Şimdi Ara

Ekran kartından şüpheleniyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyun oynarken makine kitlenim kalıyo makineye reset çekiyorum makine yeniden başlamıyo öylece siyah erkan kalıyo elektriği kesiyorum 3 dk bekliyorum ondan sonra açabiliyorum makineyi. Normalde yapmıyo sadece oyunlarda yapıyo. Ekran karı Geforce fx 5200 İşlemci Celeron 2.4 Anakart Asus p4vp8-x Yardımlarınızı bekliyorum

• Ekran kartın düşük,büyük ihtimalle sorun ekran kartı.Rahat oyun için PCX 5700
  • Kardeş 2 senedir kullanıyorum ilk defa böyle bi sorun verdi tıkır tıkır aynı oyunları oynuyordum
  • bendede tornado fx5200 vardı bazı oyunlarda takılma yapıyordu ve bende senin gibi ekran kartından şüphelendim ama meğerse sadece sorun ramlerin bir tanesinden kaynaklanıyormuşş.
  • bencede ramlrin yerini degiştir yada farklı slotlara tak ramleri..soorun düzelebilir.ekran kartından yapmıyor ama tahminimce
  • Ramlerini silgi ile ayak kısımlarını iyice bi temzle.Sonra ekran kartınında fanını.
    Ramları farklı slotlara takıp tekrar dene.
  • dostum bende de vardı fx5200...başbelası bir karttır kendileri...hiç sorun yoktu bir anda gitti rahmetli...dediğin hataları yaptı bende... büyük ihtimallle sorun ekran kartın ama arkadaşların dediklerini de bir uygula istersen remleri bi yer değiştir...
    3d Mark programıyla ekran kartını bi test ettir.. bakalım sorun ekran kartından mı_?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.