Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (634. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: discoverysinan

cihazın içini açmadığımdan bilemeyeceğim acaba 1 ve 2 için de 3g bağlantı hızını taşıyabilen bir bağdaştırıcı kullanıp kullanmadıklarını. yazılımsal olarak orada 3g (h+ vs.) simgesinin görünmesine şüpheyle yaklaşılabilir. öte yandan çift yuvada'da 3g destekleniyor madem neden bunun da reklamı yapılmasın ve içerik bilgisi de bu şekilde verilmesin. bunun vergiye yansıyan bir tarafı olup olmadığını bilmemekle beraber, araştırılabilir.

diğer cift hatlı telefonların romuna baktınığızda 3g ikinci slot için yok, normali de bu zaten, iki hatta 3g olması baya bi performans ve pil kaybı demek, güç tasarruf modunda çift hattayken sorun çıkması bile sırf bu yüzden diye tahmin ediyorum ben. 2. slotta 3g h+ bağlanılabiliyor hızlı şekilde, ne derece ölçü olur bilmiyorum ama 2. slottan görüntülü konuşma da yapılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: innocent_

quote:

cihazın içini açmadığımdan bilemeyeceğim acaba 1 ve 2 için de 3g bağlantı hızını taşıyabilen bir bağdaştırıcı kullanıp kullanmadıklarını. yazılımsal olarak orada 3g (h+ vs.) simgesinin görünmesine şüpheyle yaklaşılabilir. öte yandan çift yuvada'da 3g destekleniyor madem neden bunun da reklamı yapılmasın ve içerik bilgisi de bu şekilde verilmesin. bunun vergiye yansıyan bir tarafı olup olmadığını bilmemekle beraber, araştırılabilir.

diğer cift hatlı telefonların romuna baktınığızda 3g ikinci slot için yok, normali de bu zaten, iki hatta 3g olması baya bi performans ve pil kaybı demek, güç tasarruf modunda çift hattayken sorun çıkması bile sırf bu yüzden diye tahmin ediyorum ben. 2. slotta 3g h+ bağlanılabiliyor hızlı şekilde, ne derece ölçü olur bilmiyorum ama 2. slottan görüntülü konuşma da yapılabiliyor.

2. simde böyleyse 1. sim daha etkilidir belkide 3 gde :D
  • Beyler uygulamaları SD karta yüklüyemiyorum,SD kartı görmüyor,Başlangıç sayfasında Saat'in altında

"Theme Loading/No SD Kart" yazıyor gitmiyor yazı..
  • meliii kullanıcısına yanıt
    Elbette tercih edilen ve tam performans veren slot 1. slot ama 2. slotta yoktur demek yanlış olur sadece o bilgiyi düzeltmek adına yazdım.
  • telefonda mı biçimlemiştiniz sd kartınızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkvtx

quote:

Orijinalden alıntı: mrsilver

Kılıflar konusunda güncel stok durumu:

Kargolama işlemleri başladı.
    2. ve 3. parti ürünler yolda.
    Kapaklı kılıflar birkaç gün içinde stoklarda olacak.

arkadaş iletişime geçtim kılıf aldım ödememi yaptım ama hiç kimse ilgilenmiyor geri dönüş yapanda yok pm atıyorum okuyor cevaplamadan çevrimdışı oluyor

arkadaş iletişime geçti yarın kargo verecek beklemedeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: innocent_

Elbette tercih edilen ve tam performans veren slot 1. slot ama 2. slotta yoktur demek yanlış olur sadece o bilgiyi düzeltmek adına yazdım.

yok zaten kesinlikle söylediklerine itirazım yok bende bilgileneyim dedim teşekkür ediyorum
  • quote:

quote:

arkadaş iletişime geçtim kılıf aldım ödememi yaptım ama hiç kimse ilgilenmiyor geri dönüş yapanda yok pm atıyorum okuyor cevaplamadan çevrimdışı oluyor

Haklısınız iş yoğunluğundan forumu bir süredir ihmal ettim. Yarın siparişiniz kargolanacaktır.
    Geç cevap için kusura bakmayın.

Ayrıca siyah deri kapaklı kılıflar stoklara girdi.
    Bu ürünü bekleyenlere duyurulur.

