Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elbette eklerim, su ilk sarj dolum islemi icin prizde ama cekip ekleyeyim hemen...

Edit: Resim eklendi...

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innocent_ -- 4 Temmuz 2013; 18:54:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyannii

Siyahını almış bulunmak tayim. Kullanıcı kulübüne bende ekleyin. :-) 

Siyah alan arkadaşlar nereden aldıklarını, izlenimlerini, fotoları paylaşabilirler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

siyahin arka kapak matmi acaba??? malzeme kalitesi digerleriyle ayni sanirim

• quote:

Hayırlı olsun bende siyah siparis vermisdim lutfen telefonun fotolarını koyabilirmisiniz arkası onu yanı cok merak ediyorum tesskurler
  • aydin123ster A kullanıcısına yanıt
    yok böyle bir şey denemiştim onuda tekrar yaptım oldu teşekkürler:D
  • Siyah rengi çıktımı piyasaya :) Birde fotoğrafını ekleyebilirmisiniz çözünürlük yüksek olrsa seviniriz...
  • Beyazım kaygan olması soz konusu degil. Dun beyazini aldim ben de.

• quote:

Vaay ilk duydugum siyah kullanicisi.hocam hayrli olsun gule gule kullanin..yanliz size zahmet bikac foto koysaniz malum siyahi canli goren yok.

• Arkadaşlar telefonu sipariş ettiğim yere gittim telpayla görüştüler orada telefon girişi bekliyoduk ama olmadı demişler
  • hepsiburada.com'dan sipariş vermiştim bugün ulaştı elime.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydin123ster A kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardesim :) yok ya pembe olmazda mavi yi bnde seviyorum hem farklı bir renk olması acısından :) bakaklım hayırlısı kardeşim ya :) tesekkur edrim ayrıca bi kaç foto eklersende cok memnun olucam :)
  • Öyle resimler koymuşsunki senin telefon benimkinden güzel göründü gözüme :)
  • innocent_ kullanıcısına yanıt
    eyvallah dostum cok tesekkur ediyorum :) mavi alıcam bnde insallah :) cok hos duruyo gercekten ekran rengi ve parlaklıgına laf yok zaten harika :)
  • Ben ekrani görünce telefon maket sandim sanki içine resim koymuslar gibi. Masallahi var cihazin. Siyah için 2-3 gün daha bekleyemedim sahsen, maviyi görünce aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innocent_ -- 4 Temmuz 2013; 19:00:21 >
    güle güle kullan dostum :) mavi daha iyi bence :)
  • Tesekkurler, en yakin zamanda seni de aramizda gormek dilegiyle...
    inşallah dostum elimde Ace var(5830i) onu bi cıkartsam elden hemen alıcam zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kortex

hepsiburada.com'dan sipariş vermiştim bugün ulaştı elime.

Sipariş tarihinizi öğrenebilir miyim acaba? Ben de siyah siparişi vermiştim, bekliyorum.

Edit: Pardon siyah alan başka üyeymiş. Aynı sayfada alt alta siyah aldım ve hepsiburada lafını görünce heyecanlandım birden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeM-Tr -- 4 Temmuz 2013; 19:13:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

quote:

Orijinalden alıntı: Kortex

hepsiburada.com'dan sipariş vermiştim bugün ulaştı elime.

Sipariş tarihinizi öğrenebilir miyim acaba? Ben de siyah siparişi vermiştim, bekliyorum.

Edit: Pardon siyah alan başka üyeymiş. Aynı sayfada alt alta siyah aldım ve hepsiburada lafını görünce heyecanlandım birden.

22.06.2013 - beyaz renk hocam

edit :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kortex -- 4 Temmuz 2013; 19:12:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Hocam ne yaptın sen :). Daha Telpa da General Mobile da ekmeğini yiyemedi cihazın sen yeni cihazı getirirler mi diyorsun. Önce Discovery'i tedarşk etmeyi becersinler gerisi sonra düşünülür. Bu cihazın baya çok satacağını ve uzun süre yeni bir modelin gelmeyeceğini düşünüyorum Saygılar

Ben Geleceğini Düşünüyorum ...
    Bunlar Discoveryi Getirerek İnsanların İlgisini Test Ettiler Ve Belki Onlarda Şaşırmıştır Bu Kadar Talep Olunca Cihaza
    Bana Göre Bunlar Blu Life One İle Blu Life View'ide Getirip Çeşiti Artırmak İsterlerse Kendi Adlarına Süper İş Yapmış Olurlar...
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.