Şimdi Ara

Bisiklet taşıma aparatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
4
Favori
33.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ankara içinde etlik-eymir arası iki bisiklet taşımak için kaliteli ve aracıma zarar vermeyecek taşıma aparatı arıyorum. 2013 auris var HB model. Piyasada çok farklı fiyatlarda ürünler var. Nelere nasıl dikkat edilmeli. Bilen kullanan var mı ? Tavsiyeleriniz neler olur şimdiden teşlekkür ederim.

• ben de merak ediyorum, araç markası ve modeline göre değişiyor mu aparatlar? kaliteli olanları hangi markalar? kalitesiz alsak yolda bisikleti düşürür müyüz ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur NET

ben de merak ediyorum, araç markası ve modeline göre değişiyor mu aparatlar? kaliteli olanları hangi markalar? kalitesiz alsak yolda bisikleti düşürür müyüz ki
    Arkaya takılan taşıma aparatlarından çok fazla verim alınamıyor bildiğim kadarıyla... En sağlam olanı aracın üzerinde taşımak... Thule markası kalite olarak öne çıkıyor... Bence netden araştırabilirsin...

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=3s8qOQyRz9U&feature=player_embedded#!]
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobithekobi

Arkaya takılan taşıma aparatlarından çok fazla verim alınamıyor bildiğim kadarıyla... En sağlam olanı aracın üzerinde taşımak... Thule markası kalite olarak öne çıkıyor... Bence netden araştırabilirsin...

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=3s8qOQyRz9U&feature=player_embedded#!]

Alıntıları Göster
    Aracın üzerinde taşımak aerodinami açısından daha tehlikeli bana kalırsa. O yüzden arkaya takma aparatlarından almak istiyorum ben.
  • quote:

Aracın üzerinde taşımak aerodinami açısından daha tehlikeli bana kalırsa. O yüzden arkaya takma aparatlarından almak istiyorum ben.

Alıntıları Göster
    THULE piyasaya göre nispeten pahalıdır, ama fiyatının hakkını sonuna dek verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozo Luluk

THULE piyasaya göre nispeten pahalıdır, ama fiyatının hakkını sonuna dek verir.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. Aracım cam tavan olduğu için bu tarz şeylere ne kadar güvenli olsada yanaşmak istemiyorum. Bir de şehir içinde pek kullanışlı değiller malum ankarad a her yer alt geçit köprü.

Aerodinami açısından muhakkak etsiki olacak ama zaten bagaja da takıldığında aracı temkinli kullanmak ve yüksek hıza çıkmamak gerekecek.

Benimde diğer arkadaşlar gibi önceliğim çok abartı fiyatlara kaçmadan işimizi görecek bagaj üstü aparat almak. Bu konudaki ki fikirleirnizi merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Alicilik

Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. Aracım cam tavan olduğu için bu tarz şeylere ne kadar güvenli olsada yanaşmak istemiyorum. Bir de şehir içinde pek kullanışlı değiller malum ankarad a her yer alt geçit köprü.

Aerodinami açısından muhakkak etsiki olacak ama zaten bagaja da takıldığında aracı temkinli kullanmak ve yüksek hıza çıkmamak gerekecek.

Benimde diğer arkadaşlar gibi önceliğim çok abartı fiyatlara kaçmadan işimizi görecek bagaj üstü aparat almak. Bu konudaki ki fikirleirnizi merak ediyorum

Alıntıları Göster
    Ankara'da bir bayide sedan ve hatchback tüm araçlara uyan aparat gördüm İtalyan malı. Ben onu almayı düşünüyorum.

• quote:

Ankara'da bir bayide sedan ve hatchback tüm araçlara uyan aparat gördüm İtalyan malı. Ben onu almayı düşünüyorum.

En güvenlisi araç üstü ya da çeki demiri üzerine olmakla birlikte ille de bagaj üstü arıyorsanız sizin aracınıza uygun Thule ClipOn High 9105 , ya da 1903 var.
  • quote:

Bisikletin aerodinamiğe çok kötü etkisi olmaz. İncecik ve her yeri hava geçirgen. Önemli olan bağlantının sağlamlığı bence. Videodaki taşıma sistemi oldukça etkili görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JerryDrake

quote:

Bisikletin aerodinamiğe çok kötü etkisi olmaz. İncecik ve her yeri hava geçirgen. Önemli olan bağlantının sağlamlığı bence. Videodaki taşıma sistemi oldukça etkili görünüyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar şehir içi kullanımda en fazla 50km yolda kullanabileceğim ve mümkünse bagaja takılan bir aparat arıyorum.

Pİyasada 50-60tl ye var ama bisiklet kilidi yok ve araca hasar veriyor diyorlar. Kullanan oldu mu önerir misniz ?

Ayda yılda bir kullanacağım bişi ciddi rakamlar vermek istemiyorum. Esasında arka koltuğu yatırınca 2 değil 10 bisiklette sığıyor ama arabanın içinde her zaman bisiklet taşınmaz. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak araştırma yapıyorum. Thlue freeway 968 benim için ideal gibi görünüyor ama fiyatı bilmiyoyrum o kadar para vermeye değer mi ?

• quote:

Arkadaşlar şehir içi kullanımda en fazla 50km yolda kullanabileceğim ve mümkünse bagaja takılan bir aparat arıyorum.

