Şimdi Ara

Call of Duty: Ghosts - Reveal Trailer (Tr Alt)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
3.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox One'ın çıkış oyunlarından Call of Duty: Ghosts'un duyuru videosu Türkçe altyazıyla karşınızda.

• farklı bir call of duty gibi modern warfare gibi efsane olsun :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Özlediğimiz lezzet,yeni ambalajında.

• beni pek memnun etmedi aksiyon yok battlefield 4 deki gibi amaCoD her zaman sağ gösterip, sol vurmuştur. Bakalım nasıl olacak. Oyunu göstermediler pek belki ama yakın zamanda E3 var, ki zaten konsol duyurusu bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

beni pek memnun etmedi aksiyon yok battlefield 4 deki gibi amaCoD her zaman sağ gösterip, sol vurmuştur. Bakalım nasıl olacak. Oyunu göstermediler pek belki ama yakın zamanda E3 var, ki zaten konsol duyurusu bu.

Bf4'ten oynanış videosu gördün bundan 2 dakikalık bir tanıtım videosu neye göre karşılaştırıyosun ?

• Grafikler önceki CoD'larla aynı duruyor.

• Neyini özlüyorsunuz birader şu saçma sapan oyunun.
  • Konsepti sevdim, hikayesi de sağlam olacak gibi ama gameplay görmeden çok da konuşmayalım.

• call of duty'den büyük yenilik oyunda artık köpek var!

• sistem gereksinimleri az olucak gibi çünkü mw gibi grafikleri var ama konu bizi şaşırtıcak gibi mwnin sis.gereksimleri azdı ama grafikleri özdü mwnin o yanını çok beğendimiştim inşallah cod bo 2 gibi grafikler ve konu değişik olmaz
  • black ops 1 den farkı yok grafiklerin neyse bf4 diyorum ve noktayı koyuyorum.
  • Şimdi bu yeni grafik motorumu? Yoksa eski grafik motoruylamı yapıldı?
  • black ops 2 gibi kepaze olmasında
  • Cico123 Görende diycek 4 senede bir çıkıyo ve bide grafikler hala vasat gözüküyo ve bu cgı video.
  • Çok aksiyonlu ve bir o kadarda heyecanlı bir call of duty geliyor pc için çıkmasıda gerek
  • alman kurtları ve üzerinde bulunan kameralar . aklıma bu köpeklerin üzerinde bombaların da olacağı geliyor.

Oyun hakkında detaylar geldikten sonra görücez.
  • şu e3 gelsin..

• activision call of duty'i 2.dünya savaşına döndürüp seriyi yeniden başlatsa daha güzel olur.
    sıktı artık modern savaşlar ve gelecek saçmalıkları
  • oyundaki köpeği çok sevdim oyun dramatik olucağada benziyor biraz güzel olur bu nesile framatik fılmler bayıyor ama oyunlar süper :D eğer o köpeğe bir şey olursa ağlarım ::(

• arkadaşlar bu oyunda önceki serilerden adam var mı bide hangi zaman diliminde geçiyor ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.