Şimdi Ara

Call of Duty: Ghosts - Reveal Trailer (Tr Alt) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
3.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni oyun motoru çıktı MW3 ile karşılaştıran videolar var onu izleyin. görmeden konuşuyorsunuz, gayet güzel oldu.Herşeyin en ince ayrıntısı var,gözleri bile
  • tam 10 yıldır yeni grafik motoru kullanmiyorlar
  • Polıgon saıyısı artmıs bırazda makyajlanmıs ham modern warfare motoruyla gelecek olsada fragman benı heyecanlandırdı. seneryo saglam kısılerın elınde bekleyelım gorelım.
  • Call of duty her zaman senaryo odakli bir oyun oldu cod4 ciktiginda zamaninin iyi grafikli bir oyunu olarak goruluyordu simdi bana sorarsan hadi 2 senede yeni bir grafik motoru yapamiyosan satin alacaksin

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş çatışma olacak mı çatışma bu Ghost'ta? Black Ops'u bitireli 20 dk. olmadı , gram zevk aldıysam şerefsizim. Tamam atmosfer falan 10 numara özellikle son bölüm geriyor da arkadaş ben oyun oynamaktan çok hikaye dinledim. Çatışmaktan çok kapı açtım , koştum. Bir 1950'ye gittim bir 1960'a... Başlarım öyle işe adamın anılarını dinledim 2 saat , ne oluyor ne bitiyor umrumda değil , geniş çatışma alanları yaratsınlar bana. Geçilmiyor da o anılar anasını satayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

tam 10 yıldır yeni grafik motoru kullanmiyorlar

Ama tam 10 yıldır rekor üstüne rekor kırıyorlar.
  • bu cod her oyunu ezicek başta bf 4 olmak üzere

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • I think This game will the best in the world.
  • Güzel.
  • yemişim grafiği. bence gayet güzel grafikler .multicilerin tercihi cod olacak gene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C4VO -- 19 Haziran 2013; 10:15:52 >
  • Heyecanla bekliyorum. Kaç yıldır oynuyorum, hala bıkmadım...
  • Black opsun senaryosuymuş. Peh!! COD:Ghosts multisi ve senaryosuyla bomba gibi
  • MW2'den beri bırakacağım diyorum her sene çıkanı versiyonu alıyorum :) bu sene kesin karar vermiştim fakat BF4 EA tarafından dağıtıldığı için Ghosts alınır.
  • Maşallah grafiklere bak tek rakibi Battlefield 1942.
  • yine kötü grafikler,yine berbat silah sesleri...

Cod 4 deki renk paletini geri istiyorum,inanılmaz gerçekçi yapıyordu görselleri,

[sizer=green]Call of Duty: Ghosts - Reveal Trailer (Tr Alt)

[sizer=green]Call of Duty: Ghosts - Reveal Trailer (Tr Alt)

• multi multi multi ,

kapışalım gelsin deliler gibi
  • yeni konsollarda mouse desteği olacakmı. inşallah olmaz da herkes eşit şartlarda oynar
  • az şu grafiklere bak az mala bak diyenler call of duty zevkini hiç yaşamamış herhalde mw1 mw2 mw3 ust uste oynayın bakalım hangi oyunda böyle zevk aldınız
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: C4VO

yeni konsollarda mouse desteği olacakmı. inşallah olmaz da herkes eşit şartlarda oynar

Hahaha baya güldüm buna.senin için gamepadle oynayacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.