Şimdi Ara

Asus TF300T Tabletimin Ekranı Çatladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen gün tabletimi arabanın içinde kılıfı ile bıraktım. 2 saat sonra döndüğümde ekranda ince ince çizgiler olduğunu gördüm. Sıcaktan dolayı olmuştur düzelir dedim ama düzelmedi. Ertesi gün servisine götürdüm ve bana iç kısmının darbeden dolayı çatladığını söylediler. Halbuki hiç bir şekilde tableti bir yere düşürmedim ama servis elemanları inatla garanti kapsamında tamir edilemeyeceğini söylediler. Bende ekran değişiminin ücretini sordum ve 560 Tl dediler. Ben zaten o aleti 860'a aldım dedim. Neyse de tableti oraya vermeden çıktım. Sonra Kadıköy'de bir yer buldum. Touch kısmının değişmesi gerektiğini söylediler. LCD ekranın herhangi bir şeyi olmadığı için değişmesine gerek yok dedi 350 TL ücret verdi. Bende kabul ettim ama bugün bir servis yetkilisi aradı ve bu tabletler için uygun 5 adet touch kısmından ellerinde yalnızca 4 türü varmış benimkisi ellerinde olmayan türüymüş. Diğerlerinden biri taksak olur mu diye sordu bende ona böyle bir şey yapması durumunda ne gibi bir sorunla karşılaşabilirim dedim o da bana ekranda hafif çizgiler olabilir dedi. Bir tabletin en önemli özelliği kusursuz bir görüntü ve hassas bir ekrana sahip olmasıdır onun üzerinde ince çizgiler olduktan sonra ben ne yapayım tableti? Kabul etmedim tabletimi yarın gönderecekler. Sizlerin bildiği özellikle Anadolu yakasında olan orjinal TF300T ekran tamiri yapan bir yer var mı? Bir de kredi kartı ve taksit yapması benim için önemli. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Ataşehir içerenköyde pnr bilgisayarı tavsiye ederim tüm ürünler var orjinal ürün 1 yıl garanti verdiler web sitesi. Www.hepsiofis.com ücreti de piyasaya göre uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.