Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (316. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar igo yu upload ettim isteyen arkadaşlar bana pmden ulaşırlarsa ata bilirim...
  • Bu başlıkda ne zaman teknik konular konuşulacak? Ne zaman ürün içeriği hakkında bilgi paylaşımı olacak? Neden potansiyel discovery alıcı kitlesi sıcak fırsatlar da açılmış ilk başlıkta yazışmak yerine burayı serzeniş duvarına çeviriyorlar?

Şu üründen ilk parti ve ikinci parti de birer telefon almış olmama rağmen konunun gidişatında ki çarpıklık yüzünden paylaşım yapma hevesim kalmadı. Zaten ürünle ilgili teknik bir konudan bahsetmek istesem arada kaynıyor o da bariz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütün beyazlarda ışık sızması varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

quote:

Orijinalden alıntı: Cüleybib

Bekliyoruz hocam. Yükleyince haberdar edersen sevinirim.

Buyrun arkadaşlar

kardes lg televizyonun dlna destegi varmı genelde dlna destekli lg lerde mobil aygıtla baglantı reklamları oluyorda yoksa sadece dlna ile mi alakalı bende bnde lg32620s var dlna özelliği var eger sizdekide dlna ise umtlanmaycam:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

quote:

Orijinalden alıntı: Cüleybib

Bekliyoruz hocam. Yükleyince haberdar edersen sevinirim.

Buyrun arkadaşlar

kardes lg televizyonun dlna destegi varmı genelde dlna destekli lg lerde mobil aygıtla baglantı reklamları oluyorda yoksa sadece dlna ile mi alakalı bende bnde lg32620s var dlna özelliği var eger sizdekide dlna ise umtlanmaycam:(

42LM660S dostum tvim. Var yani DLNA :(
  • Telefona en yakışan renk bence sarı. Siyahla sarının uyumu bir başka olmuş buradan bakabilirsiniz :http://www.youtube.com/watch?v=gKMBXMalUhk

Sarı rengi ne zaman gelecek bir bilginiz var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Hocam ana sayfaya eklersen iyi olur arada kaynamasın

Güzel bir inceleme olmuş. Teşekkürler
  • Hala mail için adam gibi bir program bulamadım ya...
  • Işık sızması beyaz kullanıyorum bende de var ama arkadaşların da belirttiği gibi herhangi bir açıklık söz konusu değil karanlıkta full ekran parlaklığında görünüyor şu ana kadar hiç farketmemiştim ayrıca wifi ve mobil veri kapalı iken sygic le bağlanmaya çalıştım maalesef uyduya bağlanamadım.

• Cihaz ile ilgili düşüncelerim.
    - kendi int. tarayıcısında mobile uyarlı sitelerde masa üstü isteğimde sayfa aynı şekilde yükleniyor

- flash çalışmıyor ya da ben çalıştıramadım sayfadaki video incelemelerinizi you tube yönledirilerek izleyebiliyorum , sayfada play e bastıgım anda sayfa bir müddet sonra yanıt vermiyor.

- arayüzünde kasılmalar oluyor nova launcher kullanıyorum wigdetlar dışında kasma donma olmadı şu an.

-kamera focus yaptığında gayet net görüntü yakalıyor ancak fotoğrafı çektiğinizde işler değişiyor bazı gece çekimlerini s3 le kıyasladım daha tatminkar diyebilirim.

- son olarak aldığım için kesinlikle pişmanlık yaşamadım.

Kullandığım uygulamalar

- android weather şeffaf seçeneği arka planı bozmuyor ( mesut çevik sağolsun:)
    - maçkolik
    - sygic bence en iyi navigasyon
    - dead zone yine bana göre en iyi online oyun
    - candy crush zaman geçirmelik eğlenceli
    - air attack hd ortaokul zamanlarımı hatırlatıyor:)
    - es file
    - google translate iyi bir çevirici resim özelliğide var
    - bjk zil sesi :)
    - mx player herkes biliyordur zaten
    - hd film izle indir özelliği MÜKEMMEL
    - okey mini online veya değil
    - sound hound türkçe olması
    - gm discovery en iyi telefon:)

• Moxier kotunun iyisi diyebiliriz. Samsungun mail uyulamasini cok ariyorum. Keske gm'e portlamanin bir yolu olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: bora_akar

Işık sızması beyaz kullanıyorum bende de var ama arkadaşların da belirttiği gibi herhangi bir açıklık söz konusu değil karanlıkta full ekran parlaklığında görünüyor şu ana kadar hiç farketmemiştim ayrıca wifi ve mobil veri kapalı iken sygic le bağlanmaya çalıştım maalesef uyduya bağlanamadım.