Deri Kılıf General Mobile Discovery kılıfıdır. %100 tam uyum sağlar. Arka yüzeyinde kamera ve hoparlör boşlukları bulunmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsilver -- 30 Temmuz 2013; 22:34:38 >
  • quote:

quote:

quote:

Haklısınız iş yoğunluğundan forumu bir süredir ihmal ettim. Yarın siparişiniz kargolanacaktır.
    Geç cevap için kusura bakmayın.

Ayrıca siyah deri kapaklı kılıflar stoklara girdi.
    Bu ürünü bekleyenlere duyurulur.

Deri Kılıf General Mobile Discovery kılıfıdır. %100 tam uyum sağlar. Arka yüzeyinde kamera ve hoparlör boşlukları bulunmaktadır.

Aldığım kılıflar geldi,özellikle deri kapaklı olanı çok beğendim.Resim eklemeyi denedim ama sanırım bir problem var,daha sonra tekrar resim eklemeyi deneyeceğim.

@mrsilver
  • kimse soruma cevap vermiyor telefonun siyahını nereden alabilirim , telpaya ne zaman gelir?
  • quote:

Değerli Müşterimiz,
    Sipariş vermek istediğiniz ürün mavi rengi 13.08.2013 tarihinde stoklarımızda olması beklenmektedir. Sipariş vermeniz durumunda stoklarımıza girişi sağlandığı an bekletilmeden faturalandırılıp tarafınıza gönderilecektir.

Saygılarımızla,
    Hızlıal.com

quote:

Merhaba,

Acaba renk değiştirme imkanım var mı? Sanırım beyaz yarın stoklarınıza girecek. Eğer girerse banada beyaz gönderebilir misiniz?

quote:

Değerli Müşterimiz,
    Siparişiniz de bulunan General Mobile Discovery ürünün tüm renkleri belirtilen tarihte stoklarımıza girmesi beklenilmektedir.
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com

boşuna yarın Hızlıaldan kargo beklemeyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordero61

kimse soruma cevap vermiyor telefonun siyahını nereden alabilirim , telpaya ne zaman gelir?

Sorunuzun cevabını bilen bir Allah'ın kulu yok burada, ondan olmasın?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meliii

arkadaşlar sim1- sim2 3g bağlantı hız farkı varmı ( wcdma olayı ) ona göre simi kesicemde ?

sim 2 yuvası 3g bağlantı desteklemiyor. sadece sim 1 girişini, micro sim girişini kullanabilirsin 3g bağlantı için.

bende sim2 kullanıyorum avea ve 3G bağlantısı mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kA0s42

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meliii

arkadaşlar sim1- sim2 3g bağlantı hız farkı varmı ( wcdma olayı ) ona göre simi kesicemde ?

sim 2 yuvası 3g bağlantı desteklemiyor. sadece sim 1 girişini, micro sim girişini kullanabilirsin 3g bağlantı için.

bende sim2 kullanıyorum avea ve 3G bağlantısı mevcut.

Sim2 kullaniyorum, avea, 3g baglaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyleyse iyi kullanmalar arkadaşlar, ben emin değilim yine de.
  • h ve h+ 3g den teorik olarak daha hızlıdır pratiğe gelince bilmem ne olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

41 dereceye ısınıyor demişler Arkadaş zaten hava 35 derece ne bekliyorsun ki daha? Soğutma yapıp 30 derece olmasını mı?

Bu gün Antalya 42 falandı. Telefon 44.

• Arkadaşlar bu telefonda 3G yi istemediğim zaman açıp kapatma gibi özellik var mı acaba var ise nereden yapılıyor bu ayar

Not: eski telefonum sony xperia arc s , bu telefonda 3G yi istemediğim zaman kapatma özelliği vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kA0s42

Arkadaşlar bu telefonda 3G yi istemediğim zaman açıp kapatma gibi özellik var mı acaba var ise nereden yapılıyor bu ayar

Not: eski telefonum sony xperia arc s , bu telefonda 3G yi istemediğim zaman kapatma özelliği vardı.

Var tabiki ayarlar.mobil aglar. 3 g yi kapatirsan edge de olacaktir.

• Video izlerken ekranin kararmasi sizde de olusuyor mu? You tube da sorun yok masaustu siteden video izlerken oluyor? Cozumu var mi arkadaslar?

• 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.