Şimdi Ara

NFS: Rivals'ten Yeni Detaylar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Oyun dünyasının önemli dergilerinden Game Informer, yeni sayısında Need for Speed: Rivals'i tanıttı. Derginin yeni sayısı, Need for Speed serisinin yeni oyunundan ilk bilgileri getirdi.

Yapılan açıklamalara göre Need for Speed: Rivals'te iki farklı kariyer bölümü yer alacak. Bunların birisi polis araçları için, diğeri de yarış araçları için. Kariyer bölümü boyunca kazanacağınız oyun içi puanlarla birlikte araçlara ekleme yapılabilecek. 

Dergide belirtilenlere göre Need for Speed: Rivals'te 100 milden fazla uzunlukta yol bulunacak. Oyundaki yarışlar dinamik havaya bağlı olarak yarışın ortasında değişecek. Bunlar arasında kar, dolu, sis, kum fırtınası gibi farklılıklar yer alacak. Oyunda, her iki tarafta da yarış sırasında kullanılabilecek özel yetenekler olarak, jammerlar, şok dalgaları, barikatlar, helikopterler vb. bulunacak.

Son olarak gelen bilgilere göre Need for Speed: Rivals, PS4'ün video yükleme özelliğini, Xbox One'ın da Kinect özelliğini kullanacak.

• The Run , Hot Pursiut karışımı bişey olucak anlaşılan Ferrari olması mutlu etti beni gersiyle ilgilenmem hep aynı oyun zaten

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben görselliğini merak ediyorum açıkçası bu zamandan sonra NFS beni heyecanlandırmıyor.

• onu bunu bosverinde modifiye gene yok degil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gölge kule

onu bunu bosverinde modifiye gene yok degil mi ?

Özelleştirme olacak. Oyuncular, araçlarını, boyayabilecek, performans ve görüntü modifikasyonları yapabilecekler.

• Need for speed premium including 3 dlc!!
    Pre order now and access 10 Shock Wawes
  • şok dalgalarımı mario yarışlarınamı çevirecekler oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gölge kule

onu bunu bosverinde modifiye gene yok degil mi ?

Var .
  • Ya başlıcam böyle NFS mi olur ya. Ne 90 larda çıkan NFS lere, ne de 2000 lerdekine benziyor. İĞRENÇ....
  • Hot pursiut 2 yapıyoruz diyeceklerine yeni isimle oyunu piyasaya sürme çabasındalar , Hot pursiut tarafında ne yapıyorsak aynılarını burada yapacağımız belli oldu böylelikle...

Yine en büyük beklenti ve ea tarafından kullanılan özellik modifiye , most wanted içinde bu söylentiler hatta açıklamalar vardı asla net bir şey söylemediler oyun tam çıkacak performans eklentileri diyerek geçiştirdiler :)

Ea artık tamamen oyuncunun cebine odaklanmış durumda ortaya koydukları her seride bunu gösteriyorlar , Most wanted için neler dendi ya oyun neye benziyor arkadaş soruyorum ? hedefsiz senaryosuz oyun yapmışlar bu tamamen hakarettir böyle oyun mantığı mı var en azından araçları kazanmak için bir çaba harcamamızı sağlasaydı...

Gerçekten üzücü olan ise alıcı kesim tepki koyan , piyasayı şekillendiren cinste değil yani çoğunluğu öyle değil , nfs iyi mi ? iyi o zaman alayım mantığı var bakın millet nfs serisine biraz sırtını dönsün devrim yaparlar , bunu daha önce fifa için yaptılar şimdi de nba serisi için yapıyorlar ...

• PS4 ün video yükleme özelliği nedir beyler biri anlatabilir mi?

• Bu demek oluyor ki PS4 oyun içi videolarımızı heryerde paylaşacağız Xbox One ile sesli komutlar vereceğiz :D Hangisini tercih edersin tabiki video yükleme PS4 :D

Şimdi asıl nokta bu oyun olası PGR duyurusu, Drive Clup ortasında kalıp başarılı olabilecek mi? Ben hiç zannetmiyorum. EA seriyi mahvetti toparlaması bu saatten sonra zor ama PC'de araba yarışı eksikliği çok büyük olduğu için bu noktada PC kullananlar için bulunmaz nimet, konsolcular için kalitesi düşük bir yapım olacak gibi görünüyor.

PGR Xbox One duyurusu gelecektir, Forza 5 var, Drive Clup var ve GT6 bir şekilde PS4'e geliyor yapımcı bunu belirtti. Tüm bunların yanında NFS bu oyunla konsollarda çok zorlanır ama çok fazla seçim şansı olmayan PC kullanıcıları için bulunmayan hint kumaşı tabikide.

• blur'a benzetmeye çalışmışlar

• Arkadaşım biz kaç - kovala istemiyoruz!! Bize konu ver, hikaye ver,kurgu ver, amaç ver!! İdiot gibi gir oyuna bir harita var önünde yarış yerine git yarış başlasın olmadı polis kovalasın mal gibi sonra max. 30 dk hevesin geçsin çık oyundan bunu istemiyoruz artık bıktık yani!!

• Dikkatinizi çekti mi oyuncular modifiye kaldırıldıktan sonra isyanı dibine kadar bastı eğer bu oyunda modifiye olursa oyun iyiye gidebilir.

• şuraya bak oyunu ne hale getirdiler utanmasalar birde combo falan koyacaklar. yarış oyunu olmuş lol gibi birşey. ne lanet firmaymış bu ya. 1 değil 2 değil 3 değil 4 oyun oldu hala aynı kafadalar.

bir şey daha söylemeliyim. bu son nfs oyunlarında polisten neden kaçtığını bilen varmı? polisten suç işlersen kaçarsın dimi. gülemiyorum ağlayamıyorum arada kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _BEDIRHAN_ -- 9 Haziran 2013; 17:07:47 >
  • umut fakirin ekmeği.. hala oyun yapıyorlar ,keşke gölde maya tutsa

• Umarım NFS serisi EA'nin elinde patlar da bizde kickstarter projesi gibi projelerle bağımsız yapımcılardan istediğimiz oyunu elde.EA'nin mantığı oyunun ismi var zaten sırf çıktığında bile milyon(sallıyorum) satsa kardayız hakikaten aldığı son ödülü hak ediyor.

• al Veyronu bas 400 git polise çarp duvara çarp aracın camı çatlasın. Modifiyemi istiyorsun araç tekeri değiştir nos tak al sana modifiye!

Al vur kır parçala azıcık grafik al sana Nfs kısaca ÇÖP!
  • Önceki oyun harikaydı. Bunun da iyi olacağından kuşku duymuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.