Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (296. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayarlar dil ve giris ordan klavye yanindaki sekmeye bas ayarlardan degistir dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun forumdaydi

• fotoğraflar çok güzel olmuş yeniden aşık oldum :D
  • sen bu konu hakkında özel mesaj attın mı? yoksa ben atayım mı kendsine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :) ya hemen çıkartmazlar inşallah üst modelini bu biraz gitsin.Bilgilendirdiğin için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

Ayarlar dil ve giris ordan klavye yanindaki sekmeye bas ayarlardan degistir dostum

tesekkurler

• Hocam sen video isini halledebildin mi ?

• Fotoğraflar gerçekten harika...
    Telefonu canlı gördüm kadar oldum.
  • Arkadaşlar Menü'nün fotoğraflarını koyabilir misiniz rica etsem
  • Selamlar,

Samsung ile irtibata geçin isterseniz. AllShare Cast Dongle almanız gerekebilir.

Saygılarımla
  • karamitat kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Ürün aksesuarları Temmuz ayının sonunda gelmesi planlanıyor. Bilg.

Saygılarımla
  • paradox1453 kullanıcısına yanıt
    hocam bakalım onu kaldırdım bir daha olacak mı diye... senin soruya ise daha önce hotmail diye bir uygulama vardı super ötesi çalışıyordu ve birden fazla hesap eklenıyordu onu bulursam yükyeleyeğim sana da link atarım...
  • Telefon ayarlar ekran kablosuz ekran ac
    Tv source screen mirror
    Zaten devamini kendiniz yaparsiniz..
    Tv samsung 51f5570

Baglantiyi kapatmadan ayrilmayin tvnin yanindan, daha oncede yazmistim telefona format cekmek zorunda kaldim.

Paradox1453 hocam telefonu ilk aldigim gun denedim bu ozelligi ama goruntude cok ufak gecikme yasadim ve oyun oynamak zevk vermiyor. Yavuz beyin videosundada oynayamamisti sebebi gecikmeymis. aslinda incelemesinde bu gecikmeden bahsetmemesinin etik olmadigini dusunuyorum
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruel_crazy -- 4 Temmuz 2013; 17:51:51 >
  • wolferto kullanıcısına yanıt
    s4 ün yeni çıkacak versiyonlarında gelecekmiş 8 çekirdekliler ama denemelerde çok sorun oluşturmuş hala iyileştirme yapılıyormuş :) bakalım daha neler görecegiz... :)
  • dediklerini yapıyorum da ekranı açtıktan sonra tyi görmüyor asıl sorun burada herhalde tv desteklemiyor

• cruel_crazy C kullanıcısına yanıt
    haklısınız belki ama cidden gm süper ötesi bi telefon sundu bence bizlere... bende görüntüyü aktarıp telefonu yormaya gerek yok ilerde sorun çıkara bilir bence bende galaxy w var şimdiden bataryası şişti çok sık şarj götüren işlemler bence bataryanın ömrünü yiyor gibime geliyor...
  • yavuz bey güncellemeyle şu kameraya da bır el atsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydin123ster

s4 ün yeni çıkacak versiyonlarında gelecekmiş 8 çekirdekliler ama denemelerde çok sorun oluşturmuş hala iyileştirme yapılıyormuş :) bakalım daha neler görecegiz... :)

çakma olanlaramı 8 çekirdekli mtk koyacaklarmıs su cihazları neden popüler cihazlara benzetmeye çalışırlarki bak discoverynin dizayna hangi telefonda var aynı dizayn güzelde olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurdeniz1992

quote:

Orijinalden alıntı: insurrection

millet ne güzel çatır çatır kullanıyor,biz ise aldığımız gibi servise gönderdik bizde de ne şans var.

Hayırdır? Niye ?

dostum kamerada sorun çıktı.Çektiğim resimlerin ortası hep pembemsi çıkıyor servise gönderdim.

• Hocam LG Smart Tv için ne kullanmalıyız ?

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.