Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (439. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.227
Cevap
294
Favori
1.548.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fasson

Trawers değişimi yapıldı bende 13.000km oldu henüz bir sorun yok

Benimde 2bin km oldu tik yok nazar degmesin :P

Yahu millet sorun zannediyor ama iceriden duyulabilecek bir ses degil bu. Duyuyorsan o ses travers sesi degil baska birseydir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-308-allure-1.2-puretech-130-hp-t9-247568546/detay

bu araçla ilgili yorumlarınız nedir? alınır mı? kaça alınır? takas durumunda göral fiyatı öldürür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-308-allure-1.2-puretech-130-hp-t9-247568546/detay

bu araçla ilgili yorumlarınız nedir? alınır mı? kaça alınır? takas durumunda göral fiyatı öldürür mü?

"Kaput kapama mandalı arızalı olduğundan aracın Kaputu serviste değiştirilmiştir."

Muhahahaha, sesli güldüm. Hani yalan söylenirde, bu kadar alalen olmaz be kardeşim...

• otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Hakikaten yahu bu nasıl bir bahanedir

• Niye yalan olduğunu düşündünüz ki?

Kaputun değişeceği büyüklükte bir kaza olmuş olsa, en azından tampon ve/veya sağ-sol çamurluklarda da boya ve/veya değişme olurdu, ayrıca trameri de temiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Niye yalan olduğunu düşündünüz ki?

Kaputun değişeceği büyüklükte bir kaza olmuş olsa, en azından tampon ve/veya sağ-sol çamurluklarda da boya ve/veya değişme olurdu, ayrıca trameri de temiz.

Dogruda olabilir ama bana pek eften puften bir sebep gibi geldi. Kaput mandali bozulunca kaput degisiyorsa o arabayi satarim ben.

Ayrica belki balkondan saksi dusmustur kaputun tam ortasina vs. illa baska bir yerine birsey olmasi gerekmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 28 Kasım 2015; 19:09:55 >
    Saksı düşse almana mani mi olur yani....
  • bana da biraz saçma geldi. ama 1. si yetkili servis. 2. si de fiyat 55 olsa zaten o hasar fiyata yansımış olacak. ancak kaput değişimlerinden uzak durmak gerek.
  • Direksiyonun boyutu ve yerinden memnun musunuz? Zaten test sürüşü yapmaya gidicem ama yinede sizin düşünceleriniz benim gibi adayları aydınlatacaktır.Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Saksı düşse almana mani mi olur yani....

Hayir ama gercekten oyleyse neden yalan soyluyorlar der yine almam. Birde neden tramerde kayit gozukmuyir. Kaskodan far degisse gozukuyordu eskiden, guya serviste kaput degisince gozukmuyor mu yani, bana ilginc geldi sadece. Her aracin bi alicisi illaki vardir.

• Aracın kaputu, üretimden kaynaklanan bir problemden dolayı garantiden değişmiş olabilir. Mesela mandalın kaputa bağlandığı kaput altı bölümünde üretim hatası veya mandal bozukluğunun kaputa dolaylı verdiği bir hasar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viva Polska

Direksiyonun boyutu ve yerinden memnun musunuz? Zaten test sürüşü yapmaya gidicem ama yinede sizin düşünceleriniz benim gibi adayları aydınlatacaktır.Şimdiden teşekkürler.

Ben çok memnunum. Bu zamana kadar neden diğer markalar direksiyon boyutunu küçültmemiş acaba dedirttirecek kadar pratiklik sunuyor. Ayrıca farklı bir tadı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 29 Kasım 2015; 12:04:05 >
  • Peugeot kendini bu arac ile aştı bence. Ayrica yakinda 308 GTI satışa sunulacak 1.6 motor ile 270 hp elde etmis bu sinifindaki araclarin piyasasini zorlayacak gibi 2.0 motordan 280 hp alan Golf R gibi araclara meydan okuyacak

• 308 R Hybrid 1.6 benzinli + 2 elektrikli motor , toplam 500hp 730nm tork, 4wd, elektrikli motorlarin biri arkada bu 3 motor moda göre ayrı ayrı yada hepsi birden çalışabiliyor. 0-100 4 sn ve bin metre mesafeyi ise 22 sn de katediyor.
    Elektrikli motorlar gerçekten bir devrim , turbo boşluğu yok ve vites geçinde ivmelenme devam ediyor. Bu aracı kesinlikle test etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

308 R Hybrid 1.6 benzinli + 2 elektrikli motor , toplam 500hp 730nm tork, 4wd, elektrikli motorlarin biri arkada bu 3 motor moda göre ayrı ayrı yada hepsi birden çalışabiliyor. 0-100 4 sn ve bin metre mesafeyi ise 22 sn de katediyor.
    Elektrikli motorlar gerçekten bir devrim , turbo boşluğu yok ve vites geçinde ivmelenme devam ediyor. Bu aracı kesinlikle test etmek lazım.

Off bu araba olamaz canavar buuuu

• Bu araç asfaltı değil ağlatmak;eritir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 30 Kasım 2015; 0:58:13 >
  • Aralik geldi catti bakalim Peugeot ne gibi kampanyalar yapacak... Zaten liste fiyatindan epey uyguna veriyorlardi, simdi kota doldurma bahanesine Aralik ortasi-sonu arasinda uygun fiyatli arac alacak arkadaslar olacaktir, aramiza bekleriz...

Haftasonu görüştüm. Verilen fiyatlarda şimdilik bir değişiklik yok. Hala 3-4ay önce yapılan indirimi yapıyorlar. Yeni bir şey yok.

Görüşmenin üstüne aradılar da. Düşüneceğimi söyleyince önce araç kalmaz dediler. 2016 model alırız o zaman deyince de pahalanır dediler.

Şu anda beklemedeyim. Bakalım ne yapacaklar.

• kampanya değil de direk liste fiyatını düşürsünler. milleti kurbanlık alır gibi pazarlığa tutuşturmasınlar. ayrıca daha fazla satış yaparlar. Hyundai örnek olsun. full dizel 80 bin.

biz de 2. elde yolumuzu bulalım dimi.
  • elcas kullanıcısına yanıt
    Siz bence Peugeot almayın hocam. Astra K fln alın, olmadı Golf. Peugeot size yaramaz gibi duruyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 30 Kasım 2015; 18:48:24 >
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.