Pİyasada 50-60tl ye var ama bisiklet kilidi yok ve araca hasar veriyor diyorlar. Kullanan oldu mu önerir misniz ?

Ayda yılda bir kullanacağım bişi ciddi rakamlar vermek istemiyorum. Esasında arka koltuğu yatırınca 2 değil 10 bisiklette sığıyor ama arabanın içinde her zaman bisiklet taşınmaz. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak araştırma yapıyorum. Thlue freeway 968 benim için ideal gibi görünüyor ama fiyatı bilmiyoyrum o kadar para vermeye değer mi ?

Thule nin sizin aracınıza uygun bagaj kapağı üstü taşıma aparatı bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkans

quote:

Thule nin sizin aracınıza uygun bagaj kapağı üstü taşıma aparatı bulunmuyor.

Alıntıları Göster
    acaba bu taşıma aparatları SW arabalar için ayrımı satılıyor yoksa uyumlu mudur?
    bende araştırıyorum bakalım piyasada 30-40-90-150 TL likler var. acaba fiyat farkı kaliteyi çok etkiler mi?
    sanırım thule markası bilindik
    http://www.decathlon.com.tr/Rider-Plus-Bisiklet-Tasiyici,PR-27339.html
    auto maxi nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oem84 -- 7 Mayıs 2013; 17:18:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oem84

acaba bu taşıma aparatları SW arabalar için ayrımı satılıyor yoksa uyumlu mudur?
    bende araştırıyorum bakalım piyasada 30-40-90-150 TL likler var. acaba fiyat farkı kaliteyi çok etkiler mi?
    auto maxi nasıldır?

Alıntıları Göster
    ben bugün başka bir markadan arkadaşımın Polo'su için alacağım, kullanışlı olup olmadığını yazarım burdan.

• quote:

ben bugün başka bir markadan arkadaşımın Polo'su için alacağım, kullanışlı olup olmadığını yazarım burdan.

Alıntıları Göster
    Thule nin internet adresinden vehicle guide ı kullanıp aracınızla uyumlu modelleri görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkans

Thule nin internet adresinden vehicle guide ı kullanıp aracınızla uyumlu modelleri görebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    selamlar,
    Auris araç üstü taşıyıcı kit ve ara bar takımı mevcut.MontBlanc ve Thule seçimi söz konusudur.Aşağıdaki görselde MontBlanc marka uygulamamızdır.Kare bar/siyah uygulanmıştır.İstenirse aluminyum bar da kullanılmaktadır.Alu seri fiyat açısında biraz daha yüksektir.Bu set ile bisiklet taşıyıcı-port bagaj-kayak v.b. üniteleri zaman içinde kullanabilirsiniz.
    Montajını kendinizde rahatlıkla yapabilirsiniz,bir servis-alet-takım v.b. ihtiyaç duymadan.Bisiklet taşıyıcılar da ise güvenle kullanabileceğiniz modeller(araç üstü/araç arkası) 130.00TL ile başlamakta 400.00TL'ye kadar çıkmaktadır.Yine görselde İtalyan malı bir bisiklet taşıyıcıyı(araç arkası) kendi aracımızda dahil olmak üzere 3 yıldır,gerek şehir içi gerekse şehirler arası seyahatlerde sorunsuz kullanmktayız.esenkalın.
     Bisiklet taşıma aparatı Bisiklet taşıma aparatı Bisiklet taşıma aparatı

• quote:

auto maxi nasıldır?

videodaki üründen geçen sene sedan aracım için aldım, montajı ilk ayarlamadan sonra gayet basit. kullanım olarak tek bisiklette hiç sorun yaşamadım
    ev ile eymir arasında gayet rahat gidip geliyorum. dikkatimi çeken fiyatı oldu çünkü geçen sene bu aparatı ben 79.00tl almıştım, web sitesinde 149tl yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: herodoot

quote:

auto maxi nasıldır?

videodaki üründen geçen sene sedan aracım için aldım, montajı ilk ayarlamadan sonra gayet basit. kullanım olarak tek bisiklette hiç sorun yaşamadım
    ev ile eymir arasında gayet rahat gidip geliyorum. dikkatimi çeken fiyatı oldu çünkü geçen sene bu aparatı ben 79.00tl almıştım, web sitesinde 149tl yazıyor

yuh.. çok yazık çok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: herodoot

quote:

auto maxi nasıldır?

yuh.. çok yazık çok

Alıntıları Göster
    Linkteki ürünü dün aldım henüz kurulum yapmadım ama kaliteli bir ürün 50 liralık tavyan ürünlerine pek güvenemedim.İsteyenler linkten inceleyebilir.

http://www.dogabisiklet.com/MISTRAL-BISIKLET-TASIYICI,PR-767.html

• quote:

Orijinalden alıntı: _Physio_

Linkteki ürünü dün aldım henüz kurulum yapmadım ama kaliteli bir ürün 50 liralık tavyan ürünlerine pek güvenemedim.İsteyenler linkten inceleyebilir.

http://www.dogabisiklet.com/MISTRAL-BISIKLET-TASIYICI,PR-767.html

aynı yerden aynısını ben de alacağım, kurulumdan sonra anlatır mısın detayları?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.