Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (318. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: la bu ne la

Arkadaşlar bir telefoncuya sordum az önce kargo ile telefonlar geldi dedi. Ufak bir telefon bayii değil ciddi bir yer burası. Fiyat 700 TL dedi. Fiyatlara zam gelmiş geçmiş olsun.

700 MÜ BİR YANLIŞLIK OLMASIN..
  • quote:

Arkadaşlar bir telefoncuya sordum az önce kargo ile telefonlar geldi dedi. Ufak bir telefon bayii değil ciddi bir yer burası. Fiyat 700 TL dedi. Fiyatlara zam gelmiş geçmiş olsun.

Telefona zam gelecek olsa ilk bizim haberimiz olurdu . Yavuz bey fiyat artisi olmayacak dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

150 dolar civarı Maliyetli tele 700 tl vermek mantıklı diil 2-3 ay bekle Düşer
  • Yok o senin telefoncunun .bneliği baktı adam rabet var... az önce telpayı aradım markette aynı fiyata verecekler

• Telefoncuya ona telefonları gönderen demiş sanırım fiyat yükselecek diye. Bana öyle dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVNmouth

Samsung Galaxy Win vs General Mobile Discovery karsilastirdim ozellikleri hemen hemen ayni.
    Samsung Galaxy Win - 900 TL
    General Mobile Discovery - 600 TL
    marka gücü iste :)

Galaxy Win'in tek artısı 8 GB ROM olması. İşlemcisi 1.2 quad core A5, GPU Adreno 203, Ekran çözünürlüğü 800x480. Yani Discovery daha iyi bir telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

quote:

Orijinalden alıntı: AVNmouth

Samsung Galaxy Win vs General Mobile Discovery karsilastirdim ozellikleri hemen hemen ayni.
    Samsung Galaxy Win - 900 TL
    General Mobile Discovery - 600 TL
    marka gücü iste :)

Galaxy Win'in tek artısı 8 GB ROM olması. İşlemcisi 1.2 quad core A5, GPU Adreno 203, Ekran çözünürlüğü 800x480. Yani Discovery daha iyi bir telefon.

Bende tıpkı aynisi demedim hemen hemen ayni dedim .

• MERHABA ARKADASLAR Telpa markette siyah gözüküyor aradım telpayı ürün kalmadı dedi birşey anlamadım.
    bilgisi olan varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prdx

Yok o senin telefoncunun .bneliği baktı adam rabet var... az önce telpayı aradım markette aynı fiyata verecekler

Peki satışa gireceği gün belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkprnc

MERHABA ARKADASLAR Telpa markette siyah gözüküyor aradım telpayı ürün kalmadı dedi birşey anlamadım.
    bilgisi olan varmı acaba?

şimdide sadece siyah var. üç renk aynı anda hiç olmayacak galiba :)
  • şimdi başka bir müşteri temsilcisi pazartesi öğleden sonra satışlarımız başlayacak dedi:!!
  • quote:

Telefoncuya ona telefonları gönderen demiş sanırım fiyat yükselecek diye. Bana öyle dedi.

600 tl lik fiyatindan dolayi millet bu telefona hucum etti... 700-800 tl olursa general mobile avcunu yalar.

senin sordugun arkadas durust biriymis anlasilan..ler adamini buldularmi 1000 tl bile cekerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desparado1453 -- 5 Temmuz 2013; 11:04:46 >
  • Kliksa dan 02.07.2013 tarihinde sipariş vermiştim. Aynı gün kargo ibaresi vardı. Günlerdir bakıyorum halen kargoya verilmedi. Mail attım cevap verilmedi. Biraz önce siparişimi iptal ettim. Neden bölümüne de Dolandırıcı olduğunuzdan diye yazdım. Ellerine ürün yokken varmış gibi paramı aldılar.

Haberiniz olsun bu site hakkında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

150 dolar civarı Maliyetli tele 700 tl vermek mantıklı diil 2-3 ay bekle Düşer

eminim bi iphone ya da samsung galaxy kullanıcısısın ve 200$'a üretilen telefona 1000+ tl para ödedin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: katsuk123

Kliksa dan 02.07.2013 tarihinde sipariş vermiştim. Aynı gün kargo ibaresi vardı. Günlerdir bakıyorum halen kargoya verilmedi. Mail attım cevap verilmedi. Biraz önce siparişimi iptal ettim. Neden bölümüne de Dolandırıcı olduğunuzdan diye yazdım. Ellerine ürün yokken varmış gibi paramı aldılar.

Haberiniz olsun bu site hakkında.

hemen hemen hepsi aynısını yapıyor. sadece ön sipariş alabiliyorlar. çünkü şu an talebi karşılayacak kadar telefon yok maalesef.
  • yine istanbul büyükçekmece de bir bayi (orsa, telpanin sitesinden bakabilirsiniz) fiyatının yakın zamanda büyük ihtimalle düşeceğini söyledi ne kadar doğrudur bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aydin123ster

diğer arkadaşlarda var mı bilmiyorum ama kameranın yanından ses geliyor koltuğa hafıf bırakınca sanki içinde vida kalmış sesi gibi acaba titreşim cihazı mı çıkarıyor bu sesi...?? diğer arkadaşlarda var mı acaba bakabilirler mi acaba..?

Aynı ses bendede var sanki kamera yerinden oynuyor gibi hissediyorum :D

• Arkadaşlar telpanın marketinden şuan siyah discovery satın alabilirsiniz ilgilenenlere duyurulur
  • Telpanın sitesinde siyah gözüküyor. Siyah diye yanıp tutuşanlar kaçırmasın bence arkadaşlar
  • :) yok yaa sorun degıl bence bu durum sadece ben mi var diye sorudum :) benım telefon cıdden cok hosuma gitti :D
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.