Şimdi Ara

!!! Dosyalarınızı Şifreleyin - Sizden Başka Kimse Açamasın !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
5.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• AxCrypt 1.6.3

Kullanımı son derece kolay olan bu açık kaynak kodlu yazılım sayesinde dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz. Dosyanın tamamı sizin belirlediğiniz şifre kelimesi kullanılarak kriptolanacak ve açılması engellenecektir. AES-128 ve SHA-1 algoritmalarıyla şifrelenen dosyalar ancak anahtarın tekrar girilmesiyle açılabilir. Anahtarı unutmanız durumunda dosyanıza sonsuza dek elveda diyebilirsiniz. Çünkü AES ve SHA algoritmalarıyla şifrelenmiş verilerin çözülmesi süper bilgisayarlarla yıllar almakta.

Bu 1 MB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

Not:Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada herhangi bir "Download" linkine tıklayın.

Önemli Not:Arkadaşlar tekrar hatırlatıyorum.Eğer verdiğiniz anahtarı unutursanız o dosyalarınıza asla ulaşamazsınız.O yüzden anahtarı beyninize yazmak yerine bir yere kaydederseniz daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 12 Mayıs 2007; 14:07:57 >

• yaa bu programı indirdim ama sanırım klasör şifrelemiyor içindeki dosyaları tek tek şifreliyor ve biraz fazla zaman alıyor

yine teşekkur ederim
  • Evet program klasör değil dosya şifreliyor.Zaten bunu anlatımda açıklamıştım.

• güzel ama unutursak :s
  • Unutursanız mesuliyet kabul etmem.

Biryerlere kaydedin.

• FOLDER ACSESS KULANIYORDUM ALLAH KAHRETSİN AÇILMIYOR ŞİFREYİ KABUL ETMİYOR ÇARESİZ KALDIM.
  • teşekkürler deneyelim bakalım. ama klasör şifreleyen başka programlar varmı?
  • teşekkürler.
  • programı silsek ya da format atsak ve ya harddiski başka ibr bilgisayara taksak yine mi açmaz
    şantaj için birebir şifreyi nasılsa ben biliyorum
  • Alla alla bu şifrelemiyo yaw!

Ya bi resim JPEG dosyasını şifreleyemez miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 22 Haziran 2006; 11:32:46 >
  • Barbar kullanıyorum hiç bir şikayetim yok tavsiye edebilirim.
    quote:

Orjinalden alıntı: aaktekin

teşekkürler deneyelim bakalım. ama klasör şifreleyen başka programlar varmı?
  • bu programın şifrelerini kıran bir program yok mu

hani şifreleri unutursak diye
  • Paylaşım için teşekkürler.
    "Hide folders XP" kullanıyorun bende onu tavsiye ederim. Hem görünmez yapıyor hem şifreliyor.
  • bazı programlar klasörüde şifreliyor . bu tip programların en gıcık olduğum tarafı dosyayı farklı formata çevirerek saklıyor. yani örneğin klasör şifreleyeceksek onu farklı bir formatta şifreliyor. o da ekstra alan ve iki saat encrypt etmesi demek. pc security diye bir program bulmuştum. o da bilgisyarı resetliyordu. onun yüzünden rami değiştirttim. meğer sorun programdaymış. şimdi bunları niye anlatıyorum size? maksat muhabbet
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZorTLaK

bazı programlar klasörüde şifreliyor . bu tip programların en gıcık olduğum tarafı dosyayı farklı formata çevirerek saklıyor. yani örneğin klasör şifreleyeceksek onu farklı bir formatta şifreliyor. o da ekstra alan ve iki saat encrypt etmesi demek. pc security diye bir program bulmuştum. o da bilgisyarı resetliyordu. onun yüzünden rami değiştirttim. meğer sorun programdaymış. şimdi bunları niye anlatıyorum size? maksat muhabbet

@Rietveld sana çok teşekkür ederim.

• Paylaşım İçin Tşkler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayhankara

FOLDER ACSESS KULANIYORDUM ALLAH KAHRETSİN AÇILMIYOR ŞİFREYİ KABUL ETMİYOR ÇARESİZ KALDIM.

ben 1.5 senedir kullanıyorum sorun çıkmadı daha. windowsu yeniden kurduğunda şifre gidiyor dosyaya ulaşabiliyorsun.

bu programıda deneyim teşekkürler.
  • ugraşan arkadaşa teşekkür ediyorum. Yukardada bu konuyla ilgili soru sorulmuş ama bi türlü kesin cvp verilememiş. Şifreleme yaptık diyelim bilgisayara format attıgımızda şifre siliniyomu ve dosyalarda şifreyle beraber siliniyomu bu birinci sorumdu.
    ikinci sorumda bilgisayardan arama yaptırdıgımızda o doyalar görüle biliyomu?
    cvplayan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: necmikemalcan

ugraşan arkadaşa teşekkür ediyorum. Yukardada bu konuyla ilgili soru sorulmuş ama bi türlü kesin cvp verilememiş. Şifreleme yaptık diyelim bilgisayara format attıgımızda şifre siliniyomu ve dosyalarda şifreyle beraber siliniyomu bu birinci sorumdu.
    ikinci sorumda bilgisayardan arama yaptırdıgımızda o doyalar görüle biliyomu?
    cvplayan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba necmikemalcan
    Bende 3 yıldır Folderaccess kullanıyorum. Son derece memnunum.
    1.sorun:Bilgisayarına format attığında şifreli klasörün şifresi siliniyor. Yani klasörüne tekrar şifre verebilirsin.
    2.sorun:Evet arama yaptığında şifreli klasör programın kendi ikonu şekilnde görünüyor. Dosyaya çift tıkladığında sanki denetim masasına tıklamış gibi oluyorsun. Dosyayı hiçbir şekilde silemiyor yada başka bir yere kopyalayamıyorsun. Örneğin ben 10.7 Gb'lık bir klasörümü 2 sn içinde şifreleyebiliyorum. Yok ben dosyamı hem şifrelemek hem de görünmesini istemiyorum dersen o zaman Folderlock kullanabilirsin.
    Klasöre verdiğin şifreyi mutlaka bir yere yazmalısın. Yoksa değerlik klasörün uçup gider.

Saygılar

• file securer kullanıyorum tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.