Şimdi Ara

Everpad sc-708 hard reset recovery girme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
10.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş şifre kombinasyonunu unutmuş üstüne birde google account şifresini unutmuş cihaza hard reset atıyım dedim recovery mod için uygulanan tuş kombinasyonu recovery yerine çince yazılı kalite kontrol bölümüne atıyor(ekran, hoparlör, kamera cart curt kontrolü) cihazı nasıl resetliyebilir ve/yada şifreyi geçebilirim? kombinasyonu yanlış mı yapıyorum, cihazda recovery mod mu yok yada yanlış tuşlara mı basıyorum(cihazda ses açma kısma tuşu yok)

• aynı sorun bende de var çözebilen varmı 1 haftadır nette araştırıyorum bulamadım bişi
  • Uzun uğraşlar sonucu sorunu halledebildim.Nasıl yaptıgımı anlatayım benim gibi sizde günlerce uğraşmayın.
    Tablette Hard reset atamadığım için yeniden rom yükledim.
    İlk olarakhttp://www.segment.com.tr/ sitesinden tabletime uygun yazılımı indirdim.
    indirdiğim dosyanın içinde Live suit programı ,usb driveri ve tablete atacagım rom mevcut.
    Tableti pc ye bagladımda tabletin usb driverini yüklemeyiordu hata veriyordu.usb driverini yüklemek için
    cmd komut programını yönetici olarak çalıştırıyoruz siyah ekrana Bcdedit.exe /set TESTSIGNING ON YAZIP İŞLETİM SİSTEMİNİ sınama moduna geçiriyoruz
    PC yi yeniden başlattıgımızda sağ alt köşede yapı 7620 gibi yazı çıkması lazım .Usb driverini tekara yüklemeye çalışıyoruz aygıt yöneticisinden bu sefer yükleme başarılı oluyor
    daha sonra live suit programını çalıştırıyoruz gerekli rom dosyasını gösteriyoruz tabletimizin menu tuşunu basılı tutup usb kablosunu takıyoruz ekrana gelen uyarılara evet diyip devam ediyoruz ve rom yükleniyor.
    Şu an yükledimö sorunsuz çalışıyor.Rom atmaktan başka çözüm yoluda bulamadım.

PC yi tekrar eski haline getirmek için yine komut satırına Bcdedit.exe /set TESTSIGNING OFF yazıp yeniden başlatıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusemre1071 -- 12 Ağustos 2013; 13:36:13 >

• Bu ürünü almak istiyorum, tavsiye eder misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.