artık yemiyor
    Hemde artık uzun numaraya atılan mesajlara bile ücret kesiyor (avea)
    Cılkı çıktı iyice bonusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agustos kampanyasi diye 25 bonus yatmış.
    Ne kampanyasıydı acaba hatirlayan var mi

• kart aidatı diye 75 lira kitlemişler banada ne yapmak lazım eskisi gibi arayınca geri alma imkanımız varmı yoksa toptan kapattırayımmı?
  • webcin kullanıcısına yanıt
    Ben şimdi SANS icin gönderdim ücret kesmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Ben şimdi SANS icin gönderdim ücret kesmedi.

Valla ayrıntıda gördüm
    Bir almamış bir almış
    ama genelde ücret almış avea uzun numaradan

• 
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.