Şimdi Ara

Limbo önümüzdeki hafta mobil oyuncuların beğenisine sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Playdead'in başarılı platform oyunu Limbo, masaüstü platformlar ve konsolların ardından iOS platformu için de geliyor.

Hatırlayacağınız üzere, ilk olarak 2010'un temmuz ayında XBLA'de karşımıza çıkan Limbo sonrasında ise; PlayStation 3, PC(Windows), Mac ve PlayStation Vita'da boy göstermişti. Sahip olduğu ürkütücü atmosfer ile birçok oyuncunun beğenisini kazanan yapım, toplamda 3 milyon kopya satarak önemli bir başarıya da imza atmıştı. 

iOS versiyonu 3 Temmuz tarihinde yayınlanacak olan Limbo, 8.99 TL'lik bir fiyat etiketiyle mobil oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu arada Limbo'nun iPhone 4S, iPad 2, beşinci nesil iPod Touch veya üzeri cihazlarda çalışacağını da belirtelim.

• Yemin ediyorum gidip döverim bu markaların sahiplerini. iphonedan sıkıldım windows phone'a ve android tablet'e geçtim. Şimdi yeniden ios'a güzel şeyler geliyor. Ayıp be!

Bari şu android'e göz kırpsalar biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 26 Haziran 2013; 18:40:10 >
  • androidde de aynı tarihte çıksa ne olurdu sanki

• oyun çok başarılıydı... pc ye de yeni oyun çıkarsalar süper olur :)

• diğer platformları üreticiler adamdan saymaması gerçekten ücüzü ama adamlarda bu işi para için yapıyor herşey para olmuş.

edit: iPhone kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 26 Haziran 2013; 18:56:01 >
  • limbonun zevki damağımızda kaldı. Bir an önce 2ncisi çıksa artık
  • iphone 4 yokmu yav ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

iphone 4 yokmu yav ?

iphone 4 artık eski bi cihaz olmaması normal bence

• Gerçekten güzel bir oyun neden mobilde yok diyodum sonunda geliyor...

Birde PSP de Luco Rocco vardı oda çok güzel bir oyun tam mobil için.Umarım oda gelir...

• Android kullanıcaıları genelde .apk bulup kurdukları için üreticiler parayı ios platformundan kazanıyor(DAHA ÇOK) bu sebeple ios'a daha çok önem veriyorlar.Eninde sonunda çıkacak tabi ama stabilite problemleri yüzünden biraz daha gecikmesi normal.

• güzel haber
  • Satın alırım sanırsam.Cunku hakediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel oyun, pc de bitirmiştik, iphoneda bi daha bitiricez anlaşılan:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Tower

Gerçekten güzel bir oyun neden mobilde yok diyodum sonunda geliyor...

Birde PSP de Luco Rocco vardı oda çok güzel bir oyun tam mobil için.Umarım oda gelir...

Evet kesinlikle psp de oynadığım ve unutamadığım oyunlardan biridir loco roco. Tam da ios ve android platformlarına uygun bir oyun, umarım bir gün gelirde oynarız. Hatta serileri çıksa harika olur.

• Yeni iTunes Card almıştım.
  • OnLive'dan aylar önce oynuyordum galaxy s3'ümde.
  • valla limbo değilde şu bastion'u androide cikartsalar çok iyi olacak limbodan kat be kat daha keyifli oynamasi.müzik ve sesler ise şaheser resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkcolak -- 26 Haziran 2013; 21:21:51 >
  • Android için bekliyorum.

• çok geç kaldılar ama feci para basacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

Yemin ediyorum gidip döverim bu markaların sahiplerini. iphonedan sıkıldım windows phonea ve android tablete geçtim. Şimdi yeniden iosa güzel şeyler geliyor. Ayıp be! Bari şu androide göz kırpsalar biraz.

Telefonu istediğin gibi alsaydın ama keşke tableti ipad alsaydın yazık olmuş androide verdiğin paraya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.