Şimdi Ara

Dul iPhone Kullanmak :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zamandır kampanya yakalayıp sıfır 4 almayı düşünüyorum daha alamadım bu arada 2. el 4s lere yanaşmaya başladım şimdi klişe sıfır 4 mü 2. el 4s mi diye sormicam Merak ettiğim 2. el iphone kullananlar neler hissediyo bu konuda ne düşünüyo , yani 2. el içime sinmiyo bide 800-900 tl para 2. el ne biliyim aslında 4s istememe rağmen içime sinmiyo ne yapsam bilemedim. Jelatinli kutuyu açmanın keyfide başka aslında çok kararsızım.

Birde geçmişten gelen kuruk acım var şuanda 3. iphonumu kullanıyorum 3Gs sıfır almıştım daha önceki 2 iphonum 2. eldi ilkini 6. ayında düşürdüm kırdım ikinciside 10. ayında wifisi bozuldu zararına sattım gitti. Bu sıfır 3Gs i 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum sıfırın keyfide başka hakkaten ,ikinci elde çok avantajlı bu konuyla ilgili ne düşünüyosunuz ? Özellikle başka birinin kullandığı telefonu kullanmak hakkında ne düşünüyosunuz ?

(Sende ikinci dünyasında çok ceviz kırmışsın sen bilmicende biz mi bilicez demeyin. Ben bu işleri bırakalı çok oldu son 3-4 yıldır hep sıfır telefonlar kullandım. Ayrıca 2. el olunca sapıtıyo insan nasıl olsa çok zarar etmem diyo sat onu al sat bunu al sonu gelmiyo hastalık gibi biley oluyo. )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sen simdi kendi telefonunla ustedigini yapiyorsun , kulagini kasiyorsun ne biliyim boxser araya giriyor onu cikariyorsun sonra o elle telefona dokunuyorsun.Baskasininda boyle kullanip kullanmadigini bilmedigim icin sifir diyecegim ama sifir ip4 te seneye guncelleme alir mi bilmiyorum.Biraz bekleyip sifir 4s alsaniz

• 1 yıl beklersem kesinlikle kimin telefonla ne yaptığına bakmam 2. el iphone 5 alırım hem kafamda planlamıştım şimdi sıfır 4 alıp 2 yıl kullanırım sonra bu sefer iphone 5 900 tlye düşer onu alır 2 yıl kullanırım bu seri böyle gitsin istiyodum. Taaki 2. el 4s aklıma girene kadar. Sıfır kullanmayada alıştım aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Ne zamandır kampanya yakalayıp sıfır 4 almayı düşünüyorum daha alamadım bu arada 2. el 4s lere yanaşmaya başladım şimdi klişe sıfır 4 mü 2. el 4s mi diye sormicam Merak ettiğim 2. el iphone kullananlar neler hissediyo bu konuda ne düşünüyo , yani 2. el içime sinmiyo bide 800-900 tl para 2. el ne biliyim aslında 4s istememe rağmen içime sinmiyo ne yapsam bilemedim. Jelatinli kutuyu açmanın keyfide başka aslında çok kararsızım.

Birde geçmişten gelen kuruk acım var şuanda 3. iphonumu kullanıyorum 3Gs sıfır almıştım daha önceki 2 iphonum 2. eldi ilkini 6. ayında düşürdüm kırdım ikinciside 10. ayında wifisi bozuldu zararına sattım gitti. Bu sıfır 3Gs i 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum sıfırın keyfide başka hakkaten ,ikinci elde çok avantajlı bu konuyla ilgili ne düşünüyosunuz ? Özellikle başka birinin kullandığı telefonu kullanmak hakkında ne düşünüyosunuz ?

(Sende ikinci dünyasında çok ceviz kırmışsın sen bilmicende biz mi bilicez demeyin. Ben bu işleri bırakalı çok oldu son 3-4 yıldır hep sıfır telefonlar kullandım. Ayrıca 2. el olunca sapıtıyo insan nasıl olsa çok zarar etmem diyo sat onu al sat bunu al sonu gelmiyo hastalık gibi biley oluyo. )

Bu sene 4 tane telefon gecti elimden ve sadece birini sıfır aldım galaxy s3 ve 6 ay sonra telefonu 700 tl ye satmak çok koydu. Dediğiniz gibi takıntılarım olmadıgından artık ikinci el kullanmaya karar verdim ama dediğiniz gibi o jelatini açmanın bile keyfi çok başka :) suan ikinci el iPhone 4s aldım telefondan ne kadar memnun olsamda garantisi konusunda hala icimde şüphe var. Ama olsun götürdüğü yere kadr kullanıcım :) suan sifir bir iPhone 4 aldın diyelim misal 999 tl sen bu telefonu bir iki ay sonra telefoncuya götürdüğünde vereceği maks fiyat 650-700 tl bence aradaki 300 tl ye değmez ama inşallah bir dahaki iPhone a kadar elime yeterli bir miktar para geçerse kesinlikle sıfır Alicam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knocknight -- 19 Haziran 2013; 2:43:20 >

• 2.el 4s satın al , iphone 4 artık öldü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabrikasında ve bizim operatörler tarafından yeterince parmaklanıyor zaten, o yüzden kız oğlan kız iphone yoktur,hepsi dul
  • 2. elinde söyle alman gerekiyor.