Dun gece sokaga indim ve sokagin tam ortasindabinalarin arasinda 2-3 tane uydu buldu fakat sinyal zayifti. Daha sonra apartman kapisina dogru yurudugumde, daha iceri girmememe ragmen uydulari tamamen kaybettim. Cok merkezi yerde oturuyorsaniz sikinti olabiliyor ama gps'te sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: eLoNeRia

Buyrun gps

senin bulunduğun konum neresi acaba ?
  • Hocam ne zaman yatıp ne zaman kalktın :) günaydın bu arada. Pencere kenarında denedim dışarı çıktığımda tekrar deneyeceğim pek umutlu sayılmam gerçi çokta sorun değil mobil ağda sorun yok nasıl olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: bora_akar

Hocam ne zaman yatıp ne zaman kalktın :) günaydın bu arada. Pencere kenarında denedim dışarı çıktığımda tekrar deneyeceğim pek umutlu sayılmam gerçi çokta sorun değil mobil ağda sorun yok nasıl olsa.

2'de yattim biraz once kalktim Uyku problemim var. Ben de umutsuzdum ama dedigim gibi acik alanda deneyin. Bir de arkadaslarin belirttigi gibi cihaz ilk defa uydu bulurken biraz uzun suruyor ondan sonra kisaliyor sure.

• bizim siyah discovery fotolarını unuttuk sanmayın,nasıl bir telefonsa bırak kendini fotosuna ulaşmak bile
    i
  • Video için çok sagol hocam

• GPS AYARI
    Arkadaşlar şuan Jiayu G3 kullanıyorum ben bu şekilde GPS ayarı yaptım ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
    Öncelikle internete bağlanıp gps etkinleştirmemiz ve konum ayarlarından epoyu etkinleştirip epo ayarlarından epo verilerini indirmemiz gerek.
    Daha sonra mobileuncle mtk tools programı ile engineer mode MTK'ya girip açılan menüden YGPS yi açmak.
    Uyduları bulup kitlenmesini beklemeliyiz, ilk seferde 10-15 dk kadar sürer, sonra tamamıyla programdan çıkıyoruz.
    Tabi YGPS işlemini yaparken açık alanda olmamız gerekiyor. Sonrasında navigasyon programınızı açıp kontrol edin 10 sn de bağlanması gerekir ama yinede emin olmak için YGPS açıp uydulara bağlanıp bağlanmadığını kontrol edebilirsiniz.
    NOT: mobileuncle mtk tools programı telefonunuz tüm mühendislik ayarlarını yapmanızı sağlar biraz dikkatli olmanızı öneririm ayrıca root istediği durumlar olabilir.
    http://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobileuncle.toolbox
  • Beyler su anda iphone 3gs var 32 gb sessiz ve tus kilidi tusu bozuk bide ttresimi sizce onu 280 e satip bunu almali mym arkadsimda s3 mini var artistlik yapmasimi istemiyorm ekran wifi falan hepsi iyi mi ondan bide gps pek kllanan biri deilm ama iphone 3gsden kotu mu gps i

• quote:

Orijinalden alıntı: FarockDavis

Beyler su anda iphone 3gs var 32 gb sessiz ve tus kilidi tusu bozuk bide ttresimi sizce onu 280 e satip bunu almali mym arkadsimda s3 mini var artistlik yapmasimi istemiyorm ekran wifi falan hepsi iyi mi ondan bide gps pek kllanan biri deilm ama iphone 3gsden kotu mu gps i

S3 ayarinda telefon. Bu fiyatta rakibi yok zaten

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.