Şimdi Ara

*****---SEAT KULÜBÜ---*****(1.4 leonlar geliyor) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.178
Cevap
10
Favori
368.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2000 model Seat Toledo 1.6 Stella konusunda yardımınıza ihtiyacım var.
    60000km de,kazasız boyasız bir arac buldum(gümüş)ve 15000 civarı bir rakam istiyorlar.
    Araçta extra olarak 2 tane de yan airbag var. Bu fiyat uygun mudur?
    Bu arac hakkında teknik bilgi alabilir miyim?
    Gücü nedir, tüketim oranları? Kronik bir problemi var mıdır?
    Expertizini nerde yaptırabilirim, yetkili servislerin pahalı olduğu söyleniyor. Özel servis önerisi olan var mı? (Anadolu-Avrupa yakası farketmez) Yedek Parça sorunu yaşar mıyım?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozden61

merhaba arkadaslar. 2. el bir dizel arac alacagım. 20 civarı.25 kesinlikle gecmeyecek. internette ilanlara bakarak araba secimi yapacagım. simdilik 3 kisilik bir ailem var. once getz almayı dusunuyordum vazgectim. sonra dizel symbol veya albea bakmaya basladım. albea clio dan daha cok hosuma gidiyor. bide vergi avantajı oldugu icin oncelik tercihim albea. ama albea nın da 2. elide cok para. o kadar para verecekken iyi bir araba arastırayım derken seat cordoba cıktı karsıma. simdi sormak istedigim cordoba 1.4 motoru nasıl. kasayı rahat tasıyabiliyomu, serimi, arahızlanmalar nasıl. yedek parca ve servis fiyatı nedir. bide kac km ye kadar 2. el cordoba alınabilir. rastladıgım ilanlardaki cordobalarda cogunlukla radyo kaset var. buda bence eksisi. kullananlara soruyorum seat ın artı ve eksileri nelerdir. iyi bir aile arabası diye alınırmı ve uzun sure sorunsuz kullanılırmı. seat ın hangi modeli tercih edilebilir sizce. tesekkurler.

Kesinlikle tavsiye ederim,performansından hiç şüphen olmasın 3 silindir ve 80 hp olmasına rağmen çok güzel gidiyor,ben 2004 de 8.000 km de aldım şu an 35.000 km yi vurdu hiç bir şikayetim yok.Sadece servislerinden şikayet var oda büyük bir problem olmaz sanırım..!

• quote:

Orjinalden alıntı: csurgeon

selam arkadaşlar. ben de seat ibiza 2007 1.4 elegance almak üzereyim. sizce bu araba 24.500 fiyatıyla alınır mı. eşim ağırlıklı olarak şehiriçi kullanacak.donanımı da hayli zengin
    daha iyi bir alternatif olabilir mi?
    selamlar

Bence fiyat fena değil,o fiyatta en donanımlı araç diyebilirim.!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucell

Selam Arkadaşlar,
    2000 model Seat Toledo 1.6 Stella konusunda yardımınıza ihtiyacım var.
    60000km de,kazasız boyasız bir arac buldum(gümüş)ve 15000 civarı bir rakam istiyorlar.
    Araçta extra olarak 2 tane de yan airbag var. Bu fiyat uygun mudur?
    Bu arac hakkında teknik bilgi alabilir miyim?
    Gücü nedir, tüketim oranları? Kronik bir problemi var mıdır?
    Expertizini nerde yaptırabilirim, yetkili servislerin pahalı olduğu söyleniyor. Özel servis önerisi olan var mı? (Anadolu-Avrupa yakası farketmez) Yedek Parça sorunu yaşar mıyım?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılar

Araç temizse fiyat uygun;

Kronik sorunu yok,servisleri pahalıdan ziyade bi tuhaflar,ben sana servis olarak Erya yı tavsiye ederim.. Yedek parça sorunu yaşamazsın zaten çoğu parçası VW - Audi..!