Kutusu aksesuarları hatta poşetlerine kadar tam olmalı
    Faturasının aslı mutlaka olmalı
    Cihaz jelatinli hiçbirtürlü çizik vb. şeylerde olmamalı

Böyle bir cihaz bulursanız 2. elde olsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz,titiz adamın kullandığı cihaz başka oluyor bunu bunca yıldır 2. elde alışveriş yapan biri olarak söyleyeyim,kutusu yoksa aksesuarları yarım yamalaksa yada orjinal değilse vs. faturası yoksa bulaşma telefonu nasıl kullandığını asla tahmin edemediğin cihaz türü bunlar,ama diğer kategoride bir cihaz bulursanda hemen al 2. el olması birşey farketmeyecektir o durumda.
  • git bi mağazada 4 ile 4s yanyana duran varsa al eline bi bak 4teki donmaları görüp sinir olacağını ve 2. el de olsa 4s alıp keyfine bakmayı daha mantıklı bulacağını düşünüyorum
  • 4 artık kasıyor. İşlemcisi yetersiz. İkinci el 4S alın. Aksesuarları tam, faturası olan çiziksiz bir sürü cihaz var satılan. O kadar para 4e yazık.

• İyice aklıma 4s soktunuz sağolun Çevremde 4 de var 4s de var hız farkını biliyorum genede 3Gs den sonra 4 de hızlı bana göre. 3Gs dede aslında çok bi şikayetim yok ios 6 yüklü kastırıyo biraz ama kullanılmayacak seviyede değil. Oyun oynamıyorum zaten. Çok temiz 4s lere 1100 tlden aşağı istemiyolar o kadar para vermişkende kör topalda olsa bi 5 alırım yani bakmaya devam ediyim en iyisi çok temiz 900 e kadar 4s bulursam alıyım yoksa 850 liraya falan sıfır 4 yakalayıp alıcam artık. Çok teşekkürler.

• O Değilde Sen Benim Telefonumla Neler Yaptığımı Bilsen 2.El Almaya Tövbe Edersin
  • 1600 tl lik cihazi 1000 tlye aldim islak mendille 4 5 defa iyice sildim sonra on arka jeltin yapistirdim. Ciziksiz sorunsuz kullaniyorum 600 tl cebime kaldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

O Değilde Sen Benim Telefonumla Neler Yaptığımı Bilsen 2.El Almaya Tövbe Edersin

Sonra sen o telefonu forumda satmaya calisacaksin. Kara listeye eklendin cengiz, sitten sene burada sataman o telefonu

• 2. El temiz 4s aldım çiziği yok sıfır gibiydi 1 yıl dahada garantisi vardı ama sonra bi farkettim kamera merceği çıkıyo yerinden genpada arkadaşa verdim bedavadan yaptı ama sonradan öğrendim ki arka kapak orjinal değilmiş aldığım cihazda kutulu ve aksesuarları tamdı yani her türlü sakata gelme ihtimaliniz var araba değil ki ustaya gösterip boya varmı cihazına sokasın ama 4s kral tel tavsiye ederim.
  • Son yorumlarda beni sıfır 4 e yöneltti Şaka bir yana sanırım ben sıfır 4 alıp çekilecem köşeme şimdi 4s için 800-900 tl verip macera yaşayamicam zaten o fiyata yurtdışı hariç temiz 4s satılmıyo. Birde kişi kendinden bilir işi sonuçta, benide 2. elde karalisteye alabilirsiniz 3gs i satmicam nasıl olsa kullanıcısı hazır Yokya 400-500 tl olsa hadi desem ki maceraya giriyim ama yapamicam. Araba alsam gene incelemicem bu kadar piyasa fiyatının 2 bin tl altına alsan normal bişey gene sorun çıkarınca 2 bin tl ye yaptırırsın ama sıfır 4 imkanım varken 2. el 4s alıp sorun yaşarsam uzun süre kendime gelemem. Zaten millet naptı o telefonla belli değil ıslak mendil falan paklamaz çamaşır suyuna yatırmak lazım Yok yok şimdiden miğdem kalktı 5 olsa değer dicem alıcam ama ha 4 ha 4s aynı kasa 4 de yeter bana 3gs yetiyoda 4 mü yetmicek tamam tamam vaz geçtim. Koyun can derdinde kasap et derdinde misali bende iki arada bir derede kendimi sıfır 4 e karar verme pskolojisi uyguluyorum

• Forumun ikinci el bölümünde Nexus'umla ikinci el 4S'i takas ettim çok memnunum.

Eğer 4S'in performansına ihtiyacın yoksa 0 iP4 al.

Ama benim gibi sabah akşam 3D oyunlar oynayacaksan 4S al, ikinci el bile olsa.

Temizliğine takılma. Zaten 0 bile alsan 1 hafta sonra aynı kirlilik oluşacak. Vuruğu eziği çiziği olmayan ikinci el bulup elden alırsan süper olur.

Ama yok ben yeter ki 0 alayım 4 de uyar dersen kendin kararını vermişsin zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

O Değilde Sen Benim Telefonumla Neler Yaptığımı Bilsen 2.El Almaya Tövbe Edersin

Sonra sen o telefonu forumda satmaya calisacaksin. Kara listeye eklendin cengiz, sitten sene burada sataman o telefonu

Hocam Satarmıyım 4S Efsanesini :)

3GS - 4S - 5S Gelicek İnşallah :)

• "dul iphone"

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

sen simdi kendi telefonunla ustedigini yapiyorsun , kulagini kasiyorsun ne biliyim boxser araya giriyor onu cikariyorsun sonra o elle telefona dokunuyorsun.Baskasininda boyle kullanip kullanmadigini bilmedigim icin sifir diyecegim ama sifir ip4 te seneye guncelleme alir mi bilmiyorum.Biraz bekleyip sifir 4s alsaniz

Yeminle elimdeki ipoddan soğuttun beni.

• Ikinci el alacaksan benim gibi kullanandan alma da Telefonun neler çektiğini başına neler geldiğini bir bilsen

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.