Şimdi Ara

Androit Telefonlar için Bisiklet Uygulamaları (Km saati, Navigasyon vb.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
12
Favori
16.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bisiklette kullanımı faydalı veya hoşunuza giden androit uygulamalar nelerdir?
    Örnek olarak, ben hız göstergesi olarak Ulysse Speedometer uygulamasını çok beğeniyorum.
    Buna benzer daha detaylı programlar kullanan varmı aramızda?

• Wikiloc rota konusunda güzel bir program
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anexilea

Wikiloc rota konusunda güzel bir program
    Sports Tracker yükledim. Akşam test edicem, Maltepe- Caddebostan arası bi deneme yapalım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutgunk

Sports Tracker yükledim. Akşam test edicem, Maltepe- Caddebostan arası bi deneme yapalım bakalım.

Alıntıları Göster
    strava yı kur dene
  • iPhone için onerebileceginiz uygulama var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

iPhone için onerebileceginiz uygulama var mı ?

- PanoBike (Ücretsiz)
    - Runtastic Mountain Bike (Ücretli ve Ücretsiz sürümleri var)
    - Runtastic Road Bike (Ücretli ve Ücretsiz sürümleri var)
    - MapMyRide (Ücretsiz)

Ben genellikle Panobike'ı kullanıyorum ama arada sırada sırf Türkçe desteği nedeniyle RMB'yi kullandığım da oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yuyushi

quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

iPhone için onerebileceginiz uygulama var mı ?

- PanoBike (Ücretsiz)
    - Runtastic Mountain Bike (Ücretli ve Ücretsiz sürümleri var)
    - Runtastic Road Bike (Ücretli ve Ücretsiz sürümleri var)
    - MapMyRide (Ücretsiz)

Ben genellikle Panobike'ı kullanıyorum ama arada sırada sırf Türkçe desteği nedeniyle RMB'yi kullandığım da oluyor.

Tesekkurler
  • endomondoyu tek gecerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BH0613

endomondoyu tek gecerim
    Runtastic programları diğerlerinin içerisinde en iyileri. tavsiye ederim. programı kurduktan sonra internet sitesi üzerinden kayıdınıda yaptırırsan birçok özelliği olduğunu görmüş olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirismaileren

Runtastic programları diğerlerinin içerisinde en iyileri. tavsiye ederim. programı kurduktan sonra internet sitesi üzerinden kayıdınıda yaptırırsan birçok özelliği olduğunu görmüş olursun

Alıntıları Göster
    Sanırım faydalı bir konu oldu.
  • quote:

Sanırım faydalı bir konu oldu.

Alıntıları Göster
    http://www.sports-tracker.com/#/workout/Kutgun/a8h4d75845l86i1f
    http://www.sports-tracker.com/#/workout/Kutgun/2bmqp9g1qt5jjsp6

C.tesi günü 3 arkadaş yaptığımız turun özetini program güzel çıkarmış.
    Diğer programlarıda deneyip paylaşacağım.

• Bu akşam endomondo yu denedim maltepeden caddebostana kadar kullandım hidrasyon u göstermesi güzel ama max hızı göremedim menüde seçenekler bol gözüksede kullanılacak olanlar bana göre fazla değil.
    Dönüşte tekrar sports tracker kullamayı tercih ettim.
  • quote:

Bu akşam endomondo yu denedim maltepeden caddebostana kadar kullandım hidrasyon u göstermesi güzel ama max hızı göremedim menüde seçenekler bol gözüksede kullanılacak olanlar bana göre fazla değil.

O halde runtastic uygulamaları tam sana göre. Android versiyonlarını bilmiyorum ama iOS uygulamalarında, ana ekrandaki sayaçların ortasında yer alan küçük çarka basarak hangi değerlere ait verileri görebileceğini ayarlayabiliyorsun. Muhakkak Andoid versiyonlarında da vardır bu özellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senry

quote:

Bu akşam endomondo yu denedim maltepeden caddebostana kadar kullandım hidrasyon u göstermesi güzel ama max hızı göremedim menüde seçenekler bol gözüksede kullanılacak olanlar bana göre fazla değil.

O halde runtastic uygulamaları tam sana göre. Android versiyonlarını bilmiyorum ama iOS uygulamalarında, ana ekrandaki sayaçların ortasında yer alan küçük çarka basarak hangi değerlere ait verileri görebileceğini ayarlayabiliyorsun. Muhakkak Andoid versiyonlarında da vardır bu özellik.

Alıntıları Göster
    Sırayla hepsini test etmeye çalışacağım, telefonu şimdilik bisiklete sabiteleyemediğim için anlık verileri göremiyorum. Tur sonunda ve arşivlemede max veriye ulaşabileceğim bir uygulama bulma çabasındayım.

• Anlık veriler yerine total degerlere bakıyorsan, runkeeper adli uygulamayı da onerebilirim. Bu uygulama daha çok kilo verme ve bunu takip etme endeksli oldugundan toplam degerler konusunda oldukça yararlı ama tek kötü yani, yalnızca bisiklet endeksli olmadıgından bisikletçilere ait verileri oldukça kısıtlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senry

Anlık veriler yerine total degerlere bakıyorsan, runkeeper adli uygulamayı da onerebilirim. Bu uygulama daha çok kilo verme ve bunu takip etme endeksli oldugundan toplam degerler konusunda oldukça yararlı ama tek kötü yani, yalnızca bisiklet endeksli olmadıgından bisikletçilere ait verileri oldukça kısıtlı.
    Strava'yı kullanıyorum gayet memnunum.Bisikletimde sabitleyebileceğim bişey olmadığı için anlık değerlere bakamıyorum ancak eve geldiğimde kaydedilmiş turu web sitesinden bakıyorum.Harita üzerinde ne kadar güç harcadığınızı,deniz seviyesine göre yüksekliği, hızınızı ve birçok şeyi gösteriyor.Yüksek eğimli tırmanışları otomatik olarak kaydediyor ve o yoldaki diğer kullanıcıların süresini gösteriyor.Başkalarının profilleri ile kendi profilinizi karşılaştırabiliyorsunuz.

• Strava ile kayıtlı kullanıcılar ile ile kiyaslama yapılabiliyor. Diğerlerine da baktım ama strava daha güzel gibi gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangur

Strava ile kayıtlı kullanıcılar ile ile kiyaslama yapılabiliyor. Diğerlerine da baktım ama strava daha güzel gibi gibi geldi
    My Tracks, güzel uygulama
  • quote:

Orijinalden alıntı: olek1988

My Tracks, güzel uygulama

Alıntıları Göster
    Road Bike.Eğer bulursan Pro sunun apk sini indir.Ben en çok bunu beğendim.Denemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇağatayN

Road Bike.Eğer bulursan Pro sunun apk sini indir.Ben en çok bunu beğendim.Denemenizi tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    yararlı bi konu önlerden.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.