• selam arkadaşlar uzuuuun bir süredir bu konu başlığına bakmamıştım, baştan sona okudum ve birkaç noktayı düzeltmek isterim.

ilki seat salsa konsept modeliyle ilgili. salsa modeli tabir yerindeyse leon'un babasıdır. yeni leon salsa modelinin ticarileşmiş ve seri üretime geçmiş halidir de denebilir. yani bu modelin türkiye'ye getirilmemesi diye birşey söz konusu değildir...zaten üretilmeyen konsept bir modeldir.

ikincisi bir arkadaş yeni leon'da kullanılan 8V motora biraz yüklenmiş. yok efendim emisyon değerlerini tutturamıyormuş , o yüzden vw grup bu motorları avrupada pazarlayamadığı için tr'ye satıyormuş falan. ya insan bişeyler bilmeden bu kadar sallayabilir. 8V motor euro4 emisyon değerlerini karşıladığı gibi avrupanın her ülkesinde de satışı devam etmektedir. sadece türkiye'ye pazarlanması diye bişey söz konusu değildir. isteyen açar teknik verilerine bakar ya da .de veya .com uzantılı seat sitelerinden bu araçların avrupa satış fiyatlarına ulaşabilir.

son olarak leon'um 10 ayda 18bin km'yi sorunsuz devirdi. araçtan çok memnunum. 15000 bakımı, erya'da 230 ytl'ye yapıldı. ilgi alakadan memnun kaldım. araçla ilgili şu anki tek şikayetim sürücü tarafındaki ön cam bozuk yollarda hafif tıkırtı yapıyor. onun dışında ne farlarda buharlanma kaldı, ne de başka bir taraflarından ses geliyor.

saygılar

• arkadaşlar şimdi bi ibiza var aşşağıda özellikleri veseyresi yazıyo bibakın bu araca 18,300 verilirmi bu dönemde tabi bana bu araç alım satım cart curt 18800 bulacak.

ibiza stylance 1,4 100hp

2 hava yastığı
    abs
    dijital klima
    cd çalar
    hız sabitleme
    vs....

araç 46 binde 45 bin ağır bakımı yapılmış serviste servis bakımlı ayrıcı gıram boya yok.araç temiz füme koyu grimidir nedir öle metalik heralde
    sizce iyimi bu araç bu fiyata.
  • ben de yaklaşık 2 haftalık bir LEON kullanıcısıyım ve arabamdan çok memnunum umarım boyle uzun mutlu bir beraberliğimiz olur herkese selamlarr...

2007 SEAT LEON STYLANCE 1.6 102HP MAGICO SİYAH SUNROOF
  • quote:

Orjinalden alıntı: refsak

arkadaşlar şimdi bi ibiza var aşşağıda özellikleri veseyresi yazıyo bibakın bu araca 18,300 verilirmi bu dönemde tabi bana bu araç alım satım cart curt 18800 bulacak.

ibiza stylance 1,4 100hp

2 hava yastığı
    abs
    dijital klima
    cd çalar
    hız sabitleme
    vs....

araç 46 binde 45 bin ağır bakımı yapılmış serviste servis bakımlı ayrıcı gıram boya yok.araç temiz füme koyu grimidir nedir öle metalik heralde

Sahibi kim bunun...şirket aracı falan mı yoksa şahıs mı?
    Biraz daha pazarlık deneyin bence.....
    model kaç? 2005 ve ya en kötü 2004 olur herhal.
    Arabadan anlayan biri iseniz...değerlendirmeyi iyi yapın....ve alınır yaani...
  • eyv araba temiz ya yarın alıyorum
  • arkadaşlar yaklaşık 14 aydır seat toledo referans kullanıyorum.chipler sayesinde performans artırabiliyormuşuz,bilgisi olan varsa aydınlatılırsam sevinirim.
    mesaj atmakta sıkıntı yaşadığım için cevap gibi yazıyorum şimdiden teşekkürler
  • bor yakıt tasarruf sis.kullanan var mı?Varsa memnun mu? sıralı tüp sistemini mi bor u mu taktırmrlıyım ne dersiniz?
    ayrıca benim arabamdaki cd çaları nasıl mp3 'e çevirebilirim (servis haricinde ) teşekkürler
  • arabanin kazasi yok ise iyi fiyat.
    ben ayni arabanin 2003 modelini 115 bin km 'dir vura kira kullaniyorum bi problem yok masallah.
    45+10 litre deposu vardir , 50 litre ile 800 830 km sehir disi rahat yaparsin ,
    araci aldiginda cruise acip 4.vites 90 100 sabit hiz ile gitmeyi dene bir sure.
    devirli gitmek seni korkutmasin, sonuca inanamiyacaksin , 5.4 litre yakacaktir.
    hayirli ugurlu olsun hocam al gule gule kullan

quote:

arkadaşlar şimdi bi ibiza var aşşağıda özellikleri veseyresi yazıyo bibakın bu araca 18,300 verilirmi bu dönemde tabi bana bu araç alım satım cart curt 18800 bulacak.

ibiza stylance 1,4 100hp

2 hava yastığı
    abs
    dijital klima
    cd çalar
    hız sabitleme
    vs....

• Hocam teybin altindaki bos yere tak bir mp3 player ,
    9 tane ufak role al ,
    8 tanesini hoparlorlere , bir tanesinide yeni mp3 'un anten cikisina besleme icin bagla
    mp3 acikken mp3 calsin , mp3 kapali iken orjinal radyo teyp calsin ,
    sokecegin zaman da al roleleri teybi , tak plastigi olsun bitsin.
    orjinali bozmadan super mp3 keyfi

quote:

Orjinalden alıntı: ozden61

rastladıgım ilanlardaki cordobalarda cogunlukla radyo kaset var.
  • quote:

ibiza stylance 1,4 100hp

2 hava yastığı
    abs
    dijital klima
    cd çalar
    hız sabitleme
    vs....

Kaç model olduğuna bağlı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: savas oz

arkadaşlar yaklaşık 14 aydır seat toledo referans kullanıyorum.chipler sayesinde performans artırabiliyormuşuz,bilgisi olan varsa aydınlatılırsam sevinirim.
    mesaj atmakta sıkıntı yaşadığım için cevap gibi yazıyorum şimdiden teşekkürler

Evet performans artar 15-25 ps kadar,ama motor ömründen 20.000 km kadar yiyor bildiğim kadarı ile..!
  • ARKADAŞLAR BENDE SEAT ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM 2001 TOLEDO 1,6 STELLA BULDUM BEYAZ VE GÜZELDE ÇELİK JANTLARI VAR. KM 60 BİNDE 15 BİN YTL İSTİYORLAR.GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM
    BİRDE BU STELLA İLE SİGNO ARASINDA NE GİBİ BİR FARK VAR
  • arkadaşlar merhaba bende 2006 model seat leon kullanıcısıyım google da kimler neler var diye dolaşırken buldum kulübü ve hemen üye oldum benide gruba alırsanız sevinirim ismim tolga
  • Ben de artık seat kullanıcısıyım ...Bu gruba benide alın
  • arkadaş lar seat kullanıcıları benim arka tekerleğin bilyeleri mi ne bozulmuş servis bozulan bilye yerine komple değiştiriyo ankarada bu tip arabalar için uygun bir servis varmı ben btane bosch un srvisini buldum orayamı götürsem diye düşnüyorum ne dersiniz
  • Seat almayı düşünüyorum.
    2004 model ya da üstü olmasını arzuluyorum.

18.000 lira ya da 20.000 lira verebilirim nakit olarak.

Klima ve Dizel ön şarttır. Güneyde olduğum için klima olmazsa olmaz.

Önerileriniz nelerdir?
    Satmayı planlayan arkadaşımız varsa onunla görüşebiliriz.

Sizlerin fikirleri bana yol gösterecek. Ben neden daha önce Seat düşünmedim diye düşünüyorum artık.
    Cevaplarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.