Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (635. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağlamlık konusunda bir bilgide benden, arkadaşımın telefonu yaklaşık 1.5metre yüksekten, ranzanın üst katından beton zemine ekran üstü düştü. Ekranın tuz-buz olduğunu düşünerek kaldırdık, kılcal çizik dahi olmaması sevindirdi. kasada siyah renkli kısımda çok küçük (toplu iğne başı kadar) bir ezilme olmuş sadece, o da normaldir sanırım düştüğü yükseklik göz önüne alınınca.
  • Sen naptın hocam sipariş falan verdin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

Sen naptın hocam sipariş falan verdin mi?

Yok hocam, arayıp soramıyorum da hiçbir yeri. Kontör yok öğrenciyiz Gönlüm de siyahta. Sanırım ben baya bi bekleyeceğim, siyahın stoklara girmesi uzun sürecek gibi.

Çok takip edemiyorum, arada sırada yorumlara bakıp çıkıyorum, siz naptınız?

edit: Burası genel konuymuş, pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carbon Fiber -- 30 Temmuz 2013; 23:20:09 >
  • Arkadaslar wifi acikken uyanmama problemi yasayan var mi ? Simdi yine wifi yi acik unutmustum telefon uyanmadi gicik oldum telefona. Custom rom yuklesem duzelirmi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER SİPARİŞ STOK VS. KONULARI "GENERAL MOBİLE DİSCOVEY STOK VE SATIN ALMA YOLLARI"KONUSUNDA KONUŞUN LÜTFEN! TEŞEKKÜRLER..

• Beyler sizde'ki android sürümü nedir acaba ? Ben dükkan'daki bi elemana aldım baktığım'da 4.2.2 yazıodu ,bu gün 4.2.1 yazıyor ya ben'de bi hata var (sanırsam yanlış hatırlıyorum) yada telefon'da yardımcı olursanız sevinirim.
  • nigdeden avea bayisinden aldım bugün. telefon çok seri diyebilirim. kullanmaya başladıktan sonra büyük firmaların ne kadar çok kazandıklarını anladım. aynı ayarda samsung veya htc vs. gibi telefonlar dünyanın parası. ekranı büyük olanın işlemcisi kötü. herşeyi iyiyse versiyon eski falan. kesinlikle tavsiye ederim gm iyi iş yapmış.

• bora_akar kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam
  • Telefon Sd kartı görmüyor hiç bir uygulamayı indiremiyorum ne yapmak lazım,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nurish60

Beyler sizde'ki android sürümü nedir acaba ? Ben dükkan'daki bi elemana aldım baktığım'da 4.2.2 yazıodu ,bu gün 4.2.1 yazıyor ya ben'de bi hata var (sanırsam yanlış hatırlıyorum) yada telefon'da yardımcı olursanız sevinirim.

Bendeki sürümde 4.2.1 yazıyor bugün aldım Teli,Şimdide SD kartı görmüyor uygulama indiremiyorum..
  • arkadaşlar
    bu gün 16gb hafiza kartı aldım.
    şimdi uygulamaların hafıza kartına mı yoksa telefon hazıfasında mı olduğunu nasıl anlarım
    sürüm orijinal 4.2.1
  • beyler ben elden almak istyorum bi real de var. Yorumlarınızda metrodan gidip aldım diyosunuz bu metro neresi nerededir.

Bide internetten alsam hangi site mantıklı ölü piksel çıkmayacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C♯

quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

quote:

Orijinalden alıntı: C♯

ikisinden hangisi?

bumu?
    bumu?

Bence ihtiyaçlarına göre karar ver.16 GB yeter diyorsan 16'lığı al ancak yetmezse 32 GB'liği al performans farkını oyun girişinde, pcden bişey atarken falan hissedersin ancak.

Dostum 16 GB şu anlık yeter ama yeni oyunlar uygulamalar için yerim olmayacak. 32 liği alayım en iyisi. Sağol

ikiside class 4 hocam ikisini de alma class 10 veya class 8 al performansın artsın.. ilerde class 4ü yada ondan ötürü telefonu değiştirecek kadar beğenmeyeceksin. 60tl civarı 32 gb class 10
  • beyler ucuza kılıf almak isteyenler ürün stoklarda bulunmaktadır şimdi verilen siparişler sabah kargolanacaktır
    ptt kargo kapıda ödeme isteyenler pm ile artibata geçebilir
    http://www.sanalpazar.com/9897781-General-Mobile-Discovery-Siyah-Kilif-ekran-Koruyucu__isp9897781
  • arkadaslar telefonu cuma gunu aveadan alicam 2 avea var ayri ayri birisinde 1. parti digerinde 2. sizce hangi partinin urununu alayim beyaz alicam bu arada

• Ben 7-8 temmuz gibi sipariş etmiştim 12 temmuzda ulaştı, beyaz aldım ve ne ölü pixel be pembeleşme falan yok.. Bu birinci parti oluyor sanırım tam bilmiyorum onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddiscoveryy -- 31 Temmuz 2013; 0:12:11 >
  • Nasipse yarın alcam telefonumu.Hafıza kartı ile ilgili bir sorum olacaktı 32 gb class 10 kullanan var mı? Bİr sorun çıktımı telefon hızında? Yoksa 16 gb class 10 mu alıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşlıı

beyler ucuza kılıf almak isteyenler ürün stoklarda bulunmaktadır şimdi verilen siparişler sabah kargolanacaktır
    ptt kargo kapıda ödeme isteyenler pm ile artibata geçebilir
    http://www.sanalpazar.com/9897781-General-Mobile-Discovery-Siyah-Kilif-ekran-Koruyucu__isp9897781

Bizim sitede ürün hakkında yer alan açıklamaları (ç)alıp açtığınız ilan gayet güzel olmuş.
    Tebrikler :)
  • aynı ürün farklı bilgileri mi yazalım ?
  • mrsilver M kullanıcısına yanıt
    aynı ürünü satıyoruz farklı bilgi mi yazalım?
    ayrıca yanında ekran koruyucu hediye sizinkinden farkı bu :d
  • 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.