Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.543
Cevap
61
Favori
1.338.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftabaşı itibariyle 1.2 tsi polo lounge dsg sunroof aracıma kavuştum...mirrorlink ile ilgili bir sorum olacak. Aracı almadan önce incelediğim videolarda menüler içinde "lounge" modellerde mirrorlinkin olduğunu görüyordum. Diğer forumları da incelediğimde bu özelliğin kullanılabilmesi için aktivasyon gerekliliğinden bahsediliyordu.. Ancak aracımda media player menülerini incelediğimde mirrorlink gözükmüyor. Bu konuda görüşlerinizi alabilir miyim? Ayrıca Lounge sahipleri kendi menülerinde mirrorlinkin olup olmadığı konusunda bilgi verebilirler mi?

Teşekkürler, saygılar
  • 2001 highline polo full olanımı ?
  • 6.5" ile 5.8" ekranların resimlerine ulaşan varsa paylaşabilir mi? nette bakıyorum, 5.8" yazıyo 6.5" paylaşılmış.. yanyana resimlerini görürsem en azından ekranın doğruluğundan emin olurum...

saygılar,
  • EVET
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernova17

Selam 2011 model polo nun sol aynasında bulunan sinyal lambası yanmıyor bunu aynayı komple değiştirmeden onarabilir miyiz acaba ?

bende izliyorum mesajını çözüm bulursan pm lutfen
  • selam arkadaşlar;

polo lounge aracımdaki composite medyanın menüsünde okuduğum kadarı ile donanım kodu h24, yazılım kodu 0240

sizlerinkini öğrenebilir miyim? mirrorlink sorunu hakkında belki buradan bi sonuç elde edebilirim.

saygılar,
  • Öncelikle herkese iyi geceler
    2005 polo 1.4 comfortline aracıma lpg taktırmak istiyorum. Önerileriniz nedir? (Marka vs.)
  • Selam polo 1.2 benzinli 2011 modelin zincir seti bitmiş bunu uygun fiyata bulabileceğim bi yer var mi acaba ?

Ayna sinyalini aynayı komple değişmeden yapabileceğim yer de bulamadım. Ama şimdi daha önemli bir sorun var o da zincir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova17 -- 15 Ağustos 2015; 0:59:40 >
  • Arkadaşlar bende de 2014 model 1.2tdi polo var. Siyah renk. bi üst model bluemotion alacağım için satıyorum. ilgilenenler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-kazasiz%2Cboyasiz%2Chasar-kayitsiz-1%2C2tdi-polo-siyah-renk-222814325/detay

ilanımı inceleyebilir.
  • merhaba forumdaşlar.
    yarın gidip babamın bildiği galerilerin birinden ikinci el polo almayı düşünüyoruz. 2010-2012 arası modellerden 35-37 bin civarı denk gelen 1.2 tdi trendline bakıcaz. kasası tasarımı çok hoşuma gidiyor. herhalde o fiyata 40-50 bin km civarı buluruz. pek de araştıramadım açıkçası, hiç de binmedim daha önce polo'ya. nasıldır bilmiyorum. o yüzden içimde sıkıntı da var. o yüzden de buraya soruyorum. memnun kalır mıyım sizce? dış tasarımı gerçekten çok hoş en büyük alış sebebim bu olcak. öğrenciyim okul 2 seneye bitiyo ve en az 4-5 sene de kullanırım diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nty35 -- 18 Ağustos 2015; 1:32:26 >
  • 2008 polo triptonic aracin sanziman sensoru ariza yapmis gorunuyor ve ekranda hangi viteste oldugunu gostermior.
    Vw servisi sensor icin 350
    Sanziman yagi 5lt icin 250
    Filtre-suzgec icin 100
    Iscilikle beraber toplam 900 tl istiyor...
    Yaptirmasam daha buyuk bir sikinti cikar mi..?

• eypsrn kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sorununuzla ilgili bilgim yok ama araçlar aynı tarz olunca size danışayım diye cevapladım mesajınızı.

Bende 15 gün önce 2008 vw polo tour aldım, 6 ileri otomatik vitesli. Araç benzinli. Şehir içinde beni deli edecek kadar çok yakıyor. 50TL lik benzinle 120-130 km zor gidiyorum.

Sorum şu, LPG taktırsam nasıl olur? Yakıt tüketimim otomatik olduğu için yine de yüksek mi olur? Bir de LPG performansı iyice düşürür mü? Soğukta çalışmama
    sarsıntılı çalışma gibi sorunlar yaşar mıyım? Bilginiz varsa paylaşırsanız çok memnun olurum.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut021

Merhaba,

Sorununuzla ilgili bilgim yok ama araçlar aynı tarz olunca size danışayım diye cevapladım mesajınızı.

Bende 15 gün önce 2008 vw polo tour aldım, 6 ileri otomatik vitesli. Araç benzinli. Şehir içinde beni deli edecek kadar çok yakıyor. 50TL lik benzinle 120-130 km zor gidiyorum.

Sorum şu, LPG taktırsam nasıl olur? Yakıt tüketimim otomatik olduğu için yine de yüksek mi olur? Bir de LPG performansı iyice düşürür mü? Soğukta çalışmama
    sarsıntılı çalışma gibi sorunlar yaşar mıyım? Bilginiz varsa paylaşırsanız çok memnun olurum.

Teşekkürler

Aracın motoru nedir? 1.4 TSI falan mı? Kaç beygir? Hiç bilgi vermemişsiniz.
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Polo grubu olunca yazmaya gerek duymadım. 2005-2009 arası bir önceki kasa pololardaki standart 1.4 benzinli motor var araçta. 83bg. TSI değil, turbosuz
  • Arkadaşlar 96 model polom var baskı balatayı degiştirdim radyatör kapagı değişti sag alt rotil degişti birde silecek takımı degişti hepsi işçilik dahil 550 tl nasıl sizce fiyat uygun mu yoksa pahalıya mı yaptırmışım

• Cümleten selamın aleyküm

Bugün polo 96 model 1.4 60 beygir poloya baktım almayı istiyodum aylardır araltırıyorum yanlnız dohc motor ararken çok temiz 60 beygir olan modelibi buldum orjinal 165 binde araba ve hiç tüp takılmamış gayet seri bi araç tek kapı sizden ricam yorumlarını bekliyprum almalımıyım sizce 11 bine buldum ve kuzenim komşusu araç temiz ve baktıracagımda araca yalnız aklımdaki soru işaretleri bu araç beni tatmin eder mi çok bi beklentim yok ama sizce nasıldır benzindeki yakıtı nedir kmhde ne yakar 100 150 lerde bayılma yaparmı yorumlarınızı bekliyorum herkeze şimdeden teşekkürler. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: umut021

Merhaba,

Teşekkürler

aynen arac fazla yakıyor. sehır ıcı 60 krs yakıyor. sehır dısında 35 krs.a kadar ınsede sehır içi performansı kotü.
    herkes tüp taktır rahat diyor yalnız maliyetini karşılayacak kadar bu aracı kullanır mıyım bilmiyorum. o yuzden tüp hiç düsünmedim.

• Bilgisi olan yokmu acaba?

• Arkadaşlar merhaba.

konu yeri doğrumudur bilmiyorum ama, ben googleda vw polo arka silecek arattırdım en başta bura çıktı.

Yenisiyle değiştirmek için,arka sileceği sökeyim dedim, bir türlü sökemedim.Silecek kapağını açtım,oradaki somunu söktüm.Çekince çıkması lazım ama bir türlü beceremedim.Çekiyorum çekiyorum gelmiyor, cam kırılacak o hala gelmiyor. İnternette videosunu izledim.Adam somunu çıkartıyor rahatça çekip çıkarıyor.Oraya wd 40 türevi ürünler uyguladım yinede olmadı .

Daha önce, böyle bir şey başına gelen varsa yardım edebilir mi ?

Şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım :)
